מפגש פורום

בודוקאן

New member
../images/Emo65.gif מפגש חנוכת הפורום ../images/Emo65.gif

שלום חביירים, לכבוד פתיחת הפורום החדש-מחודש, אנו עורכים מפגש חברים, מוקדש ללימוד משותף וחנוכת הבית החדש. את המפגש מארגן זאב ארליך סנסיי, וגם מארח אותו. המפ]גש יתקיים ביום שישי, 20 למאי, בדוג'ו החדש של זאב, רח' טלר 9, רחובות. בתוכנית, שלושה שיעורים, הראשון יתחיל בשעה 10.00. כל שיעור יארך קצת פחות משעה, עם הפסקה קצרה להתרעננות ושיח חברים בין שיעור לשיעור. שיעור ראשון: קראטה, עם רובי מור סנסיי (הבן של קנגה
), דאן 3. שיעור שני: טאי צ'י, עם גל מלחי (מאסוגו
), מדריך בכיר במרכז הישראלי לטאי צ'י. שיעור שלישי: נינג'יצו, עם גיל שדמי, שייך ל"בוג'ינקאן", למד בעבר אצל דורון נבון, ומלמד כבר שנים רבות. דובדבן לסיום: זאב ארליך סנסיי יתן תצוגה קצרה של איאיידו. ואם החברים ירצו להישאר עוד קצת, דוד כפרי ידריך אותנו לעשות כמה דקות שיאצו אחד לשני. כוווולם מוזמנים, עם מצב רוח וקצת כיבוד. לא להרגיז את דוד עם במבה... הדוג'ו של זאב גדול אבל לא מאוד גדול, תתחילו בבקשה לשרשר מי מגיע, שלא ניתקל בהפתעה
מצפה מאוד למפגש, שיהיה כיף לכולנו.

roy33itc

New member
איזה יופי לראות עבודה נעשית ../images/Emo13.gif

כל הכבוד זאב על הארגון והיוזמה בודוקאן מה אפשר להביא? נראה לי שאגיע יום טוב רועי

בודוקאן

New member
קרמשנידט כמובן ../images/Emo70.gif../images/Emo6.gif

מה שתרצה. בקבוק שתיה קלה יכול להיות רעיון מצוין.

מצרף מפה

יש חניון מול הדוג'ו בתשלום של 15 שח' לכל היום. במרחק של 4 דקות הליכה יש את הקניון של רחובות שבו החניה חופשית. זהירות כי ברחובות גוררים מכוניות שאינן חונות כחוק. מפה מצורפת.

אלים אדירים

תפוז שוב הצליחו לדפוק את התגובה המהירה במוזילה? ההודעה המקורית - לצערי אני חייב לחזור לארץ עד 13:00. יש אפשרות להקדים את המפגש בשעתיים?

../images/Emo10.gif תלונות טכניות לפורום משוב

אין לי מושג מי מתעסק בתכנות בתפוז, אבל בטוח שזה לא אני! וחוץ מזה ככה זה היה כשהגעתי! ובכלל, זה היה מזמן!
להקדים בשעתיים אומר להתחיל בשמונה בבוקר. יום שישי, שמונה בבוקר. יום שישי, שמונה בבוקר?!?!?!?
אין שעה כזאת!

אני מכחיש!../images/Emo88.gif

אני מכחיש כל קשר, ישיר או עקיף, לשעה 6:00, בכל יום שהוא! מעולם לא היה לי, ומעולם לא יהיה!

roy33itc

New member
אין שעה כזאת???../images/Emo6.gif

תנסה שלוש בבוקר,כשהעפעפיים שלך בתוך כוס תה,לפני עבודה!!!!
רועי

למעלה