תמונות מסדנת הקשתות האחרונה

תמונות מסדנת הקשתות האחרונה

זה אמנם היה לפני יותר מחודש, אבל לטפל בתמונות הגעתי רק עכשיו. הנה הקשתים, ושימו לב לבלונים מאחור...

וזו הסיבה שלא יהיו יותר סדנאות

קשתות במרכז הישראלי לטאי-צ'י: הבחור המקסים הזה ירה חץ שחדר את רשת הביטחון ואת הקיר שמאחוריה, ונתקע בקיר השני. מכיוון שלא ניתן להבטיח שזה לא יקרה שוב, ומכיוון ששיפר (שהתאמן מעבר לקיר השני) לא אוהב שיורים עליו, ניאלץ למצוא מקום אחר להתאמן בו.

החץ עבר דרך הקיר, הזנב נשאר מאחור

זנב החץ תופס את המיתר בשעת מתיחת הקשת; שימו לב לחריץ בו נכנס המיתר. אחת הסיבות לפרסום הרב של הקשתים הוולשים בימי הביניים היתה שהם ייצרו את הצמר הטוב בעולם, מה שאיפשר להם לייצר מיתרי-קשתות דקים יותר מרוב שאר העולם; בעת מלחמה, כשהיו נגמרים להם החיצים הם היו אוספים את החיצים שירה האויב ויורים אותם בחזרה עליו. האויב היה מנסה לעשות אותו הדבר, אבל החריצים בזנבות החיצים הוולשים היו דקים מדי, והיה בלתי-אפשרי לירות אותם עם מיתרים עבים... הזנב בתמונה פשוט ניתק ממוט החץ.

החץ שחדר את הקיר השאיר חור-יציאה

די מרשים. הכפפה שלבש הבחור בתמונה הקודמת, אגב, מיועדת להגן על האצבעות מלחץ המיתר. למי שלא רגיל זה כואב באצבעות.

החץ הנ"ל חדר רשת-ביטחון וקיר אחד,

ונתקע בקיר השני, מרחק כשבעה-שמונה מטרים מקיר לקיר (תלמידי המרכז, תקנו אותי אם אני טועה). קל לנחש מה היה קורה אילו מישהו היה מתאמן שם. מזל שסגרתי את הדלת כך שאיש לא ייכנס... ומזל שהחץ לא חדר את הקיר הבא.

הבחור שירה את אותו חץ, אגב...

לא הפסיק להתלהב מהחץ, מהקשת, מהקיר ובעיקר מעצמו...
אחרי הכל, חזרנו להתאמן וירינו על בלונים (ניפוח בלונים הוא תרגיל נשימה חשוב ביותר!). זוכרים אותם, מהתמונה הראשונה? כך זה נראה בסוף...

כך שאני מחפש מקום לסדנא הבאה,

באזור המרכז, עם קיר לא מעץ שלידו אפשר לתלות רשת-ביטחון (מרחק לפחות מטר בין הרשת לקיר). מישהו מכיר?

פסח קרוב מדי, אבל הקיץ מתקרב והשבת

נכנסת מאוחר, כך שיום ו' מאחת עד חמש זה לא מוגזם, לרוב האנשים. מתי מתפנה בית-הספר?

בודוקאן

New member
אני מבקשת לא לנהל שיחות פרטיות

מעל גבי הפורום. לשם כך קיימת מערכת המסרים של תפוז. פה לא צ'אט
נא לקרא את כללי הפורום.

בודוקאן

New member
הבחור המקסים הזה../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif

הסיפור עבר עיבוד? זה לא היה אתה? בכבודך ובעצמך? ומה זה הקירות האלה? ואיפה מאסוגו? סדר שיהיה פה

לא, לא אני (לא בפעם הזאת...../images/Emo3.gif)

בפעמים הקודמות זה הייתי אני, הפעם לא.

למעלה