לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
93849,384 עוקבים אודות עסקים

פורום אמנויות לחימה קלאסיות

שמות המנהלים: בודוקאן , samoyed, וזאב ארליך שמותיהם של מנהלי הפורום צבועים בכחול. כתובת הפורום: forum.tapuz.co.il/Classic_Martialברוכים הבאים! פורום אומנויות לחימה קלאסיות הוא מקום מפגש לתלמידים, מורים, מתחילים, ותיקים ומתענינים בתחום הרחב של אומנויות הלחימה הקלאסיות. הפורום מתמקד באמנויות לחימה אשר התפתחו וצמחו בתרבויות מזרח-אסיה ואשר שורשיהן נעוצים במסורת רבת השנים של אמנויות לחימה בחלק זה של העולם. הפורום נועד לדיון בכל ההיבטים של אמנויות הלחימה: היסטוריה, פילוסופיה, טכניקה ועוד.הפורום עוסק פחות באמנויות לחימה המתמקדות בהיבט תחרותי-ספורטיבי או קרבות זירה למיניהם ובאמנויות לחימה אשר נוצרו כשיטות הגנה-עצמית מודרניות.כמובן שמתאמנים מכל אמנויות ושיטות הלחימה מוזמנים להשתתף בפורום ולקחת חלק בדיונים!בכתיבה בפורום אנא הקפידו על הכללים הבאים: 1. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום:השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק שבוע קודם לכן, וכולם כבר עייפים ממנה. שימו לב שבעמוד המאמרים של הפורום מופיעים סיכומים חודשיים ובהם דיונים מרכזיים שנערכו בפורום בעבר.כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 2. שמירה על סדר: אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 3. הודעות עם תוכן: השתדלו להימנע מהודעות סתמיות כגון "איזה כיף היה באימון!" או "מישהו כאן לומד קראטה?" ולפרסם הודעות עם תוכן שיעוררו עניין.כדאי לתת להודעה כותרת אינפורמטיבית ולא כותרת כללית כגון "שאלה" או "בעיה".4. בלי צ´אט: שימו לב, כאן לא צ´אט! שמתם שאלה? המתינו בסבלנות לפחות יום אחד. אין טעם להציף את הפורום בהודעות "תענו לשאלה שלי! למה אף אחד לא אוהב אותי?". הודעות אישיות כגון "מושיקו יא גבר אתה בא מחר לפלאפל?" מקומן במסרים ולא בפורום. 5. שפה נקיה וגישה חיובית: אין לקלל או לנקוט בסגנון בוטה ושפה גסה. הערות גזעניות, התקפות אישיות או רמיזות מרושעות מקומן אינו בפורום, וכך גם הודעות שליליות ובלתי מנומקות על מורה זה או אחר. 6. פרסום בפורום: הפורום אינו לוח מודעות. אם אתם מעוניינים לפרסם את השיטה שלכם או מוצרים שונים, יש לעשות זאת בלוחות ולא בפורום. 7. אלימות: בשום אופן לא יורשה בפורום תוכן של אלימות!אנו מזמינים את החברים להעלות תמונות או סירטונים הקשורים ישירות לתחום אומנויות הלחימה, אך תוכן, סרטון או תמונות שיש בהם אלימות, ימחקו מיד.8. אאוטינג: אסור בתכלית איסור להביא לפורום מידע על גולש כלשהו או כל אדם אחר שמקורו מחוץ לפורום: פרטים אישיים, מקום אימונים, תוכן משיחות או תכתובות שהיו מחוץ לפורום. כל הודעה המכילה תוכן כזה תימחק מיד.9. זכויות יוצרים: מותר וכדאי להפנות את קוראי הפורום למאמרים וכתבות מעניינים ברשת ובכלל. אסור בהחלט לפרסם בפורום עצמו (בין בגוף ההודעה ובין כקובץ מצורף) מאמרים, כתבות וטקסטים בלא אישור מפורש מהמפרסם המקורי. הודעות המכילות פרסומים כאלה ימחקו מייד.10. ניהול הפורום: הפורום אינו דמוקרטי. למנהלים יש זכות למחוק כל הודעה שהיא, בהתאם לשיקול דעתם הבלעדי, והם אינם מחויבים להצדיק את החלטותיהם בפני הפורום. המנהלים עשויים להוועץ מידי פעם בחברים בפורום, על פי הצורך ולפי בחירתם.לא יהיו בפורום שום דיונים על ניהול הפורום. אלה ימחקו מיד. כך גם השגות או טענות בדבר עצם קיומו של הפורום. שאלות או הערות בדבר עבודת המנהלים יש להפנות אליהם במסרים. אם לא קיבלתם תשובה מספקת, יש לפנות לפורום משוב.

אודות הפורום אמנויות לחימה קלאסיות

שמות המנהלים: בודוקאן , samoyed, וזאב ארליך שמותיהם של מנהלי הפורום צבועים בכחול. כתובת הפורום: forum.tapuz.co.il/Classic_Martialברוכים הבאים! פורום אומנויות לחימה קלאסיות הוא מקום מפגש לתלמידים, מורים, מתחילים, ותיקים ומתענינים בתחום הרחב של אומנויות הלחימה הקלאסיות. הפורום מתמקד באמנויות לחימה אשר התפתחו וצמחו בתרבויות מזרח-אסיה ואשר שורשיהן נעוצים במסורת רבת השנים של אמנויות לחימה בחלק זה של העולם. הפורום נועד לדיון בכל ההיבטים של אמנויות הלחימה: היסטוריה, פילוסופיה, טכניקה ועוד.הפורום עוסק פחות באמנויות לחימה המתמקדות בהיבט תחרותי-ספורטיבי או קרבות זירה למיניהם ובאמנויות לחימה אשר נוצרו כשיטות הגנה-עצמית מודרניות.כמובן שמתאמנים מכל אמנויות ושיטות הלחימה מוזמנים להשתתף בפורום ולקחת חלק בדיונים!בכתיבה בפורום אנא הקפידו על הכללים הבאים: 1. עשו לעצמכם הכרות עם הפורום:השתדלו לעשות חיפוש לפני שאתם מציגים שאלה, במיוחד אם אתם חדשים כאן. לפעמים השאלה הבוערת שלכם נדונה לעומק רק שבוע קודם לכן, וכולם כבר עייפים ממנה. שימו לב שבעמוד המאמרים של הפורום מופיעים סיכומים חודשיים ובהם דיונים מרכזיים שנערכו בפורום בעבר.כדי להכיר את הכותבים בפורום, הקליקו על שם-המשתמש שמשמאל לכותרת ההודעה. כך תגיעו אל הכרטיס האישי של הכותב. 2. שמירה על סדר: אם ההודעה שלכם קשורה לדיון שמתנהל כבר בפורום, השתדלו לשרשר אותה למקום המתאים, ולא לפתוח הודעה ראשית חדשה. השירשור נעשה ע"י לחיצה על הלינק בתחתית ההודעה שאתם מגיבים אליה. 3. הודעות עם תוכן: השתדלו להימנע מהודעות סתמיות כגון "איזה כיף היה באימון!" או "מישהו כאן לומד קראטה?" ולפרסם הודעות עם תוכן שיעוררו עניין.כדאי לתת להודעה כותרת אינפורמטיבית ולא כותרת כללית כגון "שאלה" או "בעיה".4. בלי צ´אט: שימו לב, כאן לא צ´אט! שמתם שאלה? המתינו בסבלנות לפחות יום אחד. אין טעם להציף את הפורום בהודעות "תענו לשאלה שלי! למה אף אחד לא אוהב אותי?". הודעות אישיות כגון "מושיקו יא גבר אתה בא מחר לפלאפל?" מקומן במסרים ולא בפורום. 5. שפה נקיה וגישה חיובית: אין לקלל או לנקוט בסגנון בוטה ושפה גסה. הערות גזעניות, התקפות אישיות או רמיזות מרושעות מקומן אינו בפורום, וכך גם הודעות שליליות ובלתי מנומקות על מורה זה או אחר. 6. פרסום בפורום: הפורום אינו לוח מודעות. אם אתם מעוניינים לפרסם את השיטה שלכם או מוצרים שונים, יש לעשות זאת בלוחות ולא בפורום. 7. אלימות: בשום אופן לא יורשה בפורום תוכן של אלימות!אנו מזמינים את החברים להעלות תמונות או סירטונים הקשורים ישירות לתחום אומנויות הלחימה, אך תוכן, סרטון או תמונות שיש בהם אלימות, ימחקו מיד.8. אאוטינג: אסור בתכלית איסור להביא לפורום מידע על גולש כלשהו או כל אדם אחר שמקורו מחוץ לפורום: פרטים אישיים, מקום אימונים, תוכן משיחות או תכתובות שהיו מחוץ לפורום. כל הודעה המכילה תוכן כזה תימחק מיד.9. זכויות יוצרים: מותר וכדאי להפנות את קוראי הפורום למאמרים וכתבות מעניינים ברשת ובכלל. אסור בהחלט לפרסם בפורום עצמו (בין בגוף ההודעה ובין כקובץ מצורף) מאמרים, כתבות וטקסטים בלא אישור מפורש מהמפרסם המקורי. הודעות המכילות פרסומים כאלה ימחקו מייד.10. ניהול הפורום: הפורום אינו דמוקרטי. למנהלים יש זכות למחוק כל הודעה שהיא, בהתאם לשיקול דעתם הבלעדי, והם אינם מחויבים להצדיק את החלטותיהם בפני הפורום. המנהלים עשויים להוועץ מידי פעם בחברים בפורום, על פי הצורך ולפי בחירתם.לא יהיו בפורום שום דיונים על ניהול הפורום. אלה ימחקו מיד. כך גם השגות או טענות בדבר עצם קיומו של הפורום. שאלות או הערות בדבר עבודת המנהלים יש להפנות אליהם במסרים. אם לא קיבלתם תשובה מספקת, יש לפנות לפורום משוב.
x
הודעה מהנהלת הפורום
קוראים - כותבים חדשים: לפני כתיבה בפורום, יש לקרוא את כללי הפורום. הפורום מתנהל על פי כללים אלו.
המשך >>

לצפיה ב-'לי לביא - סמינר אייקידו ברחובות'
לי לביא - סמינר אייקידו ברחובות
20/12/2011 | 15:18
11
33
אני שמחה לפרסם את הפלייר הראשון לסמינר של לי ברחובות:
-------------------------
לי לביא, דאן 4, אייקיקאי, תלמד סמינר אייקידו ונשק ברחובות בינואר 20-21.
יום שישי, 20 בינואר: 15:00-16:30 אייקידו
יום שבת, 21 בינואר: 10:00-11:30 אייקידו, 12:00-13:00 נשק
דמי השתתפות: יומיים 150 ש"ח, יום שישי 75 ש"ח, יום שבת 100 ש"ח

כולם מוזמנים, לא רק אילו המתאמנים באייקידו
אנא הביאו בוקן וג'ו, אם יש

פרטים נוספים בפלייר המצורף
----------------------
אמנויות לחימה קלאסיות >>
לצפיה ב-'לי לביא - שיעור אייקידו פתוח בירושלים'
לי לביא - שיעור אייקידו פתוח בירושלים
21/12/2011 | 22:15
25
לי לביא, דאן 4, אייקיקאי, תלמד שיעור אייקידו בירושליים בינואר 10.
יום שלישי, 10 בינואר: 20:30-22:00
ירושליים איקיקאי
רחוב חזקיהו המלך 17 - בין "בית אלישבע" לבית החולים "משגב לדך"

כולם מוזמנים!

אמנויות לחימה קלאסיות >>
לצפיה ב-'לי לביא ותומר גלעד - סמינר "דרך החרב" בחיפה'
לי לביא ותומר גלעד - סמינר "דרך החרב" בחיפה
21/12/2011 | 22:27
4
לי לביא, דאן 4, אייקיקאי, ותומר גלעד
ACT (Armed Combat & Tactics)
ילמדו את הסמינר ביום רביעי, ינואר 18.
בבית הספר בן גוריון, קרן היסוד 33, חיפה

19:30-20:45: קאטה
21:00-22:30: דרילים וספארינג

כולם מוזמנים!
אנא הביאו בוקן וציוד מיגון (משקפי מגן, כפפות וכו'), אם בבעלותכם

אמנויות לחימה קלאסיות >>
לצפיה ב-'לי לביא - סמינר "דרך החרב" בתל אביב'
לי לביא - סמינר "דרך החרב" בתל אביב
23/12/2011 | 14:15
1
ג'ון אסקודרו ונטע שרמיסטר שמחים לארח במועדון לייטנינג ארניס את לי לביא!

לי לביא, דאן 4, אייקיקאי
תלמד את הסמינר ביום שישי, ינואר 13.
בבית הספר אהבת ציון, פנקס 46, תל אביב

12:00-13:00: שיעור בריחים
13:00-14:00: בוקן - יסודות
14:00-15:00: קאטה בזוגות

כולם מוזמנים!
אנא הביאו בוקן (או יותר מאחד), אם בבעלותכם

אמנויות לחימה קלאסיות >>
לצפיה ב-'סמינר בפברואר עם כריס מוני סנסאי (דאן 6)'
סמינר בפברואר עם כריס מוני סנסאי (דאן 6)
24/12/2011 | 01:18
פרטים בקובץ המצורף
אמנויות לחימה קלאסיות >>
לצפיה ב-'סדנאות אייקידו בחודשים הקרובים ותכנון שנתי '
סדנאות אייקידו בחודשים הקרובים ותכנון שנתי
24/12/2011 | 01:37
3
2
לצפיה ב-'סדנא עם ג'ון סטיבנס סנסאי - נשמע מאוד מעניין'
סדנא עם ג'ון סטיבנס סנסאי - נשמע מאוד מעניין
26/12/2011 | 10:54
1
2
ג'ון סטיבנס הוא תלמיד של Rinjiro Shirata סנסאי, מתלמידי המייסד מהתקופה שלפני מלחמת העולם.
מעבר לכך הוא אחד הכותבים (אם לא ה... ) הפוריים על איקידו בכלל ועל הפילוסופיה שלה בפרט.

מאוד משמח לשמוע שיתכן ויבקר בארץ ואני סקרן לגבי מה יבחר ללמד כאן.
כל הכבוד למארגנים
אמנויות לחימה קלאסיות >>
לצפיה ב-'כן... נקווה שיהיה בריא ויגיע'
כן... נקווה שיהיה בריא ויגיע
26/12/2011 | 18:45
5
ג'ון סטיבנס הגיע להישגים רבים.

היה פרופסור ללימודי בודהיזם ביפן - באוניברסיטה בעיר סנדאי.
הוא מורה לאייקידו (דאן 7 אייקיקאי) וחוקר ומלמד בנוסף לטכניקות אייקידו, גם נושאים נלווים כגון קוטודאמה, קאטות עם כלי נשק ועוד.
הוא כתב ותרגם ספרים רבים אודות אייקידו, ולמעשה תרגם את החשובים שבספרים - את כתביו של או-סנסאי, זאת תחת חסות אירגון אייקיקאי. עד היום הוא מבצע חלק מהתרגום ואת ההגהה לספרים של אייקיקאי שמתורגמים לאנגלית.

ג'ון כתב גם ספר מרתק שאני אוהב במיוחד, שמהווה ביוגרפיה של מורה מהולל בשל קנזו אווה סנסאי שהיה המורה לקשתות של אויגן הריגל מחבר הספר "זן באמנות הקשת".

איש אשכולות.

הוא נתן את הסכמנו לבוא לישראל, ואנחנו מקווים שאכן הכל יסתדר ושהוא ינחת כאן בסוף יולי וישהה כאן למשך כעשרה ימים, בהם נטייל ברחבי ישראל (נחפש מקומות קרירים יחסית לתחילת אוגוסט) וארגן לו סמינר ברחובות ואולי בעוד ערים.

תודה על המילים הטובות,

זאב.
אמנויות לחימה קלאסיות >>
לצפיה ב-'סדנת נשק עם אמנון סנסאי (דאן 5) 7 בינואר'
סדנת נשק עם אמנון סנסאי (דאן 5) 7 בינואר
<< ההודעה הנוכחית
01/01/2012 | 13:24
11
פרטים בקובץ המצורף
אמנויות לחימה קלאסיות >>
לצפיה ב-'לי לביא - סמינר ב"אל הלב" ירושלים'
לי לביא - סמינר ב"אל הלב" ירושלים
24/12/2011 | 18:41
6
לי לביא, דאן 4, אייקיקאי
23 תלמד את הסמינר ביום שני, ינואר
ב"אל הלב" פועלי צדק 2, תלפיות, ירושלים קומה 3 (מול קניון הדר)

חלק א' (נשים בלבד)  18:30-20:00: שיעור בריחים
חלק ב': (פתוח לגברים ונשים)  20:15-21:45: מבוא לאייקידו: דרך, חיים ושלום

כולכם מוזמנים!

אמנויות לחימה קלאסיות >>
לצפיה ב-'פלאייר ברזולוציה ברורה יותר'
פלאייר ברזולוציה ברורה יותר
26/12/2011 | 08:07
2
קובץ מצורף...

בהצלחה
אמנויות לחימה קלאסיות >>
לצפיה ב-'פלאייר חד יותר עם מידע אודות הסדנה ברחובות'
פלאייר חד יותר עם מידע אודות הסדנה ברחובות
26/12/2011 | 08:18
7

הודעות אחרונות

15:03 | 02.04.13 אריות יהודה
14:34 | 02.04.13 זאב ארליך
18:19 | 30.03.13 pinan
15:59 | 25.03.13 דוד כפרי
23:19 | 23.03.13 זאב ארליך
16:14 | 23.03.13 זאב ארליך
03:03 | 20.03.13 pinan
23:16 | 15.03.13 זאב ארליך

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ