לי לביא - סמינר אייקידו ברחובות

NetaSher

New member
לי לביא - סמינר אייקידו ברחובות

אני שמחה לפרסם את הפלייר הראשון לסמינר של לי ברחובות: ------------------------- לי לביא, דאן 4, אייקיקאי, תלמד סמינר אייקידו ונשק ברחובות בינואר 20-21. יום שישי, 20 בינואר: 15:00-16:30 אייקידו יום שבת, 21 בינואר: 10:00-11:30 אייקידו, 12:00-13:00 נשק דמי השתתפות: יומיים 150 ש"ח, יום שישי 75 ש"ח, יום שבת 100 ש"ח
כולם מוזמנים, לא רק אילו המתאמנים באייקידו
אנא הביאו בוקן וג'ו, אם יש פרטים נוספים בפלייר המצורף ----------------------

NetaSher

New member
לי לביא - שיעור אייקידו פתוח בירושלים

לי לביא, דאן 4, אייקיקאי, תלמד שיעור אייקידו בירושליים בינואר 10. יום שלישי, 10 בינואר: 20:30-22:00 ירושליים איקיקאי רחוב חזקיהו המלך 17 - בין "בית אלישבע" לבית החולים "משגב לדך" כולם מוזמנים! פרטים נוספים בפלייר המצורף

NetaSher

New member
לי לביא ותומר גלעד - סמינר "דרך החרב" בחיפה

לי לביא, דאן 4, אייקיקאי, ותומר גלעד ACT (Armed Combat & Tactics) ילמדו את הסמינר ביום רביעי, ינואר 18. בבית הספר בן גוריון, קרן היסוד 33, חיפה 19:30-20:45: קאטה 21:00-22:30: דרילים וספארינג כולם מוזמנים! אנא הביאו בוקן וציוד מיגון (משקפי מגן, כפפות וכו'), אם בבעלותכם פרטים נוספים בפלייר המצורף

NetaSher

New member
לי לביא - סמינר "דרך החרב" בתל אביב

ג'ון אסקודרו ונטע שרמיסטר שמחים לארח במועדון לייטנינג ארניס את לי לביא! לי לביא, דאן 4, אייקיקאי תלמד את הסמינר ביום שישי, ינואר 13. בבית הספר אהבת ציון, פנקס 46, תל אביב 12:00-13:00: שיעור בריחים 13:00-14:00: בוקן - יסודות 14:00-15:00: קאטה בזוגות כולם מוזמנים! אנא הביאו בוקן (או יותר מאחד), אם בבעלותכם פרטים נוספים בפלייר המצורף

ashigara

New member
סדנא עם ג'ון סטיבנס סנסאי - נשמע מאוד מעניין

ג'ון סטיבנס הוא תלמיד של Rinjiro Shirata סנסאי, מתלמידי המייסד מהתקופה שלפני מלחמת העולם. מעבר לכך הוא אחד הכותבים (אם לא ה...
) הפוריים על איקידו בכלל ועל הפילוסופיה שלה בפרט. מאוד משמח לשמוע שיתכן ויבקר בארץ ואני סקרן לגבי מה יבחר ללמד כאן. כל הכבוד למארגנים

כן... נקווה שיהיה בריא ויגיע

ג'ון סטיבנס הגיע להישגים רבים. היה פרופסור ללימודי בודהיזם ביפן - באוניברסיטה בעיר סנדאי. הוא מורה לאייקידו (דאן 7 אייקיקאי) וחוקר ומלמד בנוסף לטכניקות אייקידו, גם נושאים נלווים כגון קוטודאמה, קאטות עם כלי נשק ועוד. הוא כתב ותרגם ספרים רבים אודות אייקידו, ולמעשה תרגם את החשובים שבספרים - את כתביו של או-סנסאי, זאת תחת חסות אירגון אייקיקאי. עד היום הוא מבצע חלק מהתרגום ואת ההגהה לספרים של אייקיקאי שמתורגמים לאנגלית. ג'ון כתב גם ספר מרתק שאני אוהב במיוחד, שמהווה ביוגרפיה של מורה מהולל בשל קנזו אווה סנסאי שהיה המורה לקשתות של אויגן הריגל מחבר הספר "זן באמנות הקשת". איש אשכולות. הוא נתן את הסכמנו לבוא לישראל, ואנחנו מקווים שאכן הכל יסתדר ושהוא ינחת כאן בסוף יולי וישהה כאן למשך כעשרה ימים, בהם נטייל ברחבי ישראל (נחפש מקומות קרירים יחסית לתחילת אוגוסט) וארגן לו סמינר ברחובות ואולי בעוד ערים. תודה על המילים הטובות, זאב.

NetaSher

New member
לי לביא - סמינר ב"אל הלב" ירושלים

לי לביא, דאן 4, אייקיקאי 23 תלמד את הסמינר ביום שני, ינואר ב"אל הלב" פועלי צדק 2, תלפיות, ירושלים קומה 3 (מול קניון הדר) חלק א' (נשים בלבד) 18:30-20:00: שיעור בריחים חלק ב': (פתוח לגברים ונשים) 20:15-21:45: מבוא לאייקידו: דרך, חיים ושלום כולכם מוזמנים! פרטים נוספים בפלייר המצורף

למעלה