בקשה קטנה מכולם...

../images/Emo32.gifבקשה קטנה מכולם...

ביום שני הגמר של כוכב נולד 3. אני חושבת שאין על יהודה סעדו ומגיע לו המקום הראשון ! אי אפשר להגיד שהוא לא מרגש מבחינת הקול והביצועים שלו, וגם פשוט.. בזה שהוא הוא. הוא נטול פוזה והוא הכי אמיתי וכן שיכול להיות וזה מה שהופך אותו למיוחד ויותר מרגש... כל השאר המתמודדים עשו והשתדלו, ולא הגיעו לרמה שיהודה מצליח לרגש בלי לעשות כלום. יש בו איזשהו קסם כזה ולדעתי הרוב יסכימו איתי... מאוד תעזרו לו אם תשלחו לו רק SMS אחד קטן ביום שני...

שמע,../images/Emo175.gif

אני בעד שיר ביטון, אז למה שאני אתן את הקול שלי לסעדו ולא לה? כי אתה ביקשת? בתכלס כל אחד מצביע למי שהוא אוהב, לא למי שמבקשים ממנו...

shika 16

New member
שיר ביטון היא ה../images/Emo41.gif האמיתית!

סעדו סתם מעוך, ולכו תדעו-אולי מישניה שלנו יביא אותה במהפך..............

חבל לי

לקלקל, ואני גם יודעת שלא תהיה לדברים שאומר השפעה על מי שהחליט כבר. יהודה סעדו הוא כל כך מזוייף! הייתי באולפנים בחצי הגמר, הבחור ממש ממש לא דתי אדוק כפי שהוא מציג את עצמו להיות. הוא ערס! דוגמא הכי קטנה- כשעברו שתי הרקדניות של הדר עוזרי הוא בחן (רק חסר היה שיזיל ריר) והתחיל להעיר הערות (עם הכיפה על הראש) של פרחח. אצלו אני יכולה לומר חד וחלק שהכל הצגה! ונהיה לי רע כשאני רואה איך הוא מוליך את כולם שולל! חבל שלא כולם ראו את הדברים שקרו שם.

מזתומרת ?!

איזה הערות ?! והוא ממש לא מנסה להציג את עצמו עאדם דתי. הוא פשוט מאמין מאוד וזה ואפילו עם כיפה הוא לא מופיע בטלויזיה כדי שלא יגידי אם יראו אותו פעם בלי על זה...

כאלה שלא

היו מביישות שום ערס ממוצע "שרואה כוסית ברחוב". הוא מציג עצמו כירא שמיים, צנוע, עדין וחביב. והוא פשוט לא!

בקשר לגמר

אתם יודעים שמיכאל יבצע בגמר את השיר "יש בליבי כינור", שעידן רייכל הלחין למאיה בוסקילה. בקיצור הכל יכול להיות.ואם אתם כבר מצביעים, תצביעו למי שבאמת אתם חושבים שהוא צריך לזכות, ולא למי שאומרים לכם להצביע.

למעלה