../images/Emo53.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

למישו יש את השיר "יש בי עוד כוח"
זה ממש דחוף
נ.ב. סליחה שפתחתי הודעה חדשה...

תשמעי

בעיקרון יש לי אבל אז זה אומר שאני אתן לך עותק לא חוקי שלו... למה שלא תקני את הדיסק? או ... למה שלא תורידי בקאזזה???

למה אתם

ישר מתנפלים על אנשים שביקשו שיר אחד... אם היא הייתה מבקשת את כל הדיססק צודקת לגמרי - לכי לקנות כאיול מה.. אבל בשביל שיר אחד לשלם 60 שקל..? בכל זאת... היא רצתה רק שיר אחד

תשובה רצינית

תשמע כשהתחילו כל האיומים על מי שמורידים מוזיקה בקאזזה, לא ממש ידעתי מה לעשות. אבל לרוב אני מורידה דברים שמאה אחוז אני אלך וארכוש. מעט מאוד דברים שהורדתי אילו כל מיני סרטוני וידאו של מוזיקה מחו"ל, שאין סיכוי בעולם למצוא את זה בחנות וידאו. לגבי הגברת שביקשה שיר שוב, אני לא ממש בעד. אבל זה שאני הורדתי מוזיקה ואח"כ הלכתי ורכשתי, והורדתי מהדיסק למחשב, זה עדיין העניין שלי. אם אני מתחילה לחלק את זה ולהעלות את זה, זה עושה אותי שותפה למעשים שכאלו. אני לא רוצה לשתף פעולה במצב שכזה. אפשר להוריד קאזזה ולחפש שם. בקלות.

תשמעי **

אני בת חחח... צודקת את לא צכה להשתתף בזה
אבל גם רשמת לה לקנות תדיסק חח אז הערתי על זה שלא נראה לי שהיא צכה לקנות שיר ב60 שקל... וזהו חח

../images/Emo8.gifכספית.. מכירים אותי חחח.

כן.. אבל מי שמפיק את עידן רייכל, זה כספית ומספיק אנשים בכספית מכירים אותי וחלקם לפעמים קוראים את מה שאני כותבת בתפוז בכמה פורומים. ולא ממש יהיה לי נעים, אם מישהו מהם, יגיד לי בעתיד שהוא ראה שאני שותפה לזה. הדיסק של עידן שווה הרבה יותר מ 60 ש"ח. לדעתי... ובאמת שאנשים מכספית מכירים אותי ואני לא רוצה לעשות בושות באינטרנט...

למעלה