כתבה על עידן רייכל

כתבה על עידן רייכל../images/Emo70.gif

במעריב לנוער
אני לא יכולה לסרוק אבל אני כל כך חמודה שאני אתקצר לכם את זה
הוא מדבר על אהבה
הוא מעדיף לכתוב שירי אהבה מנקודת ראות נשית, כי כשגבר אומר כאלה דברים זה נשמע רכרוכי, וכשאישה אומרת זה נשמע יותר אמיתי
הוא חושב שהשיר 'אם תלך' מפורש אחרת, הוא אמור להיות שיר אהבה אבל משמיעים אותו גם בימי זכרון והכל. ברגע שזמר מוציא שיר, אנשים יכולים לפרש אותו איל שהם רוצים. הוא לא רוצה לדבר על פוליטי, למרות שבחו"ל לפעמים זה מתבקש, הוא מעדיף נושאים חברתיים. הוא התחיל לכתוב על אהבה מתוך משבר שהיה לו. הוא עבר דירה, הפעם לא לסטודיו... :) הוא משקיע יותר במופע ופחות בכתיבה. הוא הסכין למורן להתחתן איתה :) מזלטוב להם איזה מתוקים :) בבוטן מתוק בקרקס, להקה שהוא הקים, הוא ניגן רוק כבד. הוא קורא הרבה את התנ"ך והוא אוהב את המשמעויות שלו והכל.
אוו, ויש שם קלוז אפ מקסים שלו

Libesasa

New member
מזל טוב לעידן ומורן../images/Emo23.gif

רק שאלה קטנה- רשמת שהוא הסכים למורן להתחתן איתה... אמממ... היא הציעה לו נישואים

כה ../images/Emo9.gif

היא הציעה לו, ושבוע לפני זה הוא אמר שהוא לא כל כך בטוח והכל... וכשהיא הציעה לו הוא הסכים ממש מהר

parpar219

New member
../images/Emo49.gif

יוו ממש ממש חמודים!! וכל הכבוד לה שהיא הציעה לו!!

willo1

New member
סתם שאלה

את אותה פנינית שהייתה פה ממזן או שאת חדשה? חחח ף-D סליחה על הבורות..

parpar219

New member
זו ששרה שמה-מיה

ולא מורן, מורן הייתה חברה שלו כבר שלוש שנים אבל לפי מה שהבנתי הם נפרדו ויש לו חברה אתיופית ובכלל אין כוונות להתחתן..

מה.??

מה פתאום??? ניראה לכם שהיו רושמים במעריב לנוער סתם (בכל זאת היה רשום ראיון!)???? למרות שקצת מוזר שלא הוכרז בכל העיתונים על הצעת הנישואים... בקשר לאתיופית היה רשום ברייטינג שזאת דוגמנית מהסוכנות של רוברטו שעידן גילה אותה והם שרו את ממעמקים בחתונה של רוברטו. רייטינג, השבוע, מעריב. תבדקו!

לוניטון

New member
יש לי מידע מדוייק בנוגע לחברה...

אז ככה, ממקור ראשון; לעידן יש חברה בשם אסתר (עם קמץ בא'), וכרגע אין תכניות לחתונה... אז כולם להירגע... אגב, המידע בדוק והתקבל השבוע...

Saffron

New member
תודה על התקציר ../images/Emo13.gif../images/Emo29.gif

מישהו יכול לסרוק?

החרמתי עותק של מעריב לנוער היום

חחחחחחחחחחח הבטחתי לשלוח למישהו מעריב לנוער .. וקיבלתי עותק ומה אני רואה על השער ????? עידן רייכל ... איזה יופי... עכשיו יש לי את העותק שלי גם ... אחרת ...

למעלה