אלונה דניאל בוויקיפדיה

אלונה דניאל בוויקיפדיה

מזל טוב. בשעה טובה יש לאלונה ערך, ואגב, גם לאלבום של טאטו - חתוך תוכן יש ערך. אתם מוזמנים לקרוא. בנוסף, עלו כמה שאלות לגבי הביוגרפיה שלה, אתם מוזמנים לקרוא את דף השיחה, ולענות פה או שם (בהחלט עדיף שם, וזה גם נורא פשוט). זהו. קישורים מצורפים.

1Reebok

New member
כמה הערות..

די הייתי בטוח שהיא נולדה במוסקבה, מכיוון שבשיר "מוסקבה" היא אומרת "רק בחלום חוזרת לשם". יש לך וידוא על מולדביה? שנית, "בשווקים וברחובות" הוא לא אלבום, אלא רק סינגל. שלישית, תודה רבה על האזכור של אתר הארכיון
הייתי מעדכן בעצמי, אבל אני עייף

נצל"ש תיסלם

אפשר להשוויץ? גם לי יש אוספון תיסלם - לאספנים בלבד עם סינגל מתנה, ולאוד רדיו... זה באמת שווה. חתיכת נוסטלגיה...

1Reebok

New member
../images/Emo32.gifודאי שאפשר ../images/Emo13.gif

איזה סינגל יש לך? אלה שני הדברים היחידים שיש לך, או שיש עוד?

היי 1Reebok

אני הוספתי את האיזכור לאתר הארכיון כי הוא פשוט מעולה. ממש נהנתי ממנו וגם הורדתי למחשב כמה שירים משם. ואגב אתר הארכיון מופיע בדף התוצאות הראשון של גוגל לחיפוש "אלונה דניאל" כך שיש לו חשיפה מצויינת. וגם באתר מומה ציינו שזה "אתר מעריצים מושקע". כל הכבוד

1Reebok

New member
היי, תודה רבה ../images/Emo13.gif

שמתי לב שהוא מגיע לדף הראשון, זה באמת כבוד. הוא גם מקבל בערך 6,000 כניסות לחודש, מספר שלא הייתי חולם עליו.

ולדמן

New member
אחלה ערך,בדיוק שחשבתי היום-

שהלוואי שהייתי משיג את "זאבים" בתקליט,או בכלל...:)

1Reebok

New member
לא נראה לי שתשיג את זאבים על תקליט

הוא מעולם לא יצא ע"ג תקליט. רק תקליטור וקלטת טייפ. ואינטרנט כמובן

ולדמן

New member
אתה אף פעם לא תוכל לדעת-

עד שתמצא אותו. אם "זאבים" יצא לפני "יללת תן" של אתניקס כמעט בטוח שהוא יצא בתקליט. חוץ מזה,כבר ראיתי תקליטים כמו "להתראות בחלומותי" של רמי פורטיס,"זכות הצעקה" של נקמת הטרקטור או "מפלצות התהילה" של משינה-כולם יצאו באותה שנה של "זאבים"-1992. אם "זאבים" אכן יצא בתקליט הוא נדיר מאוד אבל יש סיכוי גדול שהוא כן יצא בתקליט,פשוט לא ראינו אותו עדיין.

1Reebok

New member
לי נאמר במפורש.. המוכר של חור בשחור

אמר לי "זאבים לא יצא על תקליט". אולי הוא טעה, מי יודע, אבל עד היום לא ידוע לי על כך.

ולדמן

New member
או שזה-

פשוט לא הגיע לחנות שלו אף פעם,או שזה יצא בהדפסה מצומצמת מאוד,כי ב-1992 כבר כמעט ולא היו תקליטים.חוץ מזה שמה כבר אכפת לי,העיקר שאני אשיג את האלבום המקורי ולא משנה באיזו גירסה...הייתי בחור בשחור,האוזן השלישית,אוף דה רקורד וכלום...דווקא את מסיבה במרתף הארמון לא היה לי קשה למצוא בכלל...

1Reebok

New member
הם יודפסו מחדש כשיצא האלבום החדש

שלה, שעכשיו נמצא בשלב של הקלטות.

ולדמן

New member
אני ממש לא סומך על זה-

אותו דבר היה גם עם רונן בן טל,ולא קרה כלום.

1Reebok

New member
יש מצב שתסרוק לי אותו?

את החוברת, הדיסק, העטיפות וכ'ו?

למעלה