בית החייל

1precious1

New member
בית החייל

היי
הבן שלי (וחלק מהמחלקה שלו
) קיבלו "עונש" וקיצרו להם את חופשת הסוכות.
הם צריכים להתייצב בבית החייל בבאר שבע, מחר בערב, בכדי להמשיך דרומה ביום שלישי בבוקר.
רציתי לשאול ולברר אם יש פרוצדורה?
עד איזה שעה "הכי מאוחר" הוא יכול לבוא בכדי שיהיה לו מקום לינה?
צריך "להזמין מקום"?
האם זה בעלות או מספיק שהוא בא עם מדים וחוגר.
תודה וחג שמח.

נומלה

New member
תרים להם טלפון (מצורף)

באר שבע
בית החייל בבאר שבע ע"ש רב אלוף יעקב דורי.

בית החייל בבאר שבע שוכן בשכונה שקטה, במרחק חמש דקות נסיעה מהקניונים, מהתחנה המרכזית ומתחנת הרכבת בעיר.

במקום
בבית החייל 82 חדרים מחודשים וממוזגים, מצוידים בטלוויזיה ובמיני מקרר.
במקום רחבת דשא מטופחת ובה פינות ישיבה, נדנדה וסככות מוצלות.
לרשות החיילים עומדת ספרייה עשירה, בית כנסת גדול, שש כיתות לימוד ומועדון וחדר אינטרנט.
במקום קיים אולם בן 400 מקומות, אולם נוסף בן 250 מקומות ואולם נוסף בן 150 מקומות.
מתחם הנופש והספורט (בתשלום נוסף) כולל יש גם בריכת שחיה, סאונות, חדר כושר, חדרי ספינינג, חדר התעמלות אירובית.
מתקנים ואטרקציות בסביבה:
מוזיאון חיל האוויר בחצרים, מרכז ספא נווה מדבר, מצדה, מוזיאון ג'ו אלון , נחל באר שבע , מדרשת שדה בוקר והצריף של בן גוריון, אתרי טיול כגון המכתש הקטן והמכתש הגדול ועוד.

דרכי התקשרות:
טלפון משרד קבלה: 072-2702150/9/5 פקס: 08-6416814
כתובת דוא"ל: [email protected]
כתובת : דרך בית לחם 2 ת"ד 16061 , באר שבע, 84100

1precious1

New member
תודה

כן, גם אני קראתי באינטרנט

יש פה שילוב של "משחקי כוחות" ביני לבינו, לבין להיות ערוכים.

אני לא אעשה בשבילו את כל העבודה, הוא צריך לברר ולעשות מעשה, אי אפשר להאכיל אותו בכפית

אז אני לא אתקשר, הוא יתקשר אם הוא ירצה, הוא יברר עם חברים, הוא יתכנן את הנסיעה לשם היום ומשם מחר.
אבל כאבא פולניה אני אהיה מוכן ברקע גם עם כל המידע בכדי להכנס לפעולה אם הדברים ישתבשו לו

אז אני אדע ברקע בדיוק מה הכתובת ואיך מגיעים לשם, ועד מתי מותר לבוא וכמה זה עולה, ואיך מגיעים לשם ומשם לתחנה המרכזית (רכבת או אוטובוס).

ורק אני כאבא פולניה אחליט אם בסוף אני אסיע אותו כמו טעטעל'ה "חצי מדינה" היום בלילה מהצפון (הלא רחוק) לבאר שבע, אבל אל תגלי לו

למעלה