די!די!די! הם לא אמתיים במיט"ב....

מירי,

New member
די!די!די! הם לא אמתיים במיט"ב....

תלך תחזור שוב ושוב ושוב....
הצעיר הודיע שהוא "פורש" כבר שנה מסתובב סביב צו ראשון...תלך-תחזור כל הזמן.
וכמובן שהנסיעות על חשבוננו, כי הצו מגיע יום לפני עם ספחים מנהריה והוא בכלל בנתניה והשלם (?) לא נמצא ותביא אישור כזה ותיסע ליחידה השניה.
אפילו אני כבר מתייאשת ועוד רגע זורקת את כל הערכים שלי לפח.

מירי,

New member
"דווקא" הבכור בהפוך.

למרות ההתעללות הטרום צבאית התגייס לקרבי וחדור מוטיבציה. (ואני באמת לא הבנתי איך 'עזבי אמא, אני הולך להיות לוחם וזהו!').
הילד עוד רגע בן 18 ועדיין אין פרופיל צבאי.
ואז אם חלילה יירצה מיונים 'מאוחר מדי' (בהנחה שהט*&ל שיושב בלשכת גיוס לא ייקבע לו פרופיל נמוך ממספר הנעליים שלו).
&nbsp

בדרך לגדוד סיור... אבל לא מהרשימה שכיוון אליה...

לא נורא, אם יהיה לו מספיק חשוב שישפר עמדות בתוך השרות

מירי,

New member
לכוון למשהו? פחחחח

זה גם מצחיק וגם משעשע.
&nbsp
קיבל מהמודיעין זימון לאיזו בחינה למי שלומד 5 יח"ל ערבית, הוא מאלה שלא למדו אפילו דקה ערבית....(הנחמדים ויתרו לו
)
לדעתי את הסיורים שלו הצעיר בדרך לעשות בקריה או בפיקוד צפון או כמו שהוא אמר לי היום, אני לא נכנס ללשכת הגיוס הזו שוב, אלא אם אני משרת שם, ואני אם עד לפני שנה-שנתיים הייתי מוציאה אותו מצוואת החובות בגלל אמירה כזו רק נאנחת.

adif11

New member
הלוואי שהבעיה היחידה היתה במיטב

אצלנו החייל סיים קורס. בפועל לא מאפשרים לו לבצע את העבודה בסדיר כתומאה מבעיה רפואית. הוא מתייבש כבר שלושה חודשים, בהתחלה כממתין בבה"ד ועכשיו כממתין (למה ממתין בדיוק ? כנראה למשיח) בבסיס בו הוצב לסדיר. מתחנן כבר שלושה חודשים בפני כל מי שרק מוכן לשמוע שיתנו לו תפקיד אחר, קורס אחר, משהו לעשות לפני שהוא יוצא מדעתו. אין עם מי לדבר.
הוא מדוכדך ומיואש.
היום נשמע כל כך רע ומצוברח שכמעט נכנסתי לאוטו ונסעתי לבסיס שלו מרוב לחץ.
אוסף של מטומטמים בצבא הזה אפשר למות. מגיע בחור מלא מוטיבציה ,עושים כל מה שניתן כדי לרוקן אותו מהמוטיבציה הזו ולייאש אותו.

מירי,

New member
אה... אבל זה ידוע, שההיגיון עצר בש.ג

אלא שעכשיו הוא מופיע הרבה לפני

1Shir

New member
איפה בעצם הוא יושב בפועל?

ממש עושה כלום כלום כלום?
הרבה פעמים חיילים כאלה מוצאים את עצמם עובדים במשרד של השלישות - שבתור מש"קית ת"ש לשעבר לדעתי זה שיבוץ אחלה.

השאלה איזו עבודה הוא היה רוצה לעשות, כי אני לא בטוחה שישקיעו בו קורס נוסף בשלב הזה, אבל עם קצת גישה אפשר למצוא לא מעט תפקידים בבסיס שאפשר להתברג אליהם גם בלי קורס. שירחרח מסביב איפה אין עודף עובדים ומה מתוך זה הכי נראה לו או איפה האנשים הכי נחמדים.
אולי לא הבנתי נכון את הסיטואציה, ובכ"ז עברו כמעט 15 שנה מהיותי חיילת, אבל לא נשמע לי עד כדי כך בעייתי למצוא משרד שיסכים לקבל עובד זוטר נוסף, אולי אלא אם כן מדובר בבסיס קטן מאוד.
מקווה שתימצא לו תעסוקה לשביעות רצונו בהקדם!!!

למעלה