זכויות חייל קרבי ששבר את היד

lian5510

New member
זכויות חייל קרבי ששבר את היד

שלום לכם הורים יקרים,
זו הפעם הראשונה שלי כאן בפורום.
בני היקר שבר את שורש כף ידו בסופ"ש בבית.התפנה לבית חולים אזרחי וטופל בגבס. הרופא נתן לו 6 שבועות בבית ועוד 3 שבועות פיזטיורפיה .
(בני משרת ביחידה קרבית.שירות קשה יציאות קשות .חייל מסור שמבצע את שירותו כראוי ,משתחרר בעוד 3 חודשים)
היום כבר 4 שבועות בבית . לאחר ביקורת שבועית ראשונה בבי"ח התבקש להעביר לרופא היחידה שלו (מהשבוע הראשון) טופס לחתימה המאשר את התשלום לבית החולים. בני שלח ליחידה את הטופס לחתימה והיה במעקב שיחזירו לו את הטופס חתום.
אז, "התעורר השד " בדיעבד, שזו היתה טעות שהוא קבל גימלים והוא היה צריך לחזור ליחידה ולעסוק בינתיים בעזרה במפקדה. וכשיצטרך לצאת לבדיקה יצא מהיחידה(שלא במרכז הארץ). בקיצור לטרטר את החייל הלוך ושוב כל כיוון בין שעתיים ל 3 שעות והחייל צריך לעשות פיזיטיורפיה...והחשש שלא יאפשרו לצאת בזמן לפזיוטרפיה וזה עלול לפגוע בתיפקוד הרגיל של היד ולגרו
ם נזק.בני לא מעוניין בשלב זה שאדבר עם מפקד הפלוגה לשיחת הבהרה.
האם מישהו יודע מה אפשר לעשות בנידון , אשמח לשמוע את דעתכם בעניין?!
תודה ושבת ברוכה

r i n i

New member
אני חושבת שלצבא יש את האפשרות לבקש ממנו להיות בבסיס

ולעשות עבודות פקידותיות.
מצד שני יש להם מחוייבות להוציא אותו בזמן לפיזיוטרפיה ושאר בדיקות וטיפולים.
צריך לזכור שבזמן שהוא במפקדה ולא בשטח האפשרות שלו לצאת לענייניו האישיים קלה יותר.
אני מבינה את חוסר הנוחות והחשש.

* הבכור היה באמצע טיפול יישור שיניים כאשר התגייס, פעם בשבועיים-חודש היה צריך להגיע לביקורת + מתיחה ושירת רחוק יחסית מהמרפאה. איפשרו לו, גם בטירונות, לצאת (או להשאר יום נוסף בבית אם היה מדובר ביום ראשון) כדי להגיע לטיפול.

הרבה בריאות לחייל

את מוזמנת להשאר

למעלה