יום ראשון שבוע חדש וחםםםםםם

r i n i

New member
יום ראשון שבוע חדש וחםםםםםם

שיעבור שבוע רגוע.
שינוחו עד כמה שאפשר ומקווה שלא יצאו יותר מדי החוצה בשעות החום.

מירי,

New member
בחמסין הקודם היה עוצר פעילות.

ביום חמישי יום הורים....
זה לא נגמר... יש וועד הורים?

r i n i

New member
האמת? מסתבר שלמשוחרר היה ועד הורים

כשסיים את המסלול והיה טקס ביחידה שלו פתאום התבקשנו לשלם סכום מסויים עבור מתנות שקנו לחיילים ולמפקדים. התברר שכמה הורים התארגנו והיו בקשר בינהם בהמלך המסלול ודאגו לצ'ופרים לחיילים.

לגבי יום ההורים, זה נחמד לפגוש את המ"מ, לשמוע את המפקדים מדברים. לראות את המקום, המגורים, לראות את הלו"ז העתידי שלהם, ציונים של מטלות.
והכי הכי - לקחת את החייל חזרה הביתה.

לגבי החמסין - הם מתחילים להתאמן מוקדם מאד בבוקר ו/או אחר הצהריים, את השעות הקשות (והבן שלך נמצא במקום עפעס, "חם משהו") הם עושים בחדרים.

מירי,

New member
ניסו לארגן קבוצת ווצאפ, בינתיים זה לא הצליח.

אין לאנשים חיים? כי אני מצפה שבשלב הזה הילדים (? הלו סיום מסלול הם כבר לוחמים...) יהיו אחראים על הדברים הללו.
השלב הבא יהיה ועד הורים בטכניון וועד סבים וסבתות בגן....
סורי, אני אחרי 13 שנים מיציתי.
&nbsp
כן, בהחלט נשמע מעניין לשמוע את המפקדים שלו וכו' אבל זה עדיין נשמע מוזר, במעגלים שלנו אנחנו כמעט היחידים שיש להם חיילים ולכן כולם עדיין זוכרים את השרות שלהם ואסיפת הורים בהחלט לא הייתה חלק מהקונספט, אני היחידה שאמא שלה היתה ביום הורים שלה (בתחילת השרות הייתי במסלול שאז היה יחודי- אני משערת מחזור ראשון או שני).
&nbsp

adif11

New member
גם לי זה נראה מוזר

שיהיה ןעד הורים של חיילים או וואטצאפ של הורי חיילי היחידה/הגדוד וכו'

adif11

New member
יש טקס השבעה היום

אני כבר בבית בעיצומן של הכנות אינטנסיביות של אוכל וכו'. תכננו לצאת לדרך בשתיים וחצי. החייל התקשר לא מזמן להודיע שהמשפחות מתבקשות לא להגיע. המפקדים החליטו לדחות את הטקס לשמונה בערב ללא משפחות לטובת בריאות החיילים.
עם כל הצער והאכזבה, בירכתי על החשיבה ההגיונית של מי שקיבל את ההחלטה הזו.

לנו יש טקס השבעה ביום רביעי .

הטירונות מסתיימת ! היא מחכה בקוצר רוח להתחיל את הקורס .
כל אחד מביא אוכל לעצמו ? הזמנתי לה מגש פירות , זה מה שהיא הכי אוהבת , וסגרנו על פריקסה .
כאילו רק אתמול התגייסה וכבר מסיימת טירונות ! הלוואי שכל השירות יעבור ככה מהר ובטוב .
החום אכזרי ! היא בדרום , שלחה הודעה שחםםםםם ו. לא סומכת על הצבא שיתנו להם להיות בצל ...
שבוע טוב

adif11

New member
שיהיה לה בהצלחה בקורס !

ביום ד' עד כמה שהבנתי, אמור מזג האויר כבר לחזור להיות מקובל לעונה.
אצלנו הלחץ גדול כי מחר מתחילים מיונים (עדיין לא מוין לתפקיד. רק אחרי הטירונות)
לא יודעים מה יקבל, אם ואיזה קורס. מחזיקה לו אצבעות שיקבל תפקיד טוב עם חבר'ה טובים שיאתגר ויענין אותו.

אפשר להצטרף? סליחה שארוך. פשוט חייבת לחלוק.

ביום א' בבוקר, הבן חזר לבסיס. מראש הודיע שחוזר ל- 21. שבועיים בשטח. כבר התרגלתי ל"שטח" ובלי טלפונים, אבל הפעם ממש התפרקתי. ידעתי שצפויים כמה ימים חמים מאוד. הוא נמצא בבסיס שיזפון, שזה על יד אילת. אחרי שנסע, עבר עלי משהו כמו התקף חרדה, כנראה. בכיתי שעות. לא מצאתי לעצמי מקום. חיפשתי בבית איזה כדור הרגעה או משהו, אך לא נמצא כלום. כ"כ דאגתי איך יעבור את הימים האלו בשטח. ללא מים זמינים. ללא תנאי נוחות מינימליים או לפחות מקום להתרענן כמה דקות. התחרפנתי. בסוף הוא הצליח לשלוח ס.מ.ס. קטן.רק לומר, שהכל בסדר.
שני בניי חיילים. רק אחד מהם, הנ"ל, הנו לוחם. איזה הבדל! בדאגה, בפרידות, בקבלת הפנים, במחשבות, באינטנסיביות... אתם תבינו אותי. תודה, שהקשבתם.

r i n i

New member
ברוכה הבאה

החששות שלך כל כך ברורים.
היו ימים חמים באופן קיצוני והדרום בער עוד יותר.
שמחתי לשמוע שהכל היה בסדר גמור בסופו של דבר.
בצבא יש היום מודעות מאד גבוהה לנושא החום.
הבנים שלי (שניהם היו קרביים) שירתו הרבה באזורים חמים. המשמעת שם היתה מאד קשוחה, הפעילויות היו מוקדם בבוקר או אחה"צ. הקפידו איתם ולא לקחו סיכונים.
אני בד"כ דאגתי פחות כל עוד היו בטירונות, בקורס או במסלול. הרחק מפעילות אמיתית.
מציעה לך להצטרף אלינו ואנחנו נעזור לך להרגע, יש כאן קפה
ועוגה
ואת מוזמנת בכיף.

ריני הלוואי שהייתה מודעות לחום בצבא

הבת רק בטירונות , נמצאת בדרום , ובחום שהיה ביום ראשון הם היו בחוץ כל היום ! לא ממש מעניין אותם לצערי , היגיון וצבא לא הולכים ביחד .

adif11

New member
ברוכה הבאה

כולנו איתך בליבנו.
תחזיקי מעמד. וגם החייל שלך .

למעלה