בוקר טוב של סופ"ש

שושנה ו

New member
בוקר טוב של סופ"ש

אז סופ"ש כבר פה ....

מקווה שהרבה נסיכים ונסיכות יצאו ....

ושתקצר הספירה לסופרות ....

שלי אמור לצאת היום אחרי ריצת לא זוכרת כמה ק"מ....

השבוע עבר לו בעצלתיים ובתחושות מעורבות ....
תחושת שביזות וכבדות ....
כמובן הניקיונות...תיכנונים ומחשבות .....

אתמול הלכתי לכלתי אחה"צ ללמד אותה להכין קוסקוס.....

האמת-יצא שהכנתי הכל, יותר משהיא למדה ....

ובערב נהניתי לרות את השלישי למס' דקות ב"בוס בהסוואה" ...

הוא עובד בחברה כמנהל מערכות מידע .....
הוא היה הכי חתיך וצעיר שם בשולחן ההנהלה ....

ואני לא משוחדת....
.....
הוא היה זה עם הזקן הצרפתי והחולצה סגולה .....
אפילו הצלם התמקד עליו מעט .....

כשאמרתי לו זאת צחק עלי ....

אסיים לבינתיים ואלך להמשך מטלותיי לפני שיגיע המנומרון עם הכביסה שלו ....

אז סופ"ש מהנה, פורה, מוצלח וקסום לכולם .....

פולי44

New member
בוקר טוב לכולם, יום שישי

שוש'קה, מצטערת שלא ראיתי אתמול את התוכנית, אנסה לצפות בה באינטרנט.
א' שלי משתעל נורא, אחרי שחזר מבילוי ניסה ללכת לישון אבל השתעל כל הלילה, פעמיים לקח סירופ, עכשיו הוא ישן קצת, מקווה שזה יעבור מהר, כי ממש לא בא לי לשלוח אותו ככה בחזרה לצבא ביום ראשון.
היום א' וב' מוזמנים לבי"ס לכנס של המחזור שלהם בשעה 12, יצא טוב שא' בבית והם יכולים ללכת ביחד
מקווה שהרבה חיילים כבר בדרך הביתה, לאימהות שמקבלות אותם תהנו ולאלו שממשיכות לספור שיעבור בקלות ובמהירות
סופ"ש נעים לכולם

בוקר נפלא

שוטר נשאר שבת בבסיס אוףףף באסה

לכל מי שיוצא או יוצאת סעו בזהירות

ושתהייה לכולן

ל י ת י1

New member
יום שיש את יודעת, יש בעיר מסיבה

סתאאםם...עבדתי עליכן, אין שום מסיבה, האדום נשאר שבת

מה שאומר שסיימתי כבר במטבח בישולים מצומצמים, עוד כמה דברים לסדר ואני כבר מפנטזת על שנ"צ.
אם לא מקבלים את הילד לשבת אז לפחות לנוח כמו שצריך.

שושק'ה, אחפש איפה אפשר לראות את השידור ואחפש את השלישי שלך

פולינק'ה, מחזיקה אצבעות שא' יתאושש מהר

מלכת הלבבות, שתעבור לך השבת בלי שביזות

שתהיה שבת נהדרת לכל הסוגרים,לכל היוצאים ולכולנו

תודה ליתל'ה

שתהייה לך שבת נעימה
כן מקווה גם שהשביזה של שבת תחלוף במהרה ואוכל בראשון להסניף את שוטר ואת הכביסה שלו

Rainbow100

New member
את יודעת יש בעיר מסיבה...

וזה לא סתם! אמנם לא יום ששי אבל ממש עכשיו אנחנו חוגגים כאן מסיבת שיחרור של ה
שלי
.
וכן, יש גם גיטרה...

שבת שלום - כל כך התגעגעתי

יובלות לא הייתי כאן, אבל כ"כ התגעגעתי לבית הזה.
פולי וחני - ברכות לטורקיזים, שוש המהממת שיש לה את הבן הכי יפה בצה"ל.... אני מבינה שיש סיפור עם פג.. מקווה שהענינים יסתדרו. מגלית שחוגגת עם בונוס (או שזה היה בצחוק?), קשת שמשחררת, ואיריס עתיר שהיה לה יומהולדת.... וענת עם שבי הנווט המצטיין ואושינקו שיצא מהנפתלין ומביא אלינו את הבלט של צ'ייקובסקי, ושויו עם הבית מלא ומטפלת בחולים, ולבבית שעוד לא הספיקה להתמקם בבית אחד, וכבר היא יוצאת לצד השני של הארץ... וליתי המתמידה שתרמה את החייל שלה לסופ"ש לצה"לנו, ורוזנת שגם היא על המשמרת, ופיסטוקה המצמצמת המהממת... אוי..... כמה חסרתן לי.....
כן, אני כבר במחוזות אחרים. הקשרים העבותים שלי עם צה"ל הולכים ונפרמים. השוטר סוגר שבת אחרונה, וביום שלישי משמרת אחרונה. חופשת שיחרור ובתחילת אפריל בבקו"ם. עוד אכנס לכאן לתת סיכום לפי המסורת.... עדיין יש לי את השלישה, שהדבר האחרון שבראש שלה זה להשלים את קורס הקצינים. עדיין שייכת ליעודי לקצונה, אבל דחתה, ונהנת מאוד משרות לא קל ומלא סיפוק. בתרגיל של השבוע האחרון היה נראה שהיא רמטכ"ל לפחות. ביקרה מדי יום בלוקיישן נפרד ועבדה עד השעות הקטנות של הלילה. עובדת במרץ על רשיון נהיגה - מתנת יומהולדת מאיתנו - ונהנת מזוגיות צמודה צמודה עם נישואים באופק.
והאחרון.. הסגלגל... ממשיך לחרוש את הארץ כמאבטח טיולים ונהנה מהחיים. מתכנן טיול לתילנד מכספי הפצויים שלו כנכה צה"ל... (זוכרות... תביעה... ניתוח....וכו'). אבל.... הדבר הכי מרגש בענינו הוא הסיפור הבא: יש לו קבוצה של חברי ילדות, קבוצה מגובשת של כ-7 חברים בנים. אחד מהם השתחרר מצה"ל וכשנתיים לא מצא עבודה. נהיה ממרומר ואנטיפט והרס להם הרבה. היו בבית הרבה שיחות. החברה רצו להוציא אותו מהחבורה אם לא יתעשט. אמרנו לסגלגל שזה יכול להיות מסוכן ושהוא עלול לפגוע בעצמו. הצענו שיפתח את הדברים בשיחה, אבל הוא פחד שהחברה ישתפנו והוא יצא זה שרוצה להוציא אותו. מאון לאון הבחור מאוד רצה לקבל תפקיד מסוים, אבל הכושר הפיזי שלו היה ירוד מדי לג'וב. סגלגלי לקח על עצמו לאמן אותו ולהרים לו את הכושר הפיזי. תקופה ארוכה התאמנו ביחד. הוא היה מבריז אין סוף פעמים וכל פעם אמר שלא מתחשק לו. סגלגל עודד ודירבן ולא ויתר. לקראת מועד הבחינה הוא הפסיד ימי עבודה כולל יום הבחינה עצמו. הוא הגיע ביחד איתו לבחינה, ודירבן אותו. בקסם האישי המדהים שלו, סגלגלי הצליח לקבל אישור ללוות אותו בתוך התרגילים עצמם ולא נתן לו לוותר. אבל, בריצה הבחור נשבר. סגלגלי חזר הביתה שבוז וכועס על התבוסתנות של הבחור, אבל בערב, כבר קיבלנו את הידיעה שהבחור עבר. כל הבית זרח והבחור כבר עובד מזה שבועיים. אז מי צריך פסיכומטרי או אוניברסיטה... אם יש לו כזה אוצר בבית.
ואנחנו - עוברים ימים קשים. אחי, בחור ערירי חולה נפש, חולה סרטן במצב קשה. סועדת אותו עם אחותי ומבלה שעות, ימים ולילות בבית החולים.
אז מה היה לנו היום???????
פר, כל כך התגעגעתי. לא מצליחה להתמיד כאן. עברנו פאזה, אבל מרגישה כאן כמו בבית אתכן.
שבת שלום לכולם.

שויו

New member
מתגייסת

גם אני התגעגעתי

מדי פעם רואה אותך בפייס...
סגלגלי שלך הוא נשמה טהורה ואוצר ענק
הסיפור שסיפרת מרגש כ"כ.
אדם נמדד לפי מי שהוא , לפי מעשיו ולא לפי תאריו. וילד זה- משהו משהו

עצוב לשמוע על אחיך , מקווה שאולי בכל זאת ימצא לו מזור. ושלא יסבול

לשוטר, אוטוטו בדימוס, בשעה טובה ומוצלחת והצלחה בהמשך הדרך

לחיילת , שתמשיך להנות מכל העולמות

ולך, המון המון כוחות ואנרגיות

פולי44

New member
מתגייסת יקירתי, ריגשת אותי כל כך!

שיהיה המון בהצלחה לשלושת הכוכבים שלך, כל אחד בדרכו שלו, סגלגלי הזה אכן בחור מהמם ביכולותיו ובאופיו, ולאחיך, מאחלת שלא יסבול
גם אני התגעגעתי אלייך

ל י ת י1

New member
את כל כך חסרה כאן

התגעגעתי

הסגלגל שלך בחור מיוחד כל כך, זה לא חדש. והסיפור שלך מראה שגם הוא ימצא את הדרך שלו - הילד הזה מבשל את התבשילים שלו לאט-לאט, על אש קטנה

לשוטר ולשלישה - בהצלחה כל אחד בדרכו.

עצוב כל כך לשמוע על אחיך. חושבת על הקושי שלכם, על הקושי הכפול והמכופל של אחותך....אין מילים....רק לבקש עבור אחיך שלא יסבול.

חיבוקים גדולים גדולים לך יקירתי

השם שלך צריך להיות מגייסת,כל-כך הרבה כוח את

מגייסת מסביבך. הסגלגל כנראה העתק שלך. זוכרת לך עדיין את מקרה האמא וחייל מהאיזור שלי שהתגייסת לעזור. לך ולסגלגל יש נשמה אדירה
.
עצוב לשמוע על האח אבל עם אחות כמוך ובטח גם אחותך החיים יותר יפים לו
.
ותודה על הברכה אבל לי עדיין אין יום הולדת רק באפריל. היום הולדת הייתה של יהודית שם טוב. מהתזמורת שלך.

אבל יהודית ברכה אותך.....

אני יודעת שלה הייתה יומהולדת, ציינו את זה בתזמורת. לא נורא, תשמרי את הברכה לאפריל - מה שבטוח.....

Rainbow100

New member
מתגייסת!! גם אני מתגעגעת אלייך

קודם כל חיבוק גדול ומחזק לקשיים ולהתמודדות עם בעיות הבריאות של אחיך.

הסיפור שלך על הסגלגל מוכיח שוב את הידוע "התפוח אינו נופל רחוק מהעץ".
ניכר שהגנים שלך עברו אליו באופן ישיר ומושלם והמסירות שלך לזולת נטמעה בו באופן מוחלט.
.
מחמם את הלב

וואו... בנות...... מרגש..........

הרגשה אמיתית של משפחה.
אוהבת אתכן.
חוזרתי עכשיו מביקור האחיין (זוכרות?????) ואח"כ אחי, על הדרך המדהימה מאשתאול לאיתנים, ומאיתנים להדסה..... ואח"כ קינחנו בבת מצווה במלון בירושלים.
ולאלה שזוכרות לי את הסיפור של לווי האם של החייל ששוחרר בפרופיל 21 - זה אכן היה השיא עבורי בפורום הזה. לווי המקרה הכ"כ קשה, היה באמת חווית נתינה של פעם חיים. זה מה שלמדתי כאן, אצל המורות המודופלמות. תודה.

למעלה