בוקר טוב ליום שלישי

הבן יקיר לך, זכה

באמא מדהימה כמוך עשית בדיוק את מה שהיית צריכה. לעמוד לצידו ולהגן עליו מפני אלה שלא מבינים מה עובר עליו.

ע ו מ ר 4

New member
אמא יומטוב../images/Emo24.gif

לא נותר לי אלא להסכים עם המנהלת. ודאי שעשית מה שאת צריכה. שידע המורה שמאחורי הילד יש אמא..משענת...גב...אמא. ואם הוא רוצה אני מחר באה לדבר איתווווווווווו....עם המורה....תאמיני יש לי ניסיון אדיר...ענק...עם מורים שכאלה
את מקסימה!

3תיתי

New member
אמא יומטוב, אולי אפשר לעזור לך?

גם שלי, השריונר תכול העיניים (ומעכשיו גם שחור הכומתה) ADD.

3תיתי

New member
גם אצלי יש ילד עם כומתה ואבל עוד משהו

תעודה ומדליה. תותחן מצטיין. אחרת לא יקבלו אותו אצילנו בבית.

noati

New member
איזה יופי ../images/Emo13.gif כל הכבוד לתותחן המצטיין../images/Emo106.gif

מבחני קבלה קשים יש לכם בבית...

3תיתי

New member
זה עוד בקטנה.

הוא צועד בשביל לא פשוט, אחרי חיימק'ה. לא סתם לא רצה להיות בחיל התותחנים. אז הפך לתותחן בכל זאת! לא ממני הילדים ירשו את כשרון החיילות. את זה אני מבטיחה.

סמדר בנ

New member
התפוח לא נפל

רחוק מהאח..... ברכות לתותחן השיריונר. מה זה מדליה? השבוע היה גם טקס סיום מסלול לשיריונרים - ובן של חברים מאוד טובים שלנו קיבל מצטיין פלוגתי. אמא שלו דיווחה שהם לא ידעו וכשקראו את שמו הדמעות שלה ושל בעלה זלגו כמו מים.....

3תיתי

New member
ברכות לחברים שלך

ואין לי מושג מה זו המדליה הזו. לא נתנו לבוא לראות... היה לו כל כך קשה בהתחלה, והנה, יש תקווה.

ruthi26

New member
../images/Emo140.gifתיתי בשעה טובה לשריונר שלך../images/Emo140.gif

חבל"ז על התותחן המצטיין שלך

פייבל'ה הוכיח שהוא הכי הכי מקווה שהכנת את הויטרינה בסלון לכל התעודות והמדליות שהדודות יראו איך שנכנסים בדלת.

3תיתי

New member
../images/Emo6.gif

אנחנו עונדים על הצואר את כל המדליות של הילדים, מ'זתומרת?! אבל לא משויצים לדודות. למורה לגיטרה של פייבל'ה (ושאר בני הבית), ולמורה לנגינה שלי, נשויץ גם נשויץ! ואני יודעת שהם ישמחו איתנו. תודה למברכות. אני אמסור לפייבל'ה שלי. ההצלחה שלו נקנתה בהרבה ייסורים. (אפרופו הקשיים של אמא יומטוב)

יומטוב5

New member
שוב כל הכבוד

וטוב שהזכרת לי הבן הקודם אם בעיות קשב שהמורים ממש לא התיחסו עליו בצבא קיבל הצטינות אולי הבעיה במורים וסליחה אם אני פוגעת יום טוב

ע ו מ ר 4

New member
ולקנות כזו מברשת שערות עדינות....

לנקות את האבק. אוח פייבלה...איזה ילד נהדר

3תיתי

New member
תודה רבה!

באמת יצא לנו ילד מוצלח. או כמו שהסייעת שלי אומרת: "כופרת בעיקר, חילונית לא עלינו, אבל מצליח לך עם הילדים!". ומה שנכון, נכון. לא נתווכח עם שרה הסייעת!

|צהריים טובים וברכות לשחורי הכומתה ../images/Emo140.gif

איזו גאווה
מצטרפת לתפילה שלך , שלעולם לא ייצטרכו ליישם את מה שהתאמנו עליו... (ולפני הטקס הפרטי של הענקת הכומתה של אבא חייב להיות מסע
לא לשכוח !!!)

למעלה