צריכה עזרה דחוף!!!!!!!

צריכה עזרה דחוף!!!!!!!

אני עושה עכשיו בייביסיטר ומצאתי סרט כחול באחת המגירות אז שמתי אותו בדי וידי מתוך סקרנות ואני לא מצליחה להוציא, אני לוחצת בשלט והוא לא עובד (הדברים האחרים בשלט כמו פליי כן עובדים) והם צריכים לחזור תוך חצי שעה!!!! בבקשה בבקשה תעזרו לי אני לא יודעת מה לעשות!!!!

Raffael

New member
כנראה שאין ברירה. כבי את המכשיר

גם ע"י ניתוק מהחשמל אם אין ברירה. אני מניח שהם יחשבו שהם שכחו את הסרט בפנים. קחי את הכסף, חיזרי הביתה ורדי למחתרת.

ניתקתי מהחשמל ועכשיו כלום

לא עובד...

אתה מלך!!!!! ../images/Emo47.gif

חיברתי בחזרה והמגש יצא חלק כמו חמאה. והם עדיין לא חזרו!!! עכשיו השאלה אם להחזיר את הסרט שהיה שם קודם למקום שיתקע גם או לא
בכל אופן תודה חבריא ובמיוחד למלאך רפאל שהצלתם אותי
זה היה קרוב...

ariegur

New member
את בטוחה שאת ברדוגו ??.

הבת שלי נעמה עושה בייבי סיטרים והיא יודעת על קיומו של הפורום הזה כאן, אני רץ לברר ! אריה

1337hAx0r

New member
נסי להוציא את המגש בכח עם מברג

מקסימום תגידי שהמגש נשבר איכשהו. אבל העיקר שלא ימצאו תסרט בפנים. אגב , של איזו חברה המכשיר? כדי שנדע לא לקנות כזה...

Raffael

New member
אני נגד. עדיף שידעו שראית סרט

או שאולי חשבו שהם השאירו בפנים, מאשר שתשברי להם את המכשיר. לא חושב שיקרה אסון אם ידעו שצפית בסרט. את לא בת 12 (נכון?)

1337hAx0r

New member
אם הייתי יודע שהבייביסטרית

מחטטת לי בדברים, היא לא הייתה עובדת יותר בעיר הזאתי לעולם. מזל שאין לי ילדים

1337hAx0r

New member
קחי מברג

תפרקי את הדי וי די, תוציאי את הסרט ותרכיבי. במקרה ולא תצליחי להרכיב , תזרקי אותו על הרצפה ותגידי שהילד שיחק בבית הפיל את המכשיר ושבר אותו
:)

חובב1

New member
תמצאי מכשיר DVD זהה

ותחליפי אותו במקום הקיים. ככה לא ימצאו את הסרט ואי אפשר יהיה להוכיח שאת לקחת אותו...

למעלה