היה קר וגשום, שום דבר לא קרה...

videoman

New member
תתחדש ותהנה ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo39.gif

נהנתי לקרוא. אם תצליח לשמור על המיקום של הרמקולים זה יהיה סיפור בפני עצמו. נראה שהסלון שוקק פעילות מבורכת. הרמקולים מעניינים מאד. אני לא מכיר (ולא שמעתי) אבל אדון אלברט מקבל הרבה נקודות על הפירוט באתר הבית. אפילו יש impedance plot! ומחיר. הרבה שעות הנאה שיהיו לך, בועז.

רומן ט

New member
תתחדש! אחלה סיפור. ד"ר סוס היה גאה בך

(אם הוא היה אודיופיל) פון שוויקארט (או איך שלא מבטאים את זה) הוא דווקא יצרן היי אנד די מוכר בארה"ב. הרמקול הזה (טוב, ה-VR4 Jr) הוא בהחלט ברשימת הרמקולים שאני הולך לשמוע.. מי יודע אולי יהיו לי VR2 כמו לך (בתור אחוריים
)

NO BULL

New member
רומן אתה חושב שתוכל להכניס את ה-

vr4 gen III לרשימה עם מחיר "מציאה" (הכל יחסי) של 5650 דולר לפחות הדולר נמוך
השאלה היא אם אפשר לשמוע אותם בארץ?

TheFox7

New member
אחלה ילדים ../images/Emo163.gif

ואחלה רמקולים
יש לך ב
תתחדש
ואיך אומרים למזל טוב:
!!! שבצ שלום

boazj

New member
יש התבהרות חלקית בחוץ ../images/Emo42.gif

אז כמה הבהרות (לפי סדר חשיבות) : 1) הילד הבלונדיני שמו "עופרי" והוא לא שלי. השניים האחרים בתמונה הם "שי" ו"רז" שלטענת אורית (רעייתי שתחיה, או "ההנהלה") הם כן שלי. יש גם את "גל" ו"טל" אבל זה כבר הפתעה למבקרים
2) שי בן 9 ומוסר שלדעתו המשחקים הכי טובים ל advanced gameboy הם של הפוקימונים והא ממלץ על "רובי" ו"טופז". מקווה שכתבתי נכון. התצוגה של gameboy כל כך מזעזעת שאני בגילי לא רואה שם שום דבר.. 3) היבואן של ה VR ועוד כמה דברים (כנראה שווים) הוא עופר שחורי, מפרסם ציוד גם בלוחות הפורום וגם בנענע (maestroaudio). יש שם את פרטיו, אבל כשירות לציבור: 054-3160030 או 03 - 7322073. מוכר מדירתו בגבעתיים. לא יכול להעיד בנתיים על שאר הדברים שהוא מוכר. לא שמעתי אותם והם בכל מקרה לא בתחום התקציבי שלי עד לזכייה בפיס...

למעלה