היה קר וגשום, שום דבר לא קרה...

boazj

New member
../images/Emo186.gifהיה קר וגשום, שום דבר לא קרה...

בעז עפ"י דר' סוס
כבר אמרתי לפני שבועיים שמגיע לי להתחדש, והודתי לאלה שעזרו בדרך, אבל הפעם בקצרה הסיפור המלא והלא מצונזר
את המערכת הראשונה קניתי לפני כמעט 13 שנה שנכנסתי לקבע. והיא שרתה אותי בהנאה ונאמנות שנים רבות. Cyrus I, Nad CD 5445 ו גולת הכותרת paradigm titan כמוניטור איכותי ... כל השנים חלמתי על שידרוג, אבל תמיד נמצאו דברים אחרים להוציא עליהם את הכסף. אמנם האישה לא שודרגה, אבל מספר הילדים כל הזמן עלה (רק ארבעה tfu tfu אבל כולם בנים :->).

boazj

New member
תולדות השדרוג - פרק I

המגבר שלי שודרג בחורף לפני שנתיים.כשאבחת ברק שיספה את הסיירוס לשניים. כשאין ברירה אז חייבים, וכך נקנה ה creek 5350SE, פשוט מוכרחים. לפני כחודש וחצי החלטתי שכלו כל הקיצים,החיים מספיק אכזריים, והגיע הזמן לממש חלומות ישנים.

boazj

New member
תולדות השדרוג - פרק II

יש מומחה אחד בפורום שלצערי כאן כבר לא נמצא. אבל מימיו כאן, חברותו איתי נשארה. ניב קורח (ש.פ.ד) לדגל נקרא. ביחד הכנו רשימה מאד קצרה שכללה את ה triangle של איל, ה-wharfdale של מולי וגם monitor audio אצל אמנון/שלומי. רון שלום, שכבודו במקומו מונח, הציע גם לבקר את עופר, יבואן של יצרן נשכח (Von Shwiekert) ברצוני להודות שוב מקרב לב לאיל ומולי על אירוח נפלא, אכן רמקולים לתפארה. הבעיה שכשמעתי את ה VR2 של עופר, חטפתי מכה. ואכן מזה שבועיים זה הדגם בביתי נמצא: http://www.vonschweikert.com/vr2.html אז מצורפים כאן מספר צילומים, וכולם לשמוע מוזמנים, רק אל תאמרו שהרמקולים בסלון בולטים. ועוד הנחיה פשוטה, אם אתם מדברים עם האשה. יש לאמר שהסידור שעופר הציע לסלון נפלא, וגם יש לומר שאת ה NAD CD חובה לשדרג במהרה. אז שוב תודה רבה לאיל, מולי, רון, ולניב "המלך" שהתלווה לכל סיורי. תודה גדולה לעופר היבואן, שהחוויר כשראה את גודל וסידור הסלון שלי ואת ההד שבוקע מהקירות, ובילה אצלי יומיים כדי להתקין ולעזור ב set-up. כולל שכנוע של אישתי להפוך את כל סידור הסלון, כי זה הרבה יותר יפה .... אז התוצאות עוד לא מושלמות, הבאס קצת נחבא, ויש עוד הרבה עבודה, אבל התענוג לשמוע מוזיקה עכשיו הוא ממש חוויה.

boazj

New member
ומבט מאחורה לפני שהשרת של תפוז

יפול שוב. יש להם rear ambience port/tweater , לא ברור לי מה העיקרון שהוא עובד לפיו, אבל זה מחולל פלאים. צריך עוד לשחק ולמצוא את הרמה האופטימלית. חושב שגם ל revel יש פטנט דומה !?

תתחדש!,

מההתלהבות שלך, קראתי קצת באינטרנט, והדעות לא חלוקות, כולם משבחים אותם. איפה אפשר לשמוע, מי החנות/יבואן? וסחטן על הדירה היפה, הרמקולים רק מייפים אותה יותר, נוף יפה לילדים!...

עד1

New member
כן............תגיד לאישתיך שהם לא

בולטים בסלון - והיא תאמין שתי שאלות- 1-אני מבין שברק הרס את הסירוס. איך מתגוננים מפני משהו כזה? 2- איזה gameboy הילד משחק והאם יש המלצה (עבור ילדי) תתחדש

itaic

New member
מחיר...?

תתחדש! מה מחירם בארץ? (הרמקולים... לא הילדים
)

Xcountry

New member
בועז!! תתחדש ../images/Emo24.gif

נראה פצצה. הבית, הרמקול והילדים. קונפיגורציה מנצחת. כל כך הרבה זמן רצית לשדרג ואני מקווה שתפיק את כל ההנאה מהמערכת. מגיע לך באמת. שבת שלום

boazj

New member
תודה לכולם ../images/Emo24.gif

יש אצלנו היום יום-הולדת לרז (הקטן בפיג'מה
) אז תשובות בערב כולל ברור אצל שי, איזנ משחקים מומלצים ל advanced gameboy. יום טוב, בעז

למעלה