שרשורי הכבלים האחרונים אוחדו

טוב נו. אני חייב למחזר את ההודעה

שכתבתי בשרשור של אסף (המוכשר מאוד, יש לציין). ניסיתי להבדיל בין כבלים יקרים מ-א-ו-ד שעולים כמעט 15K לבין כבל פשוט של 4 מ"מ שעולה 15 ש"ח למטר. לא הצלחתי. וברוך השם המערכת שלי, לדעתי, מעל ומעבר. אני לא קשיש ערירי וסנילי ששותה תה תפל עם ביסקוויט, אני כולה בן 35. גייסתי גם את בני משפחתי ואפילו באיומי טנק הם לא הצליחו לשמוע הבדלים. עכשיו יבוא via בעל האוזניים האלקטרוניות וישבש לי את מהלך החיים. איך, תסביר לי איך אתה מצליח לשמוע הבדלים בין כבלים (דיגיטליים!!!!) ?? בקצב הזה צריך לסגור את הפקולטה לחשמל ואלקטרוניקה בטכניון. התואר שלי צריך ללכת לפח.

היי מרטין. אולי האוזניים שלי דפוקות

אחרי שירות של 9 שנים בצנחנים. אולי יש גם צהוב שמסתתר באוזן וסותם את העסק. אבל עד כדי כך.... לא נראה לי. אגב, גם אתה הבדלת בזמנו בין הVDH לכבל הקודם שלך, לא? אמרת שיש הרבה אויר. אתה רואה. תפסתי אותך.....

בעיה במערכת? נראה לי שאתה עייף.

עם כל הכבוד, אתה טועה. הבעיה עם מרטין לוגאן? הבעיה עם הגברת המנורות? wtf...... ידידי (עוזי?), אין מצב שיש לי בעיה עם המערכת. לפי מה שאתה אומר אתה שולל את המדע על סמך השערות. בלי דרגת ניסוי מינימלי, ובלי נתונים סטסיסטיים שיאמתו את מה שאתה אומר. זה לא הגיוני....

via music

New member
בואו נעשה ניסוי

לכל אלו שכבלים לא מדברים אליהם. תנסו להחליף רכיב אחד במע' (זה שאתם חושבים שהוא החוליה החלשה) שמעו אותו עם הכבלים שלכם,ולאחר מכן חברו כבלים שנחשבים יותר טובים (כמובן שיש מע' שהחלפת רכיב לא תיתן כלום,מכיון ששם צריך לעשות מהפכה)

י.לוי

New member
אז זהו לדעתי פשוט נכשלת בקורס.

ללא ספק אתה צריך לקחת אותו עוד פעם. בקיצור VIA אתה פשוט עושה מעצמך צחוק. תהיה גבר תחשוף את עצמך ובוא ונעשה מבחן עם הציוד שלך המוזיקה שלך והמקום שלך ונראה מה תהינה התוצאות. אבל אני בטוח שלא תרים את הכפפה. יואב

Raffael

New member
שרשורי הכבלים האחרונים אוחדו

לשרשור אחד גדול, יפה ונעים לקריאה, להנאת החברים. כך יהיה קל יותר להתעלם ממנו, לאלו מאיתנו שקצת מאסו בדיוני כבלים מחד ולאלו שחייבים להוכיח למחנה השני שהם צודקים, מאידך. אנצל את ההזדמנות להזכיר למי שלא מכיר, את האפשרות לצפיה בפורום, כשהתגובות "סגורות", מה שהופך את הפורום לקריא ונעים הרבה יותר ומקל את הדילוג על נושאים מסוימים. כדי להפעיל את האפשרות הזו, יש להקליק על אופן הצפיה , בחלק השמאלי העליון של המסך. בברכת כולנו דרקעס עם מערכות דרעק (כל הזכויות שמורות ל via היקר), שבת שלום

למעלה