שרשורי הכבלים האחרונים אוחדו

שים לב גם לעובדה שבטופס מצויין

לא לנסות ולגלות מה יש בכבל ע"י קילוף הציפוי וכו'. ><>

SoundmUn

New member
עבודה יפה עם השרינקים

אפשר היה לראות שהפין אותו דבר, הפלאג אותו דבר, עובי וגמישות אותו דבר, מוזר שלא נדלקה להם איזו נורה אדומה.

בקשר לפלאג:

יש הרבה מאוד פלאגים שההבדל היחיד בינהם זו ההברגה, ז"א - החלק החיצוני שמתברג על הקונקטור עצמו - המכסה. שרינקים - קשה לראות בתמונה, אבל הקצה של השרינק לא מכסה לגמרי את הקונקטור. זו נקודה ששכחתי לציין: אחרי שהכבלים חזו אלי, קיצצתי קצת מהקצה של השרינק עם סכין יפאנית בשביל שקצה הקונקטור יהיה מעט גלוי, ויראה כאילו זה כבל אחר. מצטער ששכחתי לכתוב זאת קודם. בקשר לעובי ולגמישות - תשאל את החברה, אני מניח שלהם כן מאמינים פה, והמבחן באמת התרחש במציאות. ><>

logan

New member
שלום אסף, לפני יותר מחודש הצהרתי

כאן שאני מוכן למבחן עיוור בין כל מוצר שתרצו וזה כמובן כולל כבלים. יואב לוי הסכים להרים את הכפפה. דבר לא קרה מאז. רק לידיעתך.

י.לוי

New member
מה שנכון נכון. רן הבעיה היחידה היא

למצוא את הזמן ולהגיע לירושלים. יש לי תינוקת קטנה בבית ולכן הזמן הפנוי שלי שואף ל-0. אני אשתדל למצוא זמן ולקפוץ. בידידות יואב

ampex

New member
כבלים באולפנים

כל הסיפור עם הכבלים הוא די מצוץ מהתחת. הייתי בכמה אולפנים בעולם במסגרת העבודה ורק באחד השקיעו בכבלים (MONSTER אם זה ממש מענין מישהו). כשהאמריקאים בדקו את מערכת האנטי הקלטות פיראטיות של CBS הם עשו מבחן מדהים. התוצאה היתה לא רלוונטית לגבי הדיון אבל התוצאה המישנית היתה שאף אחד מהמשתתפים לא שמע הבדלים בין הכבלים. תפתחו פעם את הרמקולים שלכם ותראו מה יש בפנים.

צ...צ...צ... לא יפה. מי יקנה כבלים

בלי לשמוע אותם?
הצעתך התקבלה בברכה, ולהלן תנאי המכירה: 1. עבור מי שחושב שיש הבדלים בין כבלים המחיר ההתחלתי הוא: 1000$ בקפיצות של 10$. 2. עבור מי שחושב שכבלים צריכים הרצה המחיר ההתחלתי הוא: 1000 יורו בקפיצות של 10 יורו. 3. עבור מי שחושב שאין הבדלים בין כבלים המחיר ההתחלתי הוא: 100 ש"ח בקפיצות של 3.5 אגורות. * המחיר מתייחס לזוג אחד של כבלים. ** המחיר יעלה באם הכלבה שלי תשתין על הכבלים בטעות (כפולה מלאה של המחיר האחרון שהוצע). *** בתוספת מחיר מתאימה, ניתן למסור הכבלים לאחר שהם עברו הרצה כשהם קשורים כקולר לכלבה אחרי טיול בשד' רושטילד (לו הייתי...) **** הכבלים מותאמים להקלטות בהן התו "A" (לה) מכוון ל- 438 הרץ, ולא ל 440 הרץ. יאללה - מי יקום ויכתוב שזו הודעה מסחרית? ><>

ר ח

New member
לויתן יקר, מה אוכל אותך?

זה ש"הניסוי" שעשיתם לא יכנס לקורס שיטות ניסוי באוניברסיטה כבר ברור לך. זה שיש הבדל בין שתי גישות, גם ברור לך. אז למה לריב, למה? יש לי חבר שחושב שכל הסיפור של אודיו זה בכלל קישקוש. תן לו מערכת מיני יפנית עם צ'נג'ר והוא מבסוט. שים לו זוג ווילסון מול האוזניים ואחר כך תחליף לזוג פירלס והוא יגיד לך שאולי יש הבדל בצליל אבל הוא לא בטוח, וגם לא ברור לו מה כבר נשמע יותר טוב בווילסון. אז מה, תריב איתו שיש הבדל? כל אחד לפי האוזן שלו. אחד חושב שאם ישים ספייקים לרמקול ולמגבר שומעים יותר טוב. אחר חושב שזה קישקוש. מי צודק? הרי אם זה היה מדע מדוייק זה היה משמעמם כמו כל המדעים המדוייקים
חלאס. חוץ מזה, האחרון בפורום הזה שאפשר להשמיץ אותו זה איל פור. הוא באמת
אמיתי וגם ג'נטלמן.

eyalpor

New member
כבלים ואולפנים

טענה ישנה בפורום הזה אומרת ש"באולפנים שמים חיוט זול". ובכן, ברוב המכריע של המקרים זה אומנם כך. אבל לא בכולם. אני, אישית, סיפקתי כמה מאות מטרים של כבלי XLO לאולפן חדש (וקטן למדי, נכון) שנבנה עכשיו. זה עלה הרבה כסף, אבל בעל האולפן (שזה לא האולפן הראשון שהוא בנה) החליט ששווה לו. מעבר לכך, אם זכור לי נכון, "סטריאוטיפ" חייטו בזמנו את האולפן הפרטי של אריאל זילבר (נדמה לי שזה הוא, לא בטוח 100%) וגם זה לא היה זול. מה זה אומר? כל אחד והמסקנות שלו.

guydot

New member
אמממממ....

שגם למוסיקאים ואנשי סאונד יש דעות אישיות ולא מחייבות? אני מתאר לעצמי שהם גם צריכים להשתין בבוקר

eyalpor

New member
כן, למשל. ובהרחבה קטנה,

המצב הוא לא "אנשי המקצוע הצביעו פה אחד - כבלים יוק".

למעלה