שרשורי הכבלים האחרונים אוחדו

תן לי להרחיב לך את התשובה:

אף כתב אודיו שמתפעל מכבלים לא יהיה מוכן למבחן עיוור, ואף אודיופיל ששומע הבדלים לא יעמיד את עצמו למבחן עיוור. הבן אדם היחיד שאני מכיר שהעמיד את עצמו למבחן עיוור זה גנאדי, והוא מבחינתי יצא מלך. שאר הברברנים שמקשקשים בלי סוף על הבדלים של שמיים וארץ לא מוכנים לשים את התחת שלהם במקום שבו עומדת האמת. לכתוב בפורום ולהשמיץ הם יודעים כמו גדולים - ופה מסתכמת כל הגבורה שלהם. ><>

eyalpor

New member
עמי, תן לי להרחיב לך עוד קצת:

במידה ולא שמת לב, יש אנשים שחושבים שמבחן עיוור זו שיטה לא טובה, ונכתב על כך הרבה. מצד שני יש את לויתן, שכל מי שלא חושב כמוהו בנושא זוכה לכינויים של ברברן - קשקשן - תחת וכ"ו. בחר בעצמך ועל פי נסיונך למי אתה מאמין.

אף פעם לא היית חזק בהבנת הנקרא

אבל תמיד קיבלת ציון טוב מאוד בלהוציא דברים מהקשרם ולהמציא דברים שלא כתבתי ולא אמרתי. מצ"ב ציטוט של ההודעה הקודמת שלי שאליה התייחסת: ------------------------------------------------------- "אף כתב אודיו שמתפעל מכבלים לא יהיה מוכן למבחן עיוור, ואף אודיופיל ששומע הבדלים לא יעמיד את עצמו למבחן עיוור. הבן אדם היחיד שאני מכיר שהעמיד את עצמו למבחן עיוור זה גנאדי, והוא מבחינתי יצא מלך. שאר הברברנים שמקשקשים בלי סוף על הבדלים של שמיים וארץ לא מוכנים לשים את התחת שלהם במקום שבו עומדת האמת. לכתוב בפורום ולהשמיץ הם יודעים כמו גדולים - ופה מסתכמת כל הגבורה שלהם." ------------------------------------------------------- איפה בהודעה הזו כתבתי שמי שלא חושב כמוני הוא ברברן וקשקשן? תחפש טוב. תחפש עוד קצת. מצאת משהו? לא אהה? בוא אני אנתח לך את ההודעה כי לא הבנת אותה: האנשים שאותם כיניתי ברברנים וקשקשנים הם אותם אנשים שטוענים שיש הבדל של שמים וארץ. ואני מכנה אותם ככאלה, בגלל שהם לא חושבים שהם יוכלו לשמוע במבחן עיוור את ההבדלים ה"עצומים" האלה. לא כתבתי מילה אחת אנשים שלא חושבים כמוני. אני מקווה שהבנת את דברי הפעם, אם לא, אני מוכן להסביר לך שוב - יש לי את כל הלילה כי ב 4 אני צריך להיות בנתב"ג, ולא אכפת לי להקדיש לך כמה שעות. זה יחזיק אותי ער (אני מקווה). ><>

eyalpor

New member
מתחממים, אסף?

לדעתי ומניסיוני ההבדלים בין כבלים הם גדולים וברורים. אני לא יודע אם "גדול וברור" זה מבחינתך "שמיים וארץ", כי כל הביטויים האלה הם עניין של תחושה. ואני גם חושב, כידוע לך, שמבחן עיוור הוא לא דבר קביל. גם בזה אתה לא מסכים איתי. אם יש לך בעיה עם כל זה, זב"ש. מה שבטוח זה, שאם באוניברסיטה או מוסד מחקר אחר, מישהוא היה מציע לעשות בדיקה בצורה שאתה תכננת, הוא לא היה מגיע לשנה ב'. ממש ביזיון אינטלקטואלי לדעתי ... אבל מה אני כבר מבין.

לא מתייאש אה? לא תכננתי שום דבר

זה מבחן שגנאדי הציע. את המבחן שאני הצעתי כולכם - כולל אותך, פסלתם. ביזיון אינטלקטואלי? - אם היית קורא את האשכול היית רואה שאני בעצמי כתבתי שהמבחן לא עומד בשום סטנדרט מדעי ואני לא מסיק ממנו שום מסקנות. אתה ממשיך להאשים אותי בדברים שלא אמרתי ולא עשיתי, לא נמאס לך? אתה לא מרגיש שאתה מתבזה בכל פעם מחדש? עכשיו תגיד לי מה אתה רוצה, אני מפריע לך בחיים? אתה לא אוהב את השם שלי? אתה לא אוהב את הסגנון שלי? רק תסביר לי למה אתה מחפש אותי כל הזמן, ומה עלי לעשות בשביל שתפסיק להטריד אותי. אתה רוצה שאני אעלם מתפוז? שלא אכתוב יותר בפורום? לברוח לאלסקה ולא להתחבר לאינטרנט יותר? לקצוץ את האצבעות שלא אוכל לכתוב? ><>

eyalpor

New member
עד כמה שאני זוכר, ואולי אני טועה,

גנאדי הציע את המתודה, לא את מהלך ה"ניסוי". האם הוא הציע, למשל, לערוך את ההשוואוות בהפרש זמן של חודשים? מסופקני. אתה זה שערך את "המבחן" הזה, ועשית זאת רע, רע מאוד. אתה יכול להאשים את גנאדי עד מחר, וגם לחשוב שאני "מחפש" אותך. אין בעיה. אבל, מכיון שאין לך כנראה מושג וחצי מושג על מתודה מדעית, אני מוכן לפתוח שרשור חדש על חשבוני שיראה לך איך צריך לעשות את זה בפעם הבאה, או לפחות מאיזה שטויות להמנע. חכה בסבלנות, ואולי תלמד משהוא. ובינתיים, למד לקבל אחריות.

אתה בלתי אפשרי. ממשיך לזרוק בוץ

ורפש. הפרשי הזמנים היו אמורים להיות שבוע. אם הכולם היו מחזירים את הכבלים בזמן, כך זה היה מתבצע. חבל לך לנסות להיתלות בדימיון שלך. אתה מנסה להתנשא, ולא הולך לך, תאמין לי לא הולך לך. כל הודעה שלך רק מורידה מכבודך בפני חברי הפורום. לא כולם, אבל הרבה מהם. מתודה מדעית אני יכול ללמד אותך, וגם הבנת הנקרא. עד הבוקר - כבר אמרתי? ואתה לא חושב שאתה מחפש אותי? אתה בטוח? אתה כנראה היחיד שחושב כך. ><>

eyalpor

New member
גם שבוע הבדל לא צריך להיות.

וגם לא יומיים. חבל שאתה לא מבין זאת. ותפסיק להיות פרנואיד.

תגיד אתה כמה זמן. כי אודיופילם

טענו שצריך זמן מסויים להתרגל לכבלים - כמה ימים. מכיוון שאנשים עובדים, בחרתי שבוע. מישהו הציע שיטה - אני עזרתי לו. עכשיו תגיד מה אתה רוצה? אתה רוצה לשלול את הלגיטימיות שלי בפורום? זה מה שאתה רוצה? לא הלך לך - ולא ילך לך. אני מציע בחום שתמשיך לכתוב את משנתך ככל שתרצה. לשמחתי אני לא צריך את אישורך לשום דבר שאני אומר או עושה. ברור לי שאתה מנסה לגרור אותי להתלהמות בשביל שתוכל להצביע עלי כבריון - ואני לא פרנואיד. למזלי יש לי גם חברים בפורום, ואם מה שאתה טוען נכון, כולם פרנואידים. עכשיו תטען שאני מתחמק מדיון - סבבה, לך על זה. ><>

eyalpor

New member
אסף, אין לי כוונה להיכנס איתך

לדיון אישי. באמת שיש לי דברים טובים יותר לעשות. כל מה שמעניין אותי, זה שאנשים יבינו שלקרוא, נאמר, לסגן מנהל מחלקה בבית חולים מכובד, או לאיש מדע בכיר "אידיוט" כי הוא שומע הבדלים בין כבלים זה קצת מגוחך. ומעבר לזה, הניסוי שעשית הוא ממש מצחיק, מה לעשות. ואני שמח שיש לך חברים בפורום.

לא זכור לי שקראתי למישהו אידיוט

ואם כן קרה כדבר הזה, כנראה שהוא התנהג כאידיוט - ובאמת לא משנה לי איזה תארים הוא מחזיק בכיס, כי להיות אידיוט אינו דבר שנמדד בתארים. אני אחזור בפעם האלף - המבחן היה רעיון של גנאדי. אני עצמי טענתי שהמבחן לא רלוונטי, גנאדי מייד טען שאנחנו מפחדים ומתעלמים מהרעיון שלו. אני הרמתי את הכפפה והתייעצתי איתו לגבי המבחן. הכל כתוב בפורום ואתה מוזמן לחפש. ואגב חברים: אם יש לך דברים טובים יותר לעשות, תעשה אותם, כי גם החברים שלך לא תמיד מבינים את ההתנהגות שלך. אני לא מתפרנס מהתחביב שלי, זו הכנסה צדדית שעוזרת לי להתפנק על ארוחות בוקר משובחות מדי פעם ולא יותר. לנסות ולפגוע בי ובמה שאני עושה לא יזיק לי, אבל אתה תפסיד מזה הרבה כי המשחק שלך שקוף, אתה שקוף. צא מזה, תניח לי - אתה רק תרוויח מזה. ><>

dts

New member
מתקררים אייל ?

ואני גם חושב, כידוע לך, שכבלים הוא לא דבר קביל. גם בזה אתה לא מסכים איתי. אם יש לך בעיה עם כל זה, זב"ש. נראה שטויות מבחוץ לא ?? יש לנו בארץ כמה חברות שמוכרות בלא מעט כסף "מזכרות" מארץ הקודש כולל הרבה קופסאות אוויר ואדמה ומיים - ויש לזה המון קונים אתה רואה אותם רצים ומכריזים במרץ כמה זה אמיתי ומביא תועלת - לא מה שחסר להם בחיים זה בחינה של מה יש בקופסאות הללו תהנה לך בשקט כל עוד זה מכניס כסף ומותר לך לחייך מתחת לשפם ואתה מבין ...

eyalpor

New member
לא בפעם הראשונה:

אני מכבד את זכותך לחשוב שאין הבדלים. כבד את זכות האחרים, ששומעים הבדלים, ואל תתייחס אליהם כשוטים, או עובדי אלילים. מה הבעיה?

מה אתה מציע איל....?

כמבחן אובייקטבי לבדוק אם אכן יש הבדלים שמיעים בין כבלים? מה אתה לא מעריך כמבחן אובייקטיבי אנו כבר יודעים.

eyalpor

New member
אני אנסה לכתוב מחר משהוא מסודר

פחות או יותר, לפחות קוים מנחים. זה אומנם לא יכול להיות ממש ניסוי מדעי מסיבות אוביקטיביות (קבוצת מדגם קטנה) אבל זה לפחות לא יהיה בדיחה כמו מה שעשה פה אסף.

י.לוי

New member
אייל, סלח לי אבל אתה מתמם.

בפעם האלף: אסף לא יזם את המבחן מי שיזם אותו היה גנאדי. אסף עשה בדיוק את מה שגנאדי ביקש תוך ידיעה ברורה שלמעשה לא מדובר פה במבחן שיכול להוכיח משהו למישהו. המבחן לקח הרבה זמן בגלל הענות המשתתפים ולא בגלל אסף. אסף הביא את התוצאות, כפי שקיבל אותם ולא ביצע שום ניתוח עליהם, נהפוך הוא הוא חזר ואמר שהן לא מיצגות כלום. לאור כל זאת אני ממש אבל ממש לא מבין את פשר ההתקפה שלך עליו. יואב

SoundmUn

New member
אגב, יש תמונה של הכבל?

פשוט קשה לי להבין איך אי אפשר היה לראות שמדובר על פניו באותו כבל או לפחות דומה מאוד שמעורר חשד...

כל הכבלים נראו אותו הדבר

אני מצרף תמונה של הכבל שהיה אצל גנאדי. שוב, כל הכבלים נראו כמו הכבל בתמונה - מלבד המדבקה שעליה הופיע אות לועזית ו- ימין/שמאל. ><>

למעלה