שרשורי הכבלים האחרונים אוחדו

י.לוי

New member
בטח מצחיק. בדיוק כמו ששמעת הבדלים.

יאללה סע לשלום המפתחות בפנים. יואב

י.לוי

New member
נכון. אתה מוריד אותה לרמה הזו.

בסך הכל שאלתי האם תהיה מוכן לבצע מבחן עיוור ואתה בחרת לענות, בסגנון של לא חייב לך כלום. אז תפסיק לבלבל את המוח על רמה זו או אחרת. יואב

SoundmUn

New member
המבחן העיוור הזה

מה הוא יוכיח , למי הוא יוכיח, והאם הוא בכלל צריך להוכיח לך משהו...

י.לוי

New member
תעשה טובה ותפסיק לעשות מעצמך

מה שאני מקווה שאתה לא. תעשה חיפוש ערך "מבחן עיוור" ותקבל את התשובות של מה ולמי. ולשאלתך האחרונה הוא לא צריך להוכיח לי כלום, רק לעצמו. יואב

הנסיך.

New member
למתבונן מהצד זה נראה כמו התגרות

ביושבי בפורום :) בייחוד אחרי שרשור מעורר הדים כמו זה של אסף כמה שורות למטה... בכל מקרה, אם בכבלים עסקינן, אין לי המלצות נוקבות. יש לי את הPRO100 של XLO ואני מחבב את הצליל שלהם. לפני הם הושוו לDNM ולPROWIRE SILVER (מותג העלק-היי-אנד של ויונקו) ובכל מקרה, הPROWIRE הם היחידים ב"רמת המחיר" שאתה מחפש, (השניים האחרים "זולים" יותר) ובכל מקרה, אני העדפתי את ה-XLO. לעומת כל זה - יש לי גם שני זוגות כבלים מייצור עצמי ואני אוהב אחת לכמה זמן להחליף את הכבלים ולבדוק את עצמי, כרגע, אני עם הכבלים-DIY שלי ואני מאוד אוהב אותם, אבל כמו שציינתי קודם, הם אפילו מתאימים פחות לדרישות שלך (עלותם הכוללת של 4 זוגות שייצרתי לא מגיעה ל300 NIS כולל מחברים, טוב, אולי 350 אם מחשבים גם דלק לנסיעות של קנית המצרכים) ככה ששוב, לדעתי, אולי שווה להתיחס ברצינות למה שרון ו. ואסף כתבו... ובכל מקרה, אם אתה לא מעונין להוציא הון על כבלים, אלא הון -50%, אפשר למצא בלוחות היד השניה דברים עם שמות מפוצצים. רון. -שקט-

debut

New member
שאלה לגבי אינטרקונקט(המשך+הבהרה)

אוקיי, שלום לכל חברי הפורום ותודה על חלק ניכר מהתגובות. הבהרה: 1.את הניסוי בין ה audioquest coral וה acoustic zen oscar ערכתי עם מערכת הרוטל ותוך השוואה 1/1 בזמן אמת עם אותו ציוד(!). 2. אם משהו יודע השם יש חשיבות ששני זוגות הכבלים (סידי-פרה+פרה-פאוור) יהיו זהים במערכת ואם לא חשוב,אז למי לתת עדיפות? 3.כוונתי ל"צליל רחב" היא שבסאונדסטייג' יש מעט פלישה של צליל אחד לטרטוריה של השני, דבר היוצר עומס מוזיקלי מסויים והכבדה אצל המאזין. *ההבדל היה (אני חוזר) תהומי. תודה,תודה,תודה..

cotler

New member
'עומס מוזיקלי' האם הכוונה לקקפוניה

אם כן, אולי יש פתרון לבעיית הקקפוניה אצלי ?

י.לוי

New member
ההבדל היה תהומי? תגיד אתה לא

נסחף קצת. רק קצת לא הרבה. אתה יודע שאנשים לא ממש מצליחים להבדיל במבחן עיוור בין כבלים ואתה טוען להבדל תהומי? קצת מוזר אתה לא חושב? יואב

Croc

New member
לי יצא לשמוע סט של רוטל............

הכל דגמים חדשים יחסית והתוצאה הייתה שטוחה ומגעילה. משהו מכני, uninvolving וכו'. חיברנו כבל של טראנספארנט בין CD ל-PRE וצליל קיבל יותר נפח והיה הרבה יותר כיף לשמוע. אז אם המקרה הזה יכול לעיד על הכלל (אני לא יודע האם זה כך) ואכן מערכות רוטליות דורשות כבלים עם צליל "עבה" אזי טראנספארנט, VDH ואודיאוקווסט אמורים לספק את הסחורה.

debut

New member
שאלה לגבי אינטרקונקט-רקשיהיה ברור..

אוקיי, שלום לכל חברי הפורום ותודה על חלק ניכר מהתגובות. הבהרה: 1.את הניסוי בין ה audioquest coral וה acoustic zen oscar ערכתי עם מערכת הרוטל ותוך השוואה 1/1 בזמן אמת עם אותו ציוד(!). 2. אם משהו יודע השם יש חשיבות ששני זוגות הכבלים (סידי-פרה+פרה-פאוור) יהיו זהים במערכת ואם לא חשוב,אז למי לתת עדיפות? 3.כוונתי ל"צליל רחב" היא שבסאונדסטייג' יש מעט פלישה של צליל אחד לטרטוריה של השני, דבר היוצר עומס מוזיקלי מסויים והכבדה אצל המאזין. *ההבדל היה (אני חוזר) תהומי. תודה,תודה,תודה..

debut

New member
ועוד דבר:

במערכת rotel שאני משתמש בגלל העניין של הצליל הרחב יחסית הבסיסי שלה יחד עם הנטייה של הaoudioquest coral להרחיב, יוצא שהבס קצת מרוח ביחס לתוצאה שהייתה לי עם acoustic zen-oscar .

עד1

New member
המלצה

מנסיוני- אל תקשיב למקהלה שיש כאן שכבלים לא נותנים כלום פשוט תנסה בעצמיך אתה "ילד גדול" ותדע לבחור מה טוב בשבילך

ch15

New member
כבעליו לשעבר של rotel

אני נהניתי מהתןצאה עם כבלים של ונדנהול שקצת "ריככו" את הסאונד דגמים היו pb5 ו102mk3 (צריך לעלות בערך 600 ש"ח,אבל אני חושב שיש ביד שניה בלוחות בהרבה פחות

Croc

New member
אז מה התוצאה?..............

הסכמה בין המשטתפים אני רואה רק במספר נקודות כך שבסה"כ לדעתי אי אשפר לקרוא לזה הסכמה. יחד אם זאת, לפי מה שאני רואה אז בשני הפעמים כל משטתף תיאר דברים דומים. אז מה הסיכום לדעתכם? (ונא להתיחחס לתוצאות הספציפיות ולא לאמונות שלכם)

לא.

זה אומר שבפעם הראשונה כתבת שהבאס מרוח טיפה ובפעם השניה כתבת שהבאס הדוק. על פי ההגדרות שאתה עצמך הגדרת הדוק <> מרוח. לוגיקה פשוטה מאוד ואין כאן שום ענין של פרשנות.

Croc

New member
../images/Emo47.gif ועכשיו...........

כמה דברים דומים/זהים יש? אתה לא חייב לענות עוד לפני שאתה חוזר לכינוי האמיתי שלך.

זה הרי אותו הכבל ואתה

שומע הבדלים, אזי למה לא כל התיאורים דומים? ברשותך אבחר לעצמי באיזה כינוי להשתמש.

למעלה