שרשורי הכבלים האחרונים אוחדו

ariegur

New member
יוסי יוסי יוסי -

ראשית - מה שלומך? שנית - לשמוע אותך טוען שהזזת ציוד אולי הביאה לשינוי בצליל????? אפשר בבקשה לקבל הרחבה בנושא ? אריה

תרומת כבל ומחירים

שלום לכבלים שונים השפעה שונה על הצליל במע' שונות. כל אחד לטעמו: חלקם לשיפור וחלקם לקלקל... לפני שנלך הרבה קדימה, אני מציע שתעשה בדיקה חוזרת לפי עצתו של ידידי הטוב, יוסי הרי. לפעמים מה שנדמה לנו, נובע מסיבה שונה ורק ע"י ניסוי (פשוט) נוכל לאמר בוודעות: הכבל עשה ניסים. שנית, השינוי במידה והוא תהומי כדבריך, חייב להיות לטעמך. לכן עליך לנסות את הכבלים ולהחליט. לדעתי, אם אתה שלם כל כך עם תרומתו של הכבל הנ"ל, אולי תנסה להשיג זוג במחיר מיוחד או פשוט לחסוך קצת (800 או 1,600 ש"ח הם יחסית השקעה לא גדולה לשינוי תהומי! הרי לקבל את אותו השינוי לדבריך, בהחלפת מרכיב אחר במע' - קריא: רמקולים, הגברה או מקור, היית נאלץ להשקיע הרבה יותר! בהצלחה ראוי שתקרא את הדברים שכתב בנידון אסף (דוחף לוויתן)

cotler

New member
אולי לא הבנתי טוב

כתבת שאת הניסוי ערכת עם רמקולים אחרים SIGNATURE 3, אולי ההבדל ברמקולים? כמו כן כתבת שיש לך כבלים של AUDIQUEST ב 130$ לזוג שזה כ 600 שקל, תמכור אותם בחצי מחיר ותוסיף את ההפרש, 1000 שקל להבדל תהומי זה מעט מאוד.

diz888

New member
הי

שמע אני הייתי בסיפור הזה של הכבלים אני בהחלט שומע הבדלים אני ממליץ לך לפנות למישהו שעושה כבלים ורכשתי ממנו לאחר שהשוותי את שלו לאחרים הבעיה - עלות אינטרקונקט יקרה יותר 1200 אבל עבורי שווה כל גרוש לפני שאתה זורק כסף- כדאי לך לשמוע-ואז אולי תחליט שעדיף לחסוך כדי לקנות את אילו השם חנן 0367617319\ ןאני רכשתי ממנו לפני כמה שבועות גם כבלים כוח-שבעיני מדהימים דרך אגב אני לא סוחר והוא לא חבר שלי

avi242

New member
קודם כל תאזינו לsetup שלו אח"כ

אם תרצו תקנו ממנו כבלים. מה שאני יכול להגיד על קצה המזלג, שאת ה - Lowther שלו הוא שם במארז (אם אפשר לקרוא לשופר מארז) מ ד ה י ם אבי

diz888

New member
תוספת

את הכבלים שמעתי על המערכת שלי והם עשו שינוי מדהים אפילו עיוור וחרש היו מבחינים למרות שהרבה כאן בפורום בטוחים שגילו את אמריקה וכבלים זו רמאות..(יתכן שכן-אבל לא כולם) לגבי מה שיש לו בבית גם שמעתי וגם נדהמתי הבעיה...לכבלים שלו והמערכת שלו- אין brand name אין אפילו פתק כאן בפורום של המומחים הרבים למותגיות יש חשיבות מרבית מאחר ואם אתה בעל ML או SF או מרידאן או אחרים ושילמת הרבה כסף- יוצא מכך שאתה מבין מה לעשות שהבחור(חנן) אין פיתק עם שם חברה על המוצרים המוצר לא זול אופן אבלסולוטי אבל ביחס לאיכות הסאונד שנותן-באמת חבל על הזמן לכל "המומחים" כאן כדאי רק להתרשם

רון ו

New member
זה אירוני ומגוכח

ראיתי במו עיני "כבל" כזה תוצרת עצמית זה היה תחליף לקואקס בחיבור מטרנספורט ל dac הבחור (לא בטוח שמדובר באותו אחד) ליפף אותו לצמה אימתנית מחוטים שמנים ומחברים כנ"ל ובעל הבית נהנה למדוד קיבול נמוך ולשלם גבוה גבוה העיקר שהביטים מאושרים

יא... רון למה אתה חייב להגיב??

הם מאמינים בזה, שיהנו. למה אתה חייב כל פעם מחדש להיכנס לויכוח הזה? (אגב, ביום שהם יבדילו אני מחזיר את התואר לטכניון)

diz888

New member
זה נעשה פאטטי

אני שאינו מבין כלום באודיו (ככה טוב לך?) שמעתי הבדל גדול מאוד בחיבור הכבלים האילו. לי בניגוד אליך אין דת אין אג'נדה לא מטיף לא אחוש שום פגיעה אישית אם אחרים יחשבו אחרת ולא חושב שכולם טיפשים ואני חכם ויודע .......... הבחנתי בהבדל מאוד ניכר לאחר החלפה לכבלים מהסוג שציינתי. אני לא חייב לך כלום ובטח לא לעמוד במבחן במערכת שלי על הכבלים שלי יש הבדל משמעותי. הייתי סקפטי והחלפתי בחזרה לקודמים ושוב לחדשים וכל פעם ההבדל הופיע גם בצורה עיוורת גם 2 חברים שלא מבינים באודיו בכלל ולא יודעים ש י לוי חושב שכבלים זה בולשיט כולנו חשנו הבדל ..משמעותי ולטובה. הכבלים האילו אין להם צבע זוהר ולא שם ולא קופסא ..-הם נטו כבלים. לכן כל מי שחושב לבדוק כבלים למערכת( וזאת בדעה צלולה שאדון י לוי חושב שזה בולשיט וביזבוז כסף) לפי דעתי אולי יהיה כדאי ללכת לשמוע גם את הכבלים האילו-תוך ידיעה שקשה יהיה לסחור בהם אחר ולהראות לחברה ולכתוב כאן בפורום שקניתי X וכולם כמקהלה יענו תתחדש. פשוט ממליץ להקשיה ולא לרוץ לספר לחברה

היי diz888. מה היה הסט-אפ?

בפעם המיליון.... יש לי מערכת שעולה כמו הונדה סיוויק חדשה ולא הצלחתי לשמוע הבדלים. אין, אין מצב. גם אתה מוזמן אלי לשבת לנסות לשמוע הבדלים. החמין עלי.

י.לוי

New member
לדעתי אתה צריך לתרום מעצמך

לחיל המודיעין. שמיעה כמו שלך זה פשוט נכס לאומי. לי אתה לא חייב כלום. אתה חייב רק לעצמך. יואב

למעלה