ללא מילים

ללא מילים

עבודת אלילים! והם מאמינים בזה (נו, מה הפלא - הלא שילמו כל כך הרבה כסף על זה.....)
אגב, שימו לב לתומכי הכבלים - שהרצפה לא "תשפיע" על תנועת הצליל בתוך הכבל!

אריאל אראילי

מעניין מה הכניסו לתוך השרוול בכבל שמקנה לו כזה עובי

זה נראה כמו נחש גדול שבלע טרף ענק!
יתרה מזו, נדמה לי שהמגבר שאליו הכבל הזה מחובר הוא שפופרתי! וממנו יוצא כבל רמקול עבה. והרי החישוב מראה שלמגברי שפופרות DF נמוך (15~) כך שחוט טלפון היה גם מספיק...

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
רגע רגע. ומה לגבי החיווט בקירות? 3 חוטים בודדים של 1.5
יספיקו לכבל כזה שמוגן מויברציות ונראה כמו פיתון שבע?

לדעתי, הפרוש שלך לתומכי הכבל שגוי (לפחות לכבל חשמל)

הם שם לתמוך במשקל שלו. אחרת, התקעים היו נשלפים מהקיר וגב המגבר. אילו חוברו באופן קשיח, היו מפילים את המגבר...
ולגבי החיבורים של 110V לפי תקן North American and IEC 60906-2
למה לא Class L, MIL-DTL-22992 Connectors כמו זה https://www.mouser.com/catalog/specsheets/Ampehnol_10262018_PKB series.pdf
שרתתי בח"א וראיתי מה יש במטוסים (F15, F4E, A4-N וגם במסוקים). כמו בתמונה: אין! עבדתי באלביט וראיתי כבילה של בקרת צריח במרכבה: אין!
לכולם יש תמיכה (חבקים ממתכת מצופים גומי וכו', אך למטרה שונה: שלא יזוזו בזמן תנועה, רעידות וירי.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מה אכפת לך? העיקר שייראה מפלצתי. מי צריך יותר מזה?

יפה אמרת: העיקר שייראה מפלצתי.

ותו לא! אין בו שום תועלת. ולטעמי, גם לא נראה בכלל טוב.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
משום מה, יש לי תחושה, שאנשים חושבים שהמערכת תישמע טוב יותר,
ככל שסביבתה תיראה רע יותר...
ואם לא תישמע יותר טוב, לפחות האורחים יזכרו שראו נחשי פיתון מפוטמים סביב
המערכת:
מחזה שקשה לשכוח אותו.

"אנשים חושבים"?

מעניין אם תוכל לנחש מה היתה המחשבה של אותו חובב אודיו ששילם ממיטב כספו ושם את הכבל הזה במערכת שלו? איך הוא מסביר את זה?

המחשבה שלי: לא הגיוני בעליל. מכוער, חסר תועלת ויקר. כסף זרוק לפח.

ההסבר ("הטכני") להרחקת הכבל מהרצפה

ההסבר שאני מכיר הוא שהרצפה היא משטח אדמה (כמו Groundplane במעגל מודפס). הרחקת חוטים ממשטח האדמה מקטינה את השפעת הקיבול הפרזיטי שמוסיף משטח זה.
שימו לב, זה הסבר לא מכומת, אני מניח שאם נכניס מספרים למשוואות הנכונות נקבל תוצאות כמו הנסיכה והעדשה.

למעלה