בחירת רסיבר

shlomigl4

New member
בחירת רסיבר

רכשתי OLED של LG. בהתאם רוכש רסיבר חדש שיתמוך ב4K ובפורמטים החדשים כגון DOLBY ATMOS.
יש לי כיום סט 5.1 , מתלבט בין הרסיברים הבאים:
1400/3400/Denon AVR-X2400H
Yamaha RXV681
Marantz SR5011
יש לי כיום ONKYO, לא בא לי יותר על החברה הזאת.
המטרה בעיקר צפייה בתוכן 4K ובסרטים באיכות גבוהה מאוד / קונסולות משחקים. פחות מוזיקה.

כול הרסיברים זהים

צריך לעיין בנתונים . וליבחור מה אתה אוהב . הצליל מישתנה .גם תלוי איזה רמקולים יש לך . כך, שהרסיבר זה לא המילה האחרונה. איכות הרמקולים יותר חשובה. וגודל החדר יש הד אין הד
תיתחדש

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
כפי שכבר נכתב כאן, הרסיבר הוא "תחנת הביניים", כאשר הרמקולים
הם בעצם החוליה החלשה ובהם יש להשקיע יותר.
המלצתי אליך מורכבת משני אלמנטים:
א. חשוב שתזכור, כי תחום השמע בקולנוע הביתי משתנה כל הזמן, וככל שאתה בוחר בדגם שתומך ביותר "פטנטים", כך תגלה, שתוך שנתיים ימציאו עוד כמה, והמכשיר שלך יהפוך להיות מיושן...
ב. מכיוון שאנו לא עוקבים כל הזמן אחרי מה שיש ומה שכדאי ומה שמתחדש, כדאי שתיגש לחנות מתמחה ותתיעץ איתם. יש כמה כאלה, שמחזיקים הכל. רמקולים, מגברים וכל דבר שקשור לעניין. תראה. תשמע. תתרשם ואולי תבקש גם להאזין בבית לניסיון. יש חנויות שישמחו לסייע גם בזה. ואל לך לשכוח: הכל תלוי גם ובעיקר בתקציב שאתה מוכן להשקיע לטובת העניין.

shlomigl4

New member
ובכל זאת - יש לי סט רמקולים איכותיים

של HARMAN KARDON 5.1. באיכות מעולה כבר כמה שנים. הרסיבר הקודם של ימאהה, עשה עבודה טובה יותר איתם מאשר זה של ONKYO.
אני מחפש משהו טוב לפורמטים המתקדמים של היום, שיתמוך באיכות הרמקולים ויזהה בקלות את הפורמט של הסרט וישמיע כמו שצריך. מה יהיה בעתיד, כפי שכתבת אני לא יכול לחזות ולא אמשיך לחכות.
על אלה שכתבתי קראתי המלצות טובות, גם מתוך אלה מתקשה לבחור...
התקציב עד 2000-3200 ש"ח בערך. הדגמים שכתבתי תומכים במחיר.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
זה הזמן המתאים ללכת לחנות מתמחה ולהיוועץ במומחים שם
הם יודעים מה יתאים לפורמטים המתקדמים והם יתאימו לך את האיכות לתקציב.

בתקציב 2-3 אלף ש"ח

אפשר ליקנות אריזות קרטון טובות של רסיברים .
רסיבר טוב פשוט עולה בין 5-12 אלף ש"ח . לא מכיר את הרמקולים שלך . מה האיכות שלהם . אבל לפי דעתי בתקציב שלך לא תקבל שום שינוי בצליל

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הבעיה העיקרית היא, שהבחור רוצה מגבר היקפי מודרני, שיתמוך בכל
החידושים העכשוויים. אז... ברור שקצת קשה למצוא משהו כזה בתקציב שהוא מוכן להשקיע. אבל לאחר שילך ויראה מה יכול להתאים עבורו ויקבל ייעוץ מחנות מתמחה, הוא יבין ש'אין ארוחות חינם', גם אם יש בידו כמה רמקולים שהוא נהנה מהם.

למעלה