ייעוץ ברכישת רמקולים מוגברים אלחוטיים לחדר בגודל 14*5 מטר

רפי61

New member
ייעוץ ברכישת רמקולים מוגברים אלחוטיים לחדר בגודל 14*5 מטר

אני מחפש לקנות רמקולים (עדיף 2) לחדר בגודל 14 על 5 מטר (סלון מטבח).
אני רוצה שהסאונד יהיה איכותי אבל אני לא מקצועי אז אני לא רגיש כל כך לסאונד פשוט אני לא רוצה שזה ישמע כמו סאונד של לפטופ. שיהיה בס מודגש ויפה. וכמובן שיהיה מספיק עוצמתי לחדר בגודל כזה (שלא אצטרך להגביר עד הסוף כדי לשמוע משהו).
אני לא רוצה עוד מכשירים כמו מגבר וכו' לכן צריך שהרמקולים יהיו מוגברים. ואני רוצה שזה יהיה אלחוטי כדי להשמיע דרך הסמארטפון בלי כבל.
התקציב עד 2000 שח.
אשמח מאוד להמלצות.
לסיכום:
  • גדול חדר של 14*5 מטר
  • 2 רמקולים מוגברים
  • אלחוטיים
  • סאונד עוצמתי ויפה (בלי להגזים)
  • עד 2000 שח
תודה רבה לעונים!!
רפאל

גם אני מחפש כלה פשוטה וצנוע

שתדע לבשל מטעמים. לנקות את הבית מאוד נקי . וגם שתבאי פרנסה טובה לבית .
וכמובן שלא תאכזב במיטה . וכמובן שתהייה יפה מאוד . ואשכנזיה . ורצוי בתולה

כך אתה עם הרמקולים . ביקשתה משהוא שאני לא יודע אם ביכלל קיים דבר כזה בישראל . עם המון דברים טובים בהם .
חוץ מיזה יש חניות לך תיראה ותישאל . מה יענו לך כאן?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מהתשובה של קודמי, יכולת ללמוד שהדרישות שלך הן מעט מופרזות.
וכדי לקבל מענה ש"יכסה" את מרבית דרישותיך, עליך ללכת לחנות מתמחה ולשבת עם המומחה שם לשיחה צפופה.
ומה אנחנו מבינים בתחום הזה? ממש לא הרבה. אז מה כן אפשר? אפשר להיכנס לזאפ, ולהתרשם מהמבחר, לפני שאתה הולך לחנות.
ובכל זאת, הנה המלצת הבית:
http://www.bandoplay.co.il/shop/a9/ 

quick155

New member
לא בטוח שתמצא את כל מבוקשך במוצר אחד, אבל נסה לחפש

1. זוג רמקולי מוניטור - להם יש הגברה פנימית.

2. יחידת משדר וזוג מקלטים לשידור הסאונד לרמקולים.

במידה ואתה מחפש מוצר שיידע לשדר ישירות מהבלוטוס בנייד, אני לא בטוח אם יש משדרים לרמקולים שזה מובנה בהם
או שתצטרך רכיב (שלישי) נוסף.

רפי61

New member
קרעתם אותי

מצחוק כמובן,
אני לא חושב שהפרזתי, במיוחד כשהדגשתי שאני לא מחפש איכות גבוהה.
ולגבי כלה טובה, אני חושב שיש הרבה בנות ישראל טובות שעונות על כל דרישותך ויותר - אנחנו עם נפלא.
עם כל זאת אני אכן מתכוון ללכת לחנות לבדוק פשוט חשבתי להגיע יותר ממוקד עם כמה דגמים שסקרתי אותם מראש ברשת.
תודה על זמנכם

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אתה יכול כמובן לעשות שיעורי בית על המידע שקיים בזאפ על
רמקולים מוגברים. אבל תצטרך כנראה להיעזר באיש מכירות, שיידע להתאים לך טוב יותר את המוצר לדרישותיך.
יש עשרות מותגים, וכדאי גם שתדע, שמי שאוהב סאונד איכותי, לא ימהר להתפשר על רמקולים מהסוג הזה. אבל מעבר לכל זאת, אתה צריך גם לקחת בחשבון דבר אחד חשוב: כשאתה מחפש הספק, אלחוטי [וואיפיי] ויחד עם זה גם איכות (ואולי גם זוג), כל הדברים הללו עולים כסף. לכן, קרמר העלה את כל התכונות החשובות, שכמותן לעולם לא תמצא באישה אחת, והמבין יבין...

ronengeles

New member
יש גם דגמים יותר גדולים

SoundTouch 20
SoundTouch 30
הם פשוט יותר יקרים

בתקציב שלך נכנסים שני SoundTouch 10, ותאמין לי זה מספיק לך.
היה לי רמקול קטן יותר של BOSE שהספיק לחדר מעט קטן יותר ממה שיש לך.
הבעיה היתה, שאם היית בקצה השני של החדר, שמעת סבבה, אבל אם התקרבת לרמקול, זה היה חזק מידי.
שילוב של 2 רמקולים כמו שאתה רוצה הוא הרבה יותר מוצלח, לא כי זה יהיה חזק יותר, אלא כי תוכל לשמוע באותו ווליום בכל רחבי החדר.

אתה גם יכול להגדיל קצת את התקציב, ובסלון לשים SoundTouch 20 ובמטבח לשים את ה 10.
אמור לצאת 2700 לכל היותר (אולי תצליח לקנות בפחות).
ככה יהיה לך רמקול גדול יותר בסלון, ועוד השלמה של רמקול קטן יותר במטבח.

לחילופין, אתה יכול לקנות כל רמקול או סט רמקולים שתרצה, ולהצמיד להם chromcast audio.
ככה תוכל לקנות רמקולים זולים, אבל עדיין לקבל את היכולת האלחוטית (מומלץ אם יש לך אנדרואיד, פחות מומלץ אם יש לך אייפון)

רפי61

New member
לא הכרתי את ה-chromcast audio

אחלה של מוצר - יעזור לי מאוד בחיפוש של רמקולים גם אם הם לא אלחוטיים. תודה רבה

למעלה