יבש הפורום יבש חבל

יבש הפורום יבש חבל

היו כאן חברה קבועים . כתבו על כול מיניי נושאים בצליל ותמונה . ומה שמיסביב
כום נעלמו כם הרוח
ביגלל המיגבלות של המנהל
מעניין מה יגידו בהנהלת תפוז על זה . שאין תעבודה למפרסם
יום נעים

לא מדויק

שלום
אף הודעה לא נמחקה.
מי שרצה ענה, לא התערבתי, למרות שבקשתי.
ס"ה היו פה 3 פוסטים בנושא TV ועוד 3 בנושאים רגילים.
תחת ניהולו של המנהל הקודם היו שבועות בלי פוסט!
אתה מנסה לקדם אג'נדה.
אתה לא מכבד את בקשתי.
ואתה חוזר ומטיף לי.
נסה שלא.

אני לא עושה כלום

מה פרוש המילה אג'נדה ?
ולראייה אין תעבורה . כולם נדדו ליראות בשדות זרים

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
קרמר, בוא ונפתח ביחד פורום לטלוויזיות ווידאו. הולך?

סוף הסיפור של הענק וגנו

זה שהענק שבר את החומה . ואז חזרו הילדים והציפורם לגן לשחק .
גם כאן החומה תיפול (TV) וכולם יכתבו על כול דבר שכייף בו
"תפוז " צריך תעבורה למפרסם. כבר קרה מיקרה בפורום חשבים . גם שם המנהל היגביל,מחק, כתבתי כמה מיכתבים להנהלה . המנהל הוחלף
הקיום של תפוז הוא מתעבורה מפרסום. אותו לא מעניין מה יכתבו כאן . העיקר שיכתבו .

שוב נגמרו לך הסוללות במחשבון?

שלום
קרמר, שכחת שחסמו אותך לצמיתות מכל הפורומים של תפוז...ואיך חזרת?
אתה מוזמן לכתוב פה, ואתה מוזמן לעזוב. אין פה עניין לשמר אנשים שלא טוב להם, בנושאים שאינם קשורים (כמו TV).
סה"כ האיום (שלך ושל אחרים) הוא תגובה ילדותית.
בקטע של המשך פתיחת שרשורי "הענק וגנו" למיניהם, בקשתי שתחדל מהם.
מה לא הבנתה מבקשתי?

הצעתי זאת בעצמי

שלום
זה יתן פתרון למי שכל עולמו ב-TV וגם יסיר מהפורום הזה, שממש לא לשם כך הוקם, להתעסקות מתמשכת בנושא.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מר לנג היקר, אתה רשאי לכעוס על דבריי או שלא להסכים עמם,
אבל עמדתי שונה מהותית מעמדתך.
כשמסכלים על שם הפורום, הוא נקרא "אודיו וקולנוע ביתי". לכן, אם אתה מפרש את השם ומשמעותו, אתה מקבל תמונת מצב, שכוללת מערכת אודיו ומערכת חוזי. ומה לעשות? חוזי זה מקרני תמונה וטלוויזיות.
אז כשם שאתה משיב בסבלנות לאנשים ששואלים על התאמת רמקול למחשב, כדי לשפר את השמע מהרמקולים האומללים של הטלוויזיה, אתה אמור להשיב (או לאפשר למשתתף ש"בא לו"), להשיב, גם על שאלה כזו או אחרת שקשורה במכשיר החוזי, דהיינו, הטלוויזיה, הן אם היא מתוצרת האייר והן אם מדובר במסך OLED משוכלל של סוני.
שום שאלה ואף תשובה לא תפגע ב"איכות הפורום", ודיונים שייסובו סביב טלוויזיות, יגיעו באותה מהירות לדף החמישי מאחור, כשם שיגיעו לשם הדיונים על כבילה וחישובי שטח חתך הכבל. ויתרה מזו: הם יגיעו הרבה יותר מהר לשם, כי הפורום יתמלא בשאלות ותשובות והדפים יתמלאו במהרה.

איני בא לערוך את החישובים שמר קרמר מנסה לחשב, על תנועה של משתתפים, או יכולת (בעלי) האתר להתפרנס מהפרסומות עקב כך. בעיניי ערכו של נושא זה חשוב כקליפת השום.

אבל תראה את הפורום המתחרה... "הכחול". שם נפתחים דיונים כאלה ואחרים אפילו על הברגים שבגב המסך (כשאנשים מתלוננים על חברת השירות של המסך).
ושם אתה מוצא באמת ובתמים, אנשים מביני דבר, שחלקם משיבים תשובות מלומדות על שאלות שאולי עבור קורא אחד הן נראות תלושות מן המציאות, אבל עבור קורא אחר, הן עניין שמחייב פתרון ומהר.

אז לפעמים זה מצחיק ולעתים באמת שאפשר ללמוד משם חומר חשוב.
לכן, איני מצליח להבין מדוע אתה מלגלג ומזלזל בנושא שהוא חלק בלתי נפרד במהותו ממטרת הפורום הזה. ומעבר לכך? ראה לאיזו קבוצה שייך הפורום: טיולים ופנאי. ומה זה פנאי? כיף. תחביבים. בילוי. אבל אצלך? לא! חלילה. זה סופר רציני. זה רק שמע. זה רק שמע משוכלל. וחלילה מלהזכיר מסכים.
אז אני חושב, שאתה באמת מפספס וגורם לאחרים שלא להגיע לבית שהפורום הזה אמור לספק להם. אבל תמשיך כך, גם אם אולי מר קרמר צודק, והמשל ההיתולי על הענק וגנו באמת מתאים פה. לדעתי? זה פשוט חבל.

הסבר

שלום
אנני מלגלג או מזלזל בשום נושא. פשוט יש נושאים שלטעמי מקומם לא פה: TV.
הדרך שלך לנסות ולאפיין את הנושא, בין אם בהשוואה לפורום אחר (מניח DTOWN) או בדוגמאות, מאפיין מדרון חלקלק.
מנהלו של אותו פורום, שלפעמים גם גלש כאן, נהג לפרסם סקירות למכשירי TV באתרי החדשות. באחד, הוא בחן את המסך ע"י זריקת חפצים עליו עד שנשבר!
פה, רוב הנושאים שעלו, היו המלצה לאיזה מסך לרכוש (גם לא לקו"ב!), איך לתקן בעיות וכו'.
אז את אילו אני לא רוצה פה. התעסקות בטלה בנושאים לא לנו.
תצא טכנולוגיה חדשה (כמו שסמסונג הציגו את ה-QLED) או המסך OLED החדש של SONY, בברכה.
הצעתי, ואני אברך על כך, שתפתחו פורום TV ותקחו את כל מה שקשור לנושא לדיונים שם. זה יכול להיות נפלא. אבל אל תעשו את זה פה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
בוקר אור. במקרה לא דיברתי על DTOWN אלא על HT "הכחול".
גם אני לא דוגל בניסיונות לרסק מסכים, אבל תראה כמה שאלות טכניות שואלים (ומקבלים התייחסות רצינית) בהום תיאטר.
ושם יש גם סקירות מקיפות על מסכים, על ממירים ועל כל מיני ציודים שונים, שנעשות ע"י מנהל האתר עופר או חברים אחרים שהתמקצעו בתחומים שלהם.
אז למה לחסום גיוונים? האתר ההוא חי, פועל ובועט, ויכול להיות נחמד מאד, אם גם תפוז יאפשר במה לשואלים, לעונים ואפילו לסתם קשקשנים שלעתים די משעשעים לעתים.

אין לי כל רצון להמשיך ולהתפלמס אתך הלאה בנושאים אלה, אבל אזכיר שוב, שכמה שיותר אנשים ייהנו להיכנס לכאן ולהתבטא בחופשיות, כך יהיה לפורום סיכוי להיות פעיל ומארח לכל דורש.
כשיש הגבלות, יש לאן ללכת "במקום", וכשכיף, באים למקום שכיף בו, גם אם פה ושם שוגים או שמשחילים איזו דחקה. לא כל דחקה היא רצון לפגוע או לפעול שלא עפ"י הנוהלים הקשוחים של האתר.

פורומים שכנים

שלום
בחלקם לפחות, נעשתה חלוקה לתת פורומים או נושאי דיון. תפוז אינו ערוך לכך.
לכן כל הנושאים והדיונים עולים על מסך אחד. וזה לא נכון לעשות.
גם שם, כאשר נושא A מחליק לתת פורום C הוא מועבר מייד על מנהלו והסדר נשמר.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
יש מצב. כשהפורום הוא למעשה אתר שלם, וכשמנהלי הפורום הם גם
אנשים שמסתתר מאחוריהם אינטרס כלכלי, ברור שזה שונה.
כאן, תפוז נותן במה למאות פורומים, ולכן יש בלגן כלשהו בחלוקה לנושאים בתוך כל פורום בודד. ועובדה, שעדיין, גם בפורום זה וגם בפורום הגינון שבניהולי, אורחים נכנסים שוב ושוב ומעלים גם נושאים שאינם מתקבלים באהדה בפורום. אז יש דרכים, לרמוז לשואל, שבפורום "שלנו" לא מקבלים באהדה את הנושא, ויש (במקרה שלי דווקא יש בתפוז), פורומים אחרים, שיוכלו לעזור טוב מאיתנו. וכן. לפעמים אני גם מפנה את השואל לחפש בהיסטוריה, כי לא בא לי לנבור ולחפש עבורו. וכידוע לך, כמעט כל שאלה שאפשר להעלות על הדעת, נשאלה כבר מן הסתם גם בעבר...

והנה. אתה לגלגת עלי, על שפעם כתבתי על כבל הזנה של אוזניות או על התנגדות.
והנה, ממש בימים האחרונים, אתה ענית לשואל מסוים והתייחסת למקרן קול, כשהוא שאל בעצם על מקרן תמונה. אז מה? לרבי מותר ולתלמיד אסור לשגות? ואם אני מזכיר כבר את הקטע הזה,,, הרי שאם אתה הערת לי, עליך להקפיד בציציות הרבה יותר, כדי א. לתת דוגמא אישית ו-ב. ממילא [בתשובתך למר קרמר], מנית את כמות התגובות שהיו בימים האחרונים בפורום. אז עם כל כך מעט תגובות לשגות? נו....
ועכשיו, לך ותלין עלי, שאני פוגע פגיעה אישית במנהל. אז לא. רק רציתי לומר, שכולנו בני אדם ולכולנו הזכות לשגות מדי פעם.

זו הודעתך השלישית בשרשור הזה. ואני מניח שתמשיך...

שלום
בפורום הזה אין מניע כלכלי. לפחות לא בניהולי. היה בעבר. פסק.
עד כה, כתבתי לכל מי שנשכנס עם נושא TV, שהפורום שלנו לא המקום. הם לא נמחקו.
בנושא האוזניות והמקרן קול/תמונה: לא לעגתי או זלזלתי. אך תשובתך לא היתה נכונה טכנית ותיקנתי. כך היה במקרה שלי. מה הבעיה שלך, לא הבנתי?
לדעתי, אחת הסיבות שהפורום הזה הגיע למעמדו היום, זה מפני שקודמי המשיכו במתן במה פה, לנושאי TV להפוך לרוב ולנצח. אז ניסיתי לשנות את הגזרה ולא יכולתי. היום, משהפכתי למנהל, לא אוכל לתת לזה להמשיך. בטח לא מפני שיש פה כמה שזו הדרך העיקרית או היחידה שלהם לבוא לידי ביטוי.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
בוא ונקרא יחד את מה שכתוב ב"הנחיות הפורום", וזאת משום שאתה
מסתמך עליהן יותר ממה שאתה מוכן להסתמך על שמו המפורש של הפורום.
אז הנה:

"כל האנשים שעונים כאן על שאלות, עושים זאת בהתנדבות. אם לא קיבלתם תשובה, אל תכעסו, ונסו לשאול שוב. טונים גבוהים וחוסר שביעות רצון אינם במקומם*.

אין ציוד שהוא ``פשוט מדיי`` בשבילנו. אל תתביישו לשאול שאלה. זה שאנחנו אוהבים בעיקר ציוד יקר, לא אומר שלא נשמח לסייע גם בשאלות על ה DVD של הדיוטי-פרי**. גם בפורום ``מכוניות`` אוהבים לדבר על ``פורשה`` אבל שואלים המון על ``לאנטיס``.

ועל החתום.... יבגני גלפרין***.

אז ככה: הנה התייחסותי:
* כותב הפתיח מעיר, ש'רוב העונים', משמע, שלא מדובר בעונה אחד ויחיד, אלא ב'עונים', שיש להם עניין לענות, ולכן, אין מקום לבוא ולטעון שהעונים יהיו מוגבלים להשיב על X אך לא על Y.. מעבר לזה, אין בעיה לשאול שוב. ככה שלטענתו, מותר "לטחון". הוא כמובן מבקש שלא ייעשה שימוש בטונים גבוהים ובהערות על חוסר שביעות רצון, שאינם במקומם. אבל מאז שהתחלף המנהל, נראה שהערות כאלה נשמעות תדיר ולא מהכותבים דווקא.

** אז או קיי. DVD מהדיוטי פרי זה כבר מוצר שמת מזמן, אבל רמקולים למחשב או טלוויזיות חיים עדיין, ואנשים רוצים לקבל חוות דעת או לשאול שאלות. הם עושים זאת בפורום שמסגרתו מאפשרת העלאת שאלות שכאלה, ואם כך, יש לשנות את הנחיות הפורום, או לאפשר כל שאלה אפשרית בתחום.

*** על החתום מנהל הפורום הקודם, וכעת, יש לעדכן חתימה.

חבל. נראה שיותר מגולש אחד ויותר משניים מצרים על כך,

שמנהל הפורום מצא לנכון להפריד בין דיונים על מסכי טלווזיות לבין הקולנוע הביתי.
דווקא כעת, כשאנשים מכינים את עצמם לקראת תחרויות המונדיאל, אתה קוטע נושא חשוב מתוך כלל הנושאים שאמורים [מאז ומתמיד] לעלות לדיון בפורום.
והיה ואנשים כן יידעו להשיב? ישיבו. והיה ולא? לא ישיבו. אבל להודיע מראש שהנושאים הללו אינם שוב נושאים שנכון לדון בהם כאן? מאיפה זה בא?

EB10000

New member
הפורום הזה יבש כבר 10 שנים.

בלי קשר למנהלים או מגבלות, רוב החברים של פעם כבר לא פעילים כאן מאז 2009. רן מואיל, רפאל, גינאדי ועוד רבים. לפחות ליוסי הרי יש סיבה טובה שהוא כבר לא כותב כאן, אבל הרבה לפני שהוא מת, גם הוא עבר לפורום המתחרה.

אגב למה בכלל ה JEXY הזה עדיין רשום כמנהל כאן? לא לא ביקר בפורום הזה יותר משנה...

יָבֵשׁ חָצִיר נָבֵל צִיץ וּדְבַר אֱלֹהֵינוּ יָקוּם לְעוֹלָם.

ק֚וֹל אֹמֵ֣ר קְרָ֔א וְאָמַ֖ר מָ֣ה אֶקְרָ֑א כׇּל־הַבָּשָׂ֣ר חָצִ֔יר וְכׇל־חַסְדּ֖וֹ כְּצִ֥יץ הַשָּׂדֶֽה׃
יָבֵ֥שׁ חָצִ֖יר נָ֣בֵֽל צִ֑יץ וּדְבַר־אֱלֹהֵ֖ינוּ יָק֥וּם לְעוֹלָֽם׃
יָבֵ֤שׁ חָצִיר֙ נָ֣בֵֽל צִ֔יץ כִּ֛י ר֥וּחַ יְהֹוָ֖ה נָ֣שְׁבָה בּ֑וֹ אָכֵ֥ן חָצִ֖יר הָעָֽם׃
ישעיהו מ ו'-ח'

מה הקשר?

תנועת הגולשים בפורום אינה קשורה לנושא ה-TV או איסורו.
כניסת גולשים לשאול שאלות ולענות, היא אקרעית. י ימים שיש יותר תנועה ויש ימים שלא.
אף הודעת TV לא נמחקה. כך שכמות התנועה אינה קשורה לאי הדיון בנושא.
אתה משווע לתנועה? תשקיע
כתוב מאמר
הבא מידע מעניין
אתה עוד אחד שיושב ביציע וצוחק על איך האנשים משחקים במגרש.
רד למשחק ושחק. נראה אותך.

אתה צודק. אף הודעת TV לא נמחקה, אבל מישהו גם דאג שלא תיענה.

נראה שאנשים לא נהנים להגיע מרצונם למקום שמכתיב תנאי כניסה דרקוניים וככל שזיכרוני מגיע, כן נמחקו תגובות שהעירו על כך. אז יתכן שהתנועה פה היא אקראית ויש ימים ויש. אבל באמת למרות הכל, בזמן האחרון הכל קפא בצורה שלא ראינו כמוה עד כה.
אז תודה על ההצעה שאכתוב מאמר. אבל אני דווקא אוהב יותר לקרוא. איני עוסק בבדיקות של מכשירים ואין לי כלים מתאימים למטרה. הדבר היחיד שאני יכול, זה להעתיק קישור לכתבה (או סרטון) באנגלית שמישהו אחר הכין, אבל אני די מאמין, שכדי למצוא כאלה, הפורום המכובד הזה אינו זקוק דווקא לי.

למעלה