טלויזיה חכמה lg

בן497

New member
טלויזיה חכמה lg

שלום.רכשתי טלויזיה חכמה LG 43j550y אני חיברתי מקלדת אלחוטית עם עכבר מובנה וקשה לעתים לעבוד עם העכבר.השירות לא נותן לי תשובות והטכנאי שנשלח אלי.לא מבין דבר ואני ממש מיואש.מה עושים בקשר להתאמה?ואיך אני מזרז את השירות לתת שירות יןתר טוב? תודה

EB10000

New member
רכישה לא חכמה...

טלביזיות LG עושות שימוש במערכת הפעלה סגורה ומאד מוגבלת בשם TIZEN. אין הרבה מה לעשות כדי לפתור או לשפר בעיות, כמו תאימות לחומרה הקפית. זה מה יש, ותאלץ ללמוד להסתדר עם זה. אם אתה רוצה חוויה של סטרימר חכם, תרכוש סטרימר. אם רצית טלויזיה חכמה באמת, ההית צריך לרכוש סוני מבוססת על ANDROID TV. שם תוכל לחבר כל מה שרק ניתן לחבר למחשב, כולל ג'ויסטיקים, מקלדות בעברית, עכברים ועוד. כמובן היתרון האנדרויד שזו מערכת הפעלה נפוצה שניתן להתקין עליה כל מה שאתה רוצה ולא רק מה ש LG מאפשרים בחנות האפלקציות המאד מוגבלת שלהם... מה גרם לך לבחור דווקא בדגם הזה? אתה יודע שזה מסך IPS? זה אומר תשכח מלקבל צבע שחור טהור...

מכת LG לפסח, המכה ה-11. חכו ל-LG בעומר...

שלום
חכם, מה הוא אומר? קודם מתיעצים ואח"כ קונים. כפי שהוסבר, לאחר מעשה - אין הרבה מה לעשות.
פתרון: חבר ל-TV מחשב נישא ועמו יעבדו לך המקלדת והעכבר וכל האביזרים.
ממילא המדיה מגיעה בשניהם מהרשת ולא מהכבלים, כך שרוחב הסרט (בגלישה) נותר זהה.

דווקא אין לי דבר נגד החברה

שלום
בכל זאת הם היחידים שמיצרים פנלים OLED ל-TV.
בעבר, החברה נקראה בשם Goldstar. כמו הבירה שלנו.
עכשיו LG אמור להיות ר"ת של Life (is) Good.

EB10000

New member
אני לא מת על מוצרי האלקטרוניקה הבידורית שהם, אבל עובד איתם

במחקה אצלינו אנו עובדים על מחקר משותף איתם, אבל ממש לא עם השלוחה הבידורית, אלא על השלוחה הכימית של LG. אני מקבל מהם גראנטים למחקר עבור סטודנטים. הם מובילים בתחום וללות אכסון אנרגיה:

https://www.wholesalesolar.com/9960300/lg-chem/batteries/lg-chem-resu10h-9.8kwh-400v-battery

אנו בין השאר עובדים על מטענים מהירים וממירים מבוססים סוללות אכסון שלהם, אחרי שהפסקנו לעבוד עם מוצר דומה של טסלה. בשנות ה 80-90 החברה הזו הייתה על גבול המדבקה...

prizman

New member
ל LG שלי מחוברת קופסת אנדרואיד של MINIX. הכל עובד יופי.

ברור שלא הייתי מבזבז את הנייד על זה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
נכון. זו הדרך הטובה ביותר, אלא אם רכשת מסך אנדרואיד שהוא טוב
יותר, או ב'שפה' של LG, מסך שמופעל ע"י תכנת .Web.O.S

prizman

New member
לא אוהב את הסמארט ב LG שלי,

לא הקדשתי מחשבה למערכת ההפעלה של הסמארט, רק ראיתי שלא אוהב אותה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לא אתווכח אתך. למרות זאת, יש סתם סמארט ויש Web.O.S ויש
כבר גם מספר גירסאות ל"דבר" הזה.
בעיקרון, איני בעד הסמארט בכלל, ואילו ניתן היה להשיג טלוויזיה איכותית ללא המרכיב של הסמארט, הייתי בוחר ברכישה שכזו, וקונה במקביל לטלוויזיה מחשב מהסוג שהצעת. היה לי כזה, ונהניתי ממנו מאד (עד שבני החרים אותו).

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
א. שאלה מתי רכשת. ב. תלוי כמובן בדגם. לא מדובר ב"ברירה".
או שזו סתם סמארט, או שזהדגם של גירסא ראשונה, שניה או שלישית. לא תמצא דגם כלשהו שבו יש ברירה לבחור.

prizman

New member
רכשתי לפני מספר חודשים

אבל כל זה לא רלוונטי.
את הסמארט של הטלוויזיה אני לא אוהב, את קופסת האנדרואיד שיש לי
אני כן מחבב ומסתדר איתה מצויין וממילא אמשיך להשתמש בה ללא תלות
במערכת ההפעלה של הסמארט במסך.
אם תרצה אבדוק לך אח"כ איזו מערכת הפעלה יש שם.

prizman

New member
היא נהנית. אני צופה פעם בחודש בערך. מעדיף לקרוא.

למעלה