מחפש כבל HDMI איכותי

Srulikg

Member
מחפש כבל HDMI איכותי

אני רוצה לחבר את המחשב לטלוויזיה.
הטלוויזיה היא טלוויזיית LED FULL HD.
על איזה כבל HDMI איכותי אתם ממליצים?
יש להשיג אותם ב-IVORY או ב-KSP?

כבל HDMI

זה תורה שלמה . רצוי שיהייה עבה מאוד . מילבד תמונה הוא גם מעביר תקן 2.2
. לכן קצוי שיהייה בתקן 2.2 . אני עשיתי המן ניסיונות . וכול כבל מראה תגובה שונה

הכבל שבקישור השני

מעולהנ הוא בתקן 2.1 . אם הנתונים נכונים . אז הוא מעולה
השאלה לאיזה מכשיר אתה רוצה לחבר אותו ? 4K עם תקן 2.2 שזה מתאים לשידורים יקרים

EB10000

New member
לכבל תקין ותקני אין כל השפעה על איכות התמונה

רכושכבל פשוט עם תמיכה בתקן מהיר HDMI 2.0 מכל חנות לחלקי אלקטרוניקה. הכבלים של KSP פשוטים וסתם מתומכרים יקר... אם זה לא דחוף, תזמים מאמזון. זה משמעותית יותר זול..

אתה כותב . דבר והיפוחו

אתה כותב רכוש כבל פשוט בתקן 2.0 . כבל בתקן כזה זה לא כבל פשוט
כבל תיקני תקן 2.0 . אני קיבלתי היום 2 כבלים 1.8 מטר מאמזון . בתקן 2.0 עלה לי 120 ש"ח כולל מישלוח עד הבית . כאשר כבל רגיל עולה 10 ש"ח . שאני מתקין לממירים שלי . זה גם תלוי אם הTV תומכת בתקן 2.2 . אחרת אין צורך בכבל כזה

כוונה

שלום
טיב הכבל נקבע ע"י הסיווג שלו (תקן 2.0 וכו'). חלקם בעלי נראות משופרת וכך מחירם. חלקם נראים פשוטים ומחירם זול. שניהם באותה איכות חשמלית ועושים את אותה עבודה.
עדיין, יתכן ולכבל אחד יתרונות מכניים ע"פ האחר, כמו איכות המחבר והמגעים, גמישות, עמידות ועוד.

מיכאל טעות בידך

הכבל צריך להעביר 3 מצבים . בממיר ROK
1. 4K 60H
2. HDCP 2/2 תקן . גם הטלויזיה צריכה ליתמוך בזה
3. hdr at 60 prames לשניה
כל ב20 ש"ח לא תומך בזה . הממיר בודק את כול 3 האפשריות האלה
ומסן V אם יש את זה

האם זה הפירוט של תקן 2.0 HDMI?

שלום
כתבתי שאם הכבל עומד בתקן, אז לא משנה מה הכבל...למעט הבדלים מכניים.
איפה הטעות?

זה כמו שתיכתוב

פטישון של 1200W יש קטן יש גדול . תלוי ביצרן ששם הרבה ברזל מעט ברזל .
אין חייה כזו . פטישון 1200 W חייב לישקול 3ק"ג . יש לי אחד כזה לצלחות
אין דבר כזה 1200W עם1/2 קלו ברזל . זו כוונתי

כבל בתקן 2.0 חייב עובי מסויים לפחות 2 ס"מ קוטר או יותר . יש לי כבלים בעובי 3 מ"מ . מתאים לממיר עידן +

זה בעברית פשוטה "זיוף"

ויש הרבה זיוף . בשעונים, טלפונים ניידים. ביגוד . ועוד . הזייפנים הטובים הם הסינים,התיילנדים.
אני סומך על אמזון . וההפשר הוא כמה עשרות שקלים בקושי
12$ + מישלוח .

צריך וחשוב להיות ברור

שלום
ולכתוב אזהרה
הכבלים הסיניים לא תמיד עומדים במה שהם מבטיחים, וחלקם זיוף.
מי שרוצה להסתקן - בבקשה.

גם אני הייתי בלבטים סביב גריפ למצלמה: https://www.the-digital-picture.com/Reviews/Canon-BG-E20-Battery-Grip.aspx
המקורי עולה סביב 1,000ש"ח וצפונה (בארץ אפילו 1,600 ש"ח),
או סיני ב-150 ש"ח.
בחרתי במקורי כמובן.

EB10000

New member
2 מ כבל בתקן 2.0b בחנות בלנקט אלק' בבאר שבע - 35 שח!!!

אם שילמת 120 שח, נפלת קורבן למעשה נוכלות... הכבל מעביר מידע דיגיאטלי. אם הוא לא מסוגל לעמו בתקן מבחינת פינים, או רוחב פס (קצב נתונים) אתה תקבל מסך שחור, או הפרעות בצורת ניתוקים קצרים. איכות התמונה עצמה לא תפגע. יש המון כבלים סיניים שעומדים בתקן ועובדים מצויין ועולים לא יותר מ 20 שח למטר...

לא נפלתי בשום פח

יש לי כבלים בבית של 10 ש"ח 20 ש"ח. שאני נותן ללקוחות שלי .הכבל דק .

יש לי ממיר ROKU 4K הוא צריך כבל 4K @60HULTRA בממיר יש בדיקה . הממיר בודק 3 פנקציות .אחד זה קידוד 2.2 חזרה ממכשיר הTV . ועוד 2 פונקניות . ומסמן V . צריך שלושV . אים כבל פשוט שחיברתי הייה תמיד חסר V .
גם כבלים עבים ניסיתי . גם ברסיבר יש 7 כניסות HDMI . רק 2 כניסות מקבלות 4K עם 3 פרמטרים. והממיר כותב הכניסה הזו לא מתאימה ומפרט מה הסיבה .
אחרי החיבור של הכבלים האלה . נידלקו כול 3 הV ואיכות התמונה השתפרה במיוחד בסרטים 4K המשודרים בנוטפלק
במחשב יש לי כרטיס מסך מאוד יקר עלה כ700 ש"ח . הייה מחובר עם כבל דק 20 ש"ח 3 מטר . לTV כניסה HDMI . הייה תמונה יפה מאוד . כניתי כבל 3 מטר עבה עלה הרבה יותר . איכות התמונה השתפרה בהרבה

יש לי TV 50' 4K שניקנתה לא מיזמן. יושב קרוב 2.5 מטר . כך שאני רואה כול קמת בפנים של האדם

כבל מעביר נכון אותות דגיטלים. לא רק תמונה אלה עוד מידע

לחבר ממיר עידן + פשוט לTV מספיק כבל של 20 ש"ח . אני לא פרייר . במיוחד בתחום שאני עוסק בו מעל 50 שנה .

כתבתי 2 כבלים

ב120 ש"ח . כבל אחד עלהה 60 ש"ח
ללא מישלוח עולה 12$ באתר אמזון . אני לא נותן אמונה למה שמוכרים כאן . על הדפסת הנתונים . 12$ שווה 44 ש"ח

רוב הזמן נח

Well-known member
כל מה שנמכר בחנויות המחשבים בסדר

פשוט תקנה מה שיש.

נראה לי שהמחיר לכבל טוב הוא משהו באמצע. לא 10 שקל אבל גם לא 100.
מספר התקן זה רק למקרה שאתה צריך שהכבל יעביר עוד דברים.
כמה שהוא יותר חדש יש דברים נוספים שהוא מעביר.

למעלה