המלצה לרסיבר

sharpcookie

New member
המלצה לרסיבר

שלום,

מחפשת המלצה לרסיבר איכותי ולא יקר עבור הסלון. יחובר אל 5 רמקולים (אנלוגיים).
יחוברו אליו: FHD Samsung Smart TV, ממיר יס MaxHD , סטרימר Beelink GT1 Ultimate ולפעמים עוד מכשירים מזדמנים (מחשב נייד, מצלמה...)

יש לי רסיבר ישן של פיוניר שנתן איכות סאונד מצויינת אבל החיבור האופטי שלו התקלקל והוא גם ככה כבר די מיושן.

קראתי המלצה על רסיבר Pioneer VSX1131 אבל הוא ממש יקר בארץ -
לא מובן לי פער המחירים בין עלותו בארה"ב - $570 למחיר בארץ שהוא בדיוק פי 2... אשמח מאוד לשמוע אם יש רסיברים מומלצים פחות יקרים

EB10000

New member
מי רוכש רסיברים היום בארץ?

אפשר ומומלץ להזמין מאמזון אירופה (איטליה, גרמניה, אנגליה). אחרי משלוח ומיסים עדיין יוצא 50% מהמחיר במקרה הגרוע. הפיוניר 1131 עד הבית לפני חודשיים יצא 1800 שח מאמזון. היום המחיר עלה קצת ל 2100 אבל עדיין מאד משתלם.

אין שום חשש, כי השירות של אמזון הוא מהטובים בעולם. אם יתקלקל גם בעוד שנתיים, יחזירו את מלא הכסף והמשלוח או ישלחו חדש מבלי לדרוש את הישן...

אם כל הסיפור הזה חדש לך, כנסי לאתר הישראלי הזה:

http://soundforless.co.il/index.php/product-category/receivers2/home-cinema/

זה קישור ישיר לרסיברים. זה אתר לא רווחי שבא לקדם מכירות אמזון בישראל. הם רושמים את המחיר הסופי בשח ליד כל מוצר. הכי טוב זה להתעדכן בעמוד הפייסבוק שלהם.

עבור 5.1 רמקולים אז את יכולה ללכת על דנון 1300:

http://soundforless.co.il/index.php/product/denon-avr-x1300w-7-2/

הוא 7.1 אבל את לא חייבת להשתמש. יוצא 1700 עד הבית והוא טוב יותר מהפיוניר.

אם את רוצה משהוא רק 5.1 ומאד זול, אז לכי על ימהה

http://soundforless.co.il/index.php/product/yamaha-rx-v381-5-1-silver/

אבל כאן הפעם בין אמזון לארץ עומד על רק 500 שח. אם כבר להזמין, אז לחפש רסיבר טוב עם פער מחיר גדול.

כמובן כל המוצרים עובדים תמתח 220 וולט ולא זקוקים לשנאי כמו מאמזון ארצות הברית. הם גם יותר איכותיים מהדגמים שמגיעים לארץ כי הם לרוב מיוצרים באירופה ולא בסין...

תתחדשי

sharpcookie

New member
פעם אחרונה שקניתי רסיבר הייתה לפני כמעט 15 שנה

המון תודה על ההפנייה לאתר. לא חשבתי שיש סיכוי שמשלוח של מוצר גדול וכבד כמו רסיבר + מיסים יכול לצאת משמעותית יותר זול מהתמחור בארץ. כנראה שאסור לזלזל ביוקר המחייה כאן, אה...

לפי מה שאני רואה, פיוניר 1131 מתומחר ב2480 ש"ח ולא ב2100
http://soundforless.co.il/index.php/product/pioneer-vsx-1131-7-2-silver/
אולי יש קישור אחר?

מה ההבדל בינו לבין הדנון 1300 שעולה 700 ש"ח פחות?

וכמה זמן יכול לקחת משלוח מאמאזון גרמניה בשיטת השילוח הכי זולה?

EB10000

New member
הוא כנראה עלה

לפני חודשיים באמזון אנגליה היה מבצע 1890 שח הכל כולל עד הבית. אני הזמנתי לאח של אשתי. את הרסיבר שלי גם הזמנתי מאמזון גרמניה יצא אז 4500 שח כאשר בארץ הכי זול עלה 11 אלף שח וכעבור שבועיים הייתה עוד ירידת מחיר באמזון והם זיכו לי את החשבות ב 440 שח במלי שבקשתי!!! רסיבר אחר של ימהה שהזמנתי לחדר שינה מאמזון איטליה התקלקת כעבור שנה וחודשיים. פניתי אליהם והם שאלו אם אני רוה כסף בחזרה או רסיבר חדש חלופי מדגם יותר חדיש כי הדגם שלי כבר אזל להם ואף התנצלו על כך... בחרתי בהחלפה והם שלחו לי רסיבר מבלי להמתין שאני אשלח את שלי חזרה. כמובן שלחתי יחד עם חשבונית על עלות משלוח וכעבור שבועיים קיבלתי זיכוי מלא על המשלוח ועוד התנצלות...

בארץ אפילו לא מכבדים אחריות ומתחמקים מהחלפות...

הרכישה מאד בטוחה. למה את מתעקשת על הפיוניר? מבחינת איכות שמע דנון וימהה נשמעים הרבה יותר טוב. מערכת הכיול האוטומטית של פיוניר מצועצעתולא אפקטיבית. היא לא יודעת לטפל בסאב. דנון עושים שימוש במערכת כיול אודיסי מתקדמת. לימהה יש מערכת מאד טובה משלהם שעברה המון שיפורים בדגמים החדשים. פיוניר ועכיו גם אונקיו שנכרשה עי פיוניר, עושים שימוש במערכת כיול שמעולם לא הוכיחה את עצמה. אני אומר את זה לא רק מסקירות, גם מנסיון.

לכי על דנון או ימהה. אם היה לך פיוניר את מיד תרגישי בהבדלים בסאונד, בעיקר במוסיקה. הסאונד של פיוניר צורם וריקני, להבדיל מימהה ודנון שהוא הרבה יותר עשיר וחם.

EB10000

New member
פיוניר ודנון

סליחה רק עכשיו ראיתי את השאלה.אז לגבי פיוניר 1131 ודנון 1300.הם לא באותו קנה מידה. הדנון 1300 הוא ברמת מחיר ופיצ'רים של היוניר 831 הזול יותר שמחירו נמוך בכאמה שח מהדנון 1300. הפיוניר 1131 הוא בדרגת מחיר ופיצ'רים של הדנון 2300 שעולה כ 2700 שח עד הבית.

עכשיו את מבינה שדנון וימהה בכל העולם יותר יקרים מפיוניר, וזה מודק כי מדובר במוצרים יותר איכותיים. דנון 2300 או ימהה 681 הוא דגמי 2016 המקבילים לפיוניר 1131. ההבדל בין דנון 1300 לדנון 2300 הוא הספק מעט יותר גבוהה לערוץ, מעבד וידאו שמסוגל להמיר אות וידאו אנלוגי ל HDMI (לא ממש צריך את זה היום) וגם לשנות רזולוציה של האות (גם בזה אין צורך כי הטלויזיות עושות את זה מצויין). ומערכת כיול אוטומטי שמכיילת על סמך ממוצע של מספר מקומות ישיבה שונים בחדר, לעומת אותה המערכת ב 1300 שעושה כיולעל סמך מקום ישיבה אחד. אם אתה גרה לבד או צופה בסרטים עם בן זוג בספה זוגית, אז מערכת עם כיולחד מקופי מספיקה בהחלט. אם זה סון גדול לכל המשפחה אז אולי כיול רק מוקדי יתן תוצאה טובה יותר. בינינו, אם את לא אדם ששם לב לפרטים קטנים ואם את מסתפקת רק ב 5.1 רמקולים, בעיקר אם זה סאב וסטליטים קטנים, אז ה 1300 או הפיוניר 831 יספיק לך בהחלט. בכל הדגמיםיש היום חיבור WIFI ואפלקציות לשמיעת מוסיקה ורדיו אינטרנט וגם שליטה על הרסיבר מאנדרויד או איפון..

sharpcookie

New member
האמת מדובר ב5 רמקולים גדולים

וותיקים מאוד, נרכשו לפני כ15 שנה. סאבוופר אין, ייתכן שיקנה בעתיד.
צירפתי צילום של המדבקה שיש על הרמקול המרכזי מאחורה. האם הדנון 1300 יספיק עבורם לדעתך?
&nbsp
תודה

&nbsp

EB10000

New member
אם את רוצה להינות מרסיבר חדש תאלצי לשדרג רמקולים

הדנון יעבוד איתם, אבל רק לידיעתך, אין חברה כזאת בשם KODA לרמקולים. זה מוצר מדבקה סיני שמוזמן תחת השם הזה העבור היבואן בארץ... הם נשמעים נורא, ואיתם לא תוכלי להוציא את המקסימום מרסיבר כמו דנון או ימהה. לכי על ה דנון 1300 ובהפרש המחיר ביחס לארץ תוכלי להזמין סט רמקולים של סאב ו 5 רמקולים קטנים ואיכותיים גם מאמזון. אני הזמנתי סט של קליפש שעלה גם 50% ממחירו בארץ.

sharpcookie

New member
דווקא האיכות שלהם לא רעה בכלל אבל תוהה אם שווה להשקיע בסאב

עד כה הסתדרתי בלי כי הם נותנים בסים סבירים.
אם לקנות כבר סאב, האם ה- Yamaha YST-FSW050 בסדר?

EB10000

New member
זה סאב שמתאים לחדר קטן יחסית

הוא בהחלט ישפר את הנמוכים, אבל אם זה סלון גדול ההיתי הולך על סאב קצת יותר גדול.

אם רסיבר בן 15 עמד במשימה גם החדש יעמוד

שלום
נראה שהדברים שצריך לשים לב אליהם אם מזמינים בחו"ל:
1. שהרסיבר פועל על 230V/50HZ
2. שתחנות ה-FM שלו בהתאם לתקן האירופאי (כל 100KHZ)
3. אם יש לך פטיפון - שיש לו כניסה מתאימה (PHONO) או לרכוש מגבר נפרד ביד 2 לנושא.
בהצלחה.

EB10000

New member
האתר SOUND 4 LESS מציג רק קישורים אירופיים\בריטים

ומספיק שהרסיבר 230V אז באופן אוטומטי הוא גם 50 הרץ ועם טיונר תואם לאירופה ובריטניה. כניסת PHONO ברסיברים היום שמורה רק לדגמי ה MID END ומעלה. בדנון 1300 אין ב 2300 יש.

למעלה