מערכת קולנוע ביתית

kerend

New member
מערכת קולנוע ביתית

שלום, לפני כניסה לדירת קבלן חדשה... אני מתלבטת בין 2 מערכות קולנוע ביתית לא בטוחה מה יתאים. מה שחשוב לי שהרמקולים יהיו אלחוטיים ( יש בסלון הכנה למערכת קולנוע ביתית) ושיהיה אופציה לקריוקי במערכת. וכמובן שהשמע יהיה סבבה... גודל הסלון הוא כ 24 מ"ר.
מתלבטת בין סמסונג : https://www.lastprice.co.il/product.asp?productid=34239
ושל אל.ג'י. : http://www.mabatelectric.com/product.asp?aff_a=1&Pid=DH4220&Cat2Cat1ID=65&Cat2ID=0&1=1
מה לדעתכם יכול להתאים ? האם 330W זה מספיק ?
תודה

kerend

New member
תודה על התשובה

כשאני חושבת על זה, אם יש לי הכנות של הקבלן, יש גם בקיר טולויזיה וגם בקיר שממול- נקודות הכנה לרמקולים - זה משנה אם הרמקולים אלחוטיים או לא ?

seeyou

New member
מקובל לשנות דעה-מצד שני מקול לקבל חוות דעת

של קונים-לפי זאפ

"
קניתי את המערכת כי היא קומפקטית ורציתי משהו סביר לסלון, אבל..... הרמקולים מאוד חלשים!!! הסאב כמעט ולא מורגש, הכבלים של הרמקולים לא ניתנים להחלפה לכבלים יותר איכותיים, והחיבורים שלהם לDVD פשוט רופפים, כל נגיעה בהם מנתקת את הרמקולים, פשוט זוועה.
יש לי 2 רמקולים + סאב למחשב של חברה ידועה, שקניתי ב250 שקלים, והעוצמה והאיכות שלהם עולה על אלה של LG פי כמה וכמה.
"
ל SAMSUNG אין עדיין דעות

jexy

New member
אין דבר כזה רמקולים אלחוטיים שמתאימים לקריוקי

זה פשוט לא קיים בשום מקום בעולם...
&nbsp
תשובה ישירה וכנה:
&nbsp
רק בארץ יש את השטות הזו קריוקי שכל אחד בעל קול צרוד ומטריד צורח למיקרופון שקנה בתחנת דלת או לתוך "מערכת קולנוע"...
&nbsp
מערכת קולנוע זו מערכת מורכבת מאוד שאמורה להחליף את חווית בית הקולנוע ולהדגיש אותה בבית מבלי לצאת מהבית, מערכת קולנוע בונים בצורה מסוימת שבכדי לתת את החווית הצפייה והאזנה קרובה לבית קולנוע ולכן יש חשיבות רבה לבחירת סוג הציוד, הכנות נכונות, מקום ישיבה מסויים, בחירת מקורות וכו'...
&nbsp
כל שאר הדברים פשוט לא נקראים "מערכת קולנוע"...
אולי אפשר לקרוא לזה מערכת שמע אבל בטח לא קולנוע ובטח לא לשימוש במערכת הגברת קול (שירה).
&nbsp
רוצים קריוקי? יש באזורי תעשייה מקומות מסויימים שניתן להשכיר לשעה ולצרוח עד אובדן הקול
&nbsp
רוצים מערכת קולנוע? תשקיעו מאמץ בבניית תשתית נכונה, בבחירת ציוד נכון, בהתקנה מקצועית על ידי אנשי מקצוע בתחום.

miromiro

New member
"רק בארץ יש את השטות הזו קריוקי שכל אחד בעל קול צרוד..."

מהיכן המידע המטריד הזה???

למעלה