ניגון H265 באנדרואיד

ניגון H265 באנדרואיד

יש לי קופסת אנדרואיד זולה אך מעולה.
אמורה חנגן כל מיני קודקים ורזולוציות מתקדמים.
יציאת HDMI (לא יודע איזו גירסה) מחוברת לפלסמה פנסוניק 42 בת כמה שנים טובות עם HDR.
אז ככה:
א. לגבי הטלביזיה, כל פעם שאני מתפתה להחליף אני חוזר הבייתה ורואה את התמונה הנהדרת והצבעים הנפלאים - ומוותר.
ב. אמש קיבלתי קובץ ב H265. אף מכשיר לא רצה לנגן אותו (חוץ מהמחשב לנובו i7 וינדוס 10). הקודי באנדרואיד גמגם. נגני תוכנה אחרים לא ידעו מה נפל עליהם.
אחרי חיפוש קצר ברשת מצאת את הנגן MXplayer. הורדתי כדי לנסות - מנגן נהדר. הקובץ בגודל 180MB ברזולוציה 1280X720
יוצר תמונה נהדרת, עם צבעים חיים, לא פחות מדיסק בלו ריי!
עכשיו אני מחפש תוכנה להסבת H264 ל 265, יהיה הרבה יותר זול מאשר לקנות HDD חדשים לאוסף ההקלטות הגדול שלי.

תודה, קראתי עליה אבל במאמר אי אפשר היה להבין

שמדובר בתוכנה.
אני הולך לנסות אותה.
בינתיים התברר לי כי תוכנה שבה אני משתמש להמרת DVD (אין בה עריכה)
גם מסבה ל 265 והיא Handbreak, תוכנת חינם.

תוצאות ראשונות

1. קובץ של 1280X720 בקצב של 50 פרימים לשניה (למה? ככה זה הגיע)
ירד לפחות משליש הגודל ועכשיו שוקל 2200MB באותו קצב פריימים
2. קובץ HD בקצב 25 ירד בכ 30%
על מסך המחשב לא ראיתי שום ירידה באיכות התמונה.
זה עם Handbreak במהירות המרה בינונית (לאט יותר מברירת המחדל) ואיכות 19 (המחדל 20 שזה מעט פחות טוב). הסאונד ב passthru

EB10000

New member
ניגון H265

עבור מחשב PC אתה צריך כרטיס וידאו שתומך. הכי מומלץ היום זה Nvidia GTX 1050 יש כאלו יעודיים למחשב HTPC ללא מאוורר אבל גם אם יש מאוורר הוא לא מסתובב אלא אם כן אתה משחק במשחק כבד.

עבור סביבת אנדרויד, רק Amologic S905X ומעלה כמו S912. גם ה S905 מקרטע ב H265 עם רזולוציית 4k וצבע 10bit.

תודה. תלוי גם בנגן התוכנה ומצאתי כזה

שמנגן יפה בקופסת ה TV אנדרואיד שלי.
אז אני מסודר

EB10000

New member
המרת כל קובץ ל H265 במהירות שיא

שלום

ערכתי מספר בדיקות והתנסויות לגבי תוכנה פשוטה ביותר המסוגלת להמיר כל פורמט וידאו ל MKV בדחיסת HEVC ללא שינוי באודיו שיכול להיות פס קול רב ערוצי כגון DTS-MA 7.1.

אז התוכנה היעילה ביותר והיחידה שבאמת עובדת בלי באגים זו הגרסה האחרונה של DVDFAB (10.0.2.5)

היא לא חינמית אבל אם ממש מתאמצים אפשר לקבל גרסת התנסות מלאה לכל החיים באדיבות טורנט...

היא עושה הרבה יותר מהמרה. היא גם עוקפת כל מערכת הגנה נגד העתקות ומסוגלת לטפל בקבצי בלו ריי ISO לרבות תלת ממד והמרתם ל SBS ברזולוציה מקורית של 3840X1080 שזה אומר SBS FULL ולא HALF.

אפשר לקחת DVD או BD ולסלק ממנו פסי קול, קטעים ותרגומים שלא רוצים ולייצר BD חדש בדחיסת HEVC או כל פורמט אחר, לרבות שינוי פס הקול, לדוגמה מ DTS ל דולבי או ההיפך.

האמת שאני כל כך מרוצה ממנה שאני שוקל ברצינות לרכוש עותק חוקי לרמות שהעותק ה"חינמי" עובד מצויין (בעותק חוקי נהנים מעדכוני קודים לכותרי בלו ריי חדשים כדי להבטיח שהתוכנה עוקפת כל סוג של הגנה חדשה לא משנה כמה בהולליווד יתאמצו)

על מנת להוציא ממנה את המקסימום מבחינת מהירות קידוד, כדאי שיהיה כרטיס מסך של NVIDIA עם תמיכה ב CUDA. עם הכרטיס שלי ה GTX 1060 דחיסת קובץ FHD ל HEVC נעשית במהירות ל 170 FPS בממוצע להבדיל מ 30 FPS עי מעבד אינטל i5-4770k בלבד (דחיסה בתוכנה בלבד).

מומלץ מאד

התוכנה יקרה למדיי. האם היש לה אפשרויות לעריכה?

אני מקליט הרבה מהטלביזיה, באיכות HD ונוהג לערוך
את ההקלטות.
האם DVDFA מאפשרת זאת?

EB10000

New member
יש אפשרות עריכה בסיסית

חיתוך חיבור בין קליפים והוספת טקסט וכתוביות מובנות. היא גם מבצעת RIP לכל מדיה.

מה זה יקרה מידי? מי משלם היום על תוכנות? "תקנה" מטורנט. יש גרסה ללא התקנה שעובדת מצויין. תוריד תשתמש ואם תרגיש רגשי אשמה, אז תעלה אותה חזרה..

רוב הזמן נח

Well-known member
לצורך ניטרול הגנות AnyDVD נראה לי הרבה יותר זול

https://www.redfox.bz/en/
ויש להם עוד תוכנות שחלקם אולי גם מאפשר עריכה בסיסית, שגם יותר זולות.

וגם לזה אפשר למצא גרסאות בטורנט.

למעלה