מהי הרזולוציה המקורית של שידורי עידן פלוס?

EB10000

New member
מהי הרזולוציה המקורית של שידורי עידן פלוס?

שלום

משהו יודע מהיא הרזולוציה המלאה של שידורי עידן פלוס? (יחס פיקסלים רוחב ואורך והאם זה i או p).

אני צריך לדעת כדי להשוות איכות עיבוד תמונה בין הטלויזיה, הרסיבר, והממיר עצמו (היכן עדיף לבצע את ה USCALING ל 4k)

דבר נוסף, אני שם לב שבשידורי עידן יש תופעה מרגיזה של jaggies (פיקסליזציה בקצוות עצמים חדים, כמו אישונים וקווים לא מאוזנים). משהו של לב לכך בשידורי עידן? (זה פחות מורגש בשידורי אותם ערוצים בקליטה לווינית).

תודה

אז כך

עידן + כול הערוצים הם 704*576
לוויין עמוס .
ערוץ 1 722*576
ערוץ 1 +10 544*576

הבעייה שהיום הממירים הם באיכות זבל . צריך מקלט מעולה יקר . על מנת להנות

או ליקנות סטרימר 4K שיש בו עידן + גם יקר ואיכותי . יש ממירים של לוויין שעולים 3 אלף ש"ח . שם האיכות טובה

EB10000

New member
טוב. זה 576i ב 25Hz ואכן כך מקבלים איכות הטובה ביותר

הבעיה היא שבארץ לא נמכרים ממירי DBVT איכותיים. הכל זה זבל סיני OEM שנמכר תחת כל מיני שמות במטרה למשוך את קהל הבבונים בארץ שחושב ש SAKAL זו חברת איכות שבאמת קיימת... או שממיר יונדאי מיוצר על עי אותה חברת רכבים קוריאנית... כדי להוציא את המירב מאותם ממירי זבל, צריך לבטל בהם את כל אפשפרויות עיבוד התמונה כדי הם יוציאו את האות ברזולוציה ובתדר המקורי. במקרה זה 576i . אז לאפשר לטלויזיה או לרסיבר קולנוע הביתי לבצע את ה deintelacing ואת ה upscaling ל 1080P שכן איכות עיבוד התמונה המובנית במימירי עידן היא הירודה ביותר.

השאלה היא האם בכל זאת ניתן למצוא ממיר עידן איכותי ממותג. אפשרי ממיר לוויני שכולל גם עידן כבונוס?

תודה

EB10000

New member
תודה על ההמלצה. הוזמן

אחרי שקראתי עליו המון ביקורות טובות. הזמנתי אותו מ ebay דרך חנות בריטית. אחרי מע"מ ומשלוח יצא 2035 שח עד הבית:

http://www.ebay.com/itm/VU-Solo-4K-...Linux-Enigma2-Satellite-Receiver/231950466623

איך לעאזאזל הם הגיעו ל 4200 שח את זה אני לא אבין... הכי הזוי שיש באמת פראריירים שישלמו את זה...

נקווה שהוא יהיה באמת טוב (לפי אתר התמיכה הוא תומך גם בשיתוף לוויני והקלטה לדיסק חיצוני דרך USB או LAN, כך שהוא יכול להתחרות בדרימבוקסים...)

אין פריירים

כולם קונים מאייבי . גם אני . מעניין תעדכן כאשר יגיע הממיר איך האיכות . לי יש בבית סנריי 4

רוב הזמן נח

Well-known member
שקניתי טלויזיה אמרו לי שיש תמיכה לעידן פלוס

עד היום לא ניסיתי לחבר אנטנה ולבדוק. אבל חיברתי סתם כל מיני כבלים וניסיתי לראות אם זה קולט משהו. זה לא קלט כלום.

אם טלויזיה הגיע עם עידן פלוס, זה נחשב כמו ממיר איכותי? או כמו זבל סיני?

לא קיים זבל סיני

קיים יבואן זבל

הסינים יודעים ליצר הכול אבל
ניקח ממיר. יש ממיר שעולה 20$ 30$ ו50$

כמובן שהממיר של 50$ הוא הטוב ביותר . אבל כול היבואנים יזמינו רק את הממיר של ה30$ כי. יבואן א מפחד שיבואן ב יזמין רק את הזול . אז הוא מזמין ממיר זול. כי מפחד שיתקע עם ממיר יקר במלאי . ואף לקוח לא יקנה אותו. לכן יצא לסחורה של סין שם של זבל . כי היבואנים מחפשים זול. כמו הלקוחות

היו ממירים שהיו צריכים לעבור את מכון התקנים

היום רוב הממירים פועלים על מתח 12-6V עם ספק חיצוני .

כך שציוד על מתח נמוך לא עובר במכון התקנים . כי אין בו סכנה של התחשמלות

רוב הזמן נח

Well-known member
בכל הממירים יש מתח נמוך

פשוט הוציאו מהממיר את הספק/שנאי ושמו אותו חיצונית.
&nbsp
אם פעולה כזאת מורידה את הפרוצדורה והברוקרטיה של מכון התקנים, אז זאת פעולה מאוד חכמה.
&nbsp
בהמון מיקרים מכון התקנים בכלל לא עסוק בלשמור עליך כצרכן שתקבל מוצר בטוח ואיכותי, אלא בפעולות ובדיקות שרק יתנו לו תעסוקה וג'ובים שגורמים למוצר אחרי זה להיות הרבה יותר יקר ממה שהוא צריך להיות.

למעלה