התאמת טלוויזיה למקרן קול

Arielvista

New member
התאמת טלוויזיה למקרן קול

יש לי טלוויזיה סמסונג(smart tv), ממיר של YES ומקרן קול Bose Cinemate 130.
חיברתי לפי המדריך: הממיר מחובר לכניסת CBL-SAT, הטלוויזיה מחוברת לכניסת TV, הכל בכבלי HDMI.
כל מה שקשור לממיר - עובד, לא נראה לי שיש שם בעיה. אני רואה ושומע את שידורי YES באופן תקין.
אם אני מפעיל בטלוויזיה אינטרנט (יוטיוב למשל) האודיו לא יוצא דרך ה BOSE אלא רק דרך הרמקולים המובנים של הטלוויזיה.
מי יכול לעזור לאתר את הבעיה?

כי חיברתה את המקרן

לממיר . חבר את המקרן ליציאת הקול של הטלויזיה . אז ישמהו הכול בסדר

Arielvista

New member
לא הבנתי....

אם אני מחבר את המקרן ליציאה של הטלוויזיה, איך בדיוק האודיו של הממיר יגיע??
ואיך לחבר את הממיר, בכלל? ממיר - TV - מקרן: מה אמור להתחבר לאן?
בקיצור - לא הבנתי למה אתה מתכוון.

בTV

יש יציאה אופטית/דגיטלית . חבר לכניסה הדגיטלית/אופטית במקרן עם כבל מתאים . והכול יהייה 10

Arielvista

New member
...

אני אומר שיש חיבורי HDMI ואתה שולח אותי לחיבורים אחרים?
בשילוב הקודם שהיה לי, טלוויזיה ומקרן אחרים, ישנים יותר, הכל היה מחובר ועובד עם HDMI. אז בדגמים החדשים יותר זה לא ?

בדגם הישן של הTV

לא הייה לך אינטרנט בTV . כך שהכול הייה בסדר . פו נוצר האינטרנט בTV . וצריך להוציא את הצליל מהTV בכבל. למגבר /רמקול . מבין?

Arielvista

New member
אתה ממש טועה...

ב TV הקודמת היה אינטרנט, זה גם היה סמארט. המקרן קול היה הרבה יותר בסיסי ופשוט, הממיר נכנס לשקע אחד, ה TV לשקע שני. הייתי בוחר source את הממיר כדי לראות ולשמוע YES, הייתי בוחר source את הטלוויזיה כדי לראות ולשמוע אינטרנט. כרגע ה TV יהמקרן ההם נמצאים אצל הבן שלי והם עובדים נפלא.

תגיד אתה דפוק ??

שאלתה שאלה . קיבלתה מ2 אנשים תשובה זהה .
אם אתה מחיפה בוא אלי הבייתה תיראה איך זה פועל . גם לי יש בסלון TV עם אניטרנט . נענה לך יותר פשוט

בTV שלך יש אניטרנט . ברמקולים של הTV שומעים יוטיוב . צריך להוצי את הצליל

מהTV איך מוצאים את הצליל לרמקול החיצוני ???????????
כבל הHDMI הוא מחבר את הממיר לTV . היום בכול TV יש יציאה אופטית/דגיטלית . לחיבור מגבר חיצוני . אם אתה לא מבין את זה תביא איש מיקצוע יחבר לך . סתם קשקשת ברשת אתה מחרבש

Arielvista

New member
דפוק תקרא לחברים שלך...

...ועם צורת דיבור כזאת, אתה לא ראוי בכלל להיות ולענות בפורום כלשהו.
&nbsp

seeyou

New member
האודיו לא יוצא דרך ה BOSE בגלל ש הוא נוצר

ב-SMART ואין לו שום קשר לממיר אלא מהאינטרנת
אתה תוכל לצפות בסרט מאינטרנת גם אם הממיר OFF

אתה צריך לחבר כבל אופטי מהטלוויזיה ל inputs on rear panel of speaker
יוסי
ה

כמו שכתבתי לו

הצליל של הממיר . והצליל של האינטרנט . יצא באותו כבל . למגבר . תשאיר את הכבל HDMI מחובר . גם כאשר הממיר כבוי . האינטרנט מראה ומשמעי צליל . אז חבר את יציאת הTV למגבר . נתק את יציאות הממיר למגבר

seeyou

New member
מה זה smart tv?

זה מכשיר טלוויזיה ובו מובנה יחידה Android TV Box בו הייצרן שולט על
היכולת -תיפקוד

במילים אחרות כול Android TV Box חיצוני הרבה יותר טוב מאשא היחידה המובנת בטלוויזיה

צודק . אבל על מנת להאזין

מהאנטרנט של הטלויזיה . צריך לחבר את יציאת הצליל למגבר בקו החיצוני

prizman

New member
לא בהכרח אנדרואיד, יש מגוון טלוויזיות

עם מגוון מערכות הפעלה לסמארט, אבל נכון שקופסה חיצונית יעילה בהרבה.
גם קרמר צודק בכך שבהרבה מקרים חיבור ה HDMI לא נותן את התוצאה הרצויה
וכבל אופטי הוא אפשרות טובה יותר.
המונח HDMI הפך למוביל אבל לא תמיד הוא מספק את התוצאה הרצויה.
אצלי בבית עברתי להעברת הקול בכבל אופטי, את התמונה ב HDMI והכל עובד בסדר,
לפחות כל זמן שאני שם לב איזה שלט-רחוק שייך לקופסת הקודי, איזה לטלוויזיה
ואיזה למערכת הקולנוע.
יש עוד כמה אבל יש לי הרגשה שהם נשארו מהמערכות הקודמות.

שוב פעם אתם טועים

מה שמראים ביוטוב זה ממיר חצוני . שמיתחבר למגבר . חיצוני ומיתחבר לTV
הבחור צריך להוצאי צליל מתוך הTV . אינטרנט לתוך המגבר
למה לסבך את היוצרות. קונים כבל דגיטלי/אופטי ב10 ש"ח . ובא לציון גואל
פעם ראשונה אני רואה כבל כזה

seeyou

New member
ייתכן שאתה צודק-אבל

The power of ARC
"Any audio from Netflix, Hulu plus, etc., will only play out of the TV if it is sent to the receiver somehow. In the past, this would have required another cable, usually an optical digital cable. But with HDMI ARC, audio can be sent back down to the receiver through the same cable that already connects the two devices

Read more: http://www.digitaltrends.com/home-theater/hdmi-arc-explained-works-care/#ixzz4ZFL3RkEZ 
Follow us: @digitaltrends on Twitter | DigitalTrends on Facebook"

http://www.digitaltrends.com/home-theater/hdmi-arc-explained-works-care/

אבל..... לא קורא אנגלית

לי יש TV . הצליל על הפנים . יש י מגבר פיוניר סטראו מעולה . אין לו כניסה אופטי/דגיטלי . רוצה להאזין בכול זאת במגבר . לTV יש יציאה קואקס 75 אום מה עשיתי ?? אין יציאה אנלוגית AV . קניתי באייבי ממיר . קואקס כניסה . יציאה L R

ב27 ש"ח . וחיברתי למגבר . כול ההסברים שלך . מיותרים . ולא מובנים .

סתם קשקשת ברשת . עלה לי ממיר 27 ש"ח . כבל חינם קואקס . מי שיש לו במגבר כנסיה דגיטלית . אז העניין עולה רק 10 ש"ח
ייתר ההסברים מיותרים

seeyou

New member
The HDMI ARC is for audio return מתורגם עם גוגל

This port allows your TV to send data upstream to a receiver. This is useful in a situation where you are using your TV as a tuner and still want surround sound. If you are not using a receiver it does not matter which port you use. HDMI 1.4 spec cables are necessary to use ARC feature.

יציאה זו מאפשרת לטלוויזיה לשלוח נתונים במעלה הזרם אל מקלט. זה שימושי במצב שבו אתה משתמש בטלוויזיה שלך בתור מקלט ועדיין רוצה סראונד. אם אתה לא משתמש במקלט זה לא משנה באיזו יציאה אתה משתמש. כבלי spec 1.4 HDMI נחוצים כדי להשתמש בתכונת ARC.

למעלה