חיבור רמקולים BOSE למערכת YAMAHA

DRUNITE

New member
חיבור רמקולים BOSE למערכת YAMAHA

בוקר טוב,
ברשותי לייף סטייל 12 של בוס. הרסיבר לא טוב, ואני רוצה לחבר את הרמקולים לרסיבר חיצוני. השאלה איך אני עושה זאת כי הרמקולים מחוברים לסאב וממנו בכבל אחד לרסיבר המקורי. איך אני מחבר אותם ?
תודה

אתה לא יכול!

שלום
http://worldwide.bose.com/productsu...style/ls12_series2/en/owg_en_ls12_series2.pdf
ה-bose lifestyle 12 היא מערכת מוכללת, שבה ההגברה (לכל הערוצים מצויה ב-SUB.
מכאן, שאתה גם לא יכול לדעת בשלב הזה מי גורם לתקלה:
היח' שליטה / מקור
ה-SUB עם ההגברה
הכבילה בין ה-2
את הרמקולים האילו ניתן לחבר "רק" ל-bose lifestyle 12!
ממליץ לחפש דרך להשמיש את הציוד או להחליף את כולו.

EB10000

New member
לא ההיתי מחבר bose גם למכונת כביסה

בוז היא ללא ספק אחת התרמיות הגדולות ביותר בתחום האודיו. רמקולי קרטון בעלי תחום היענות בין 200 הרץ ל 13 קילו הרץ שמתומחרים במחיר מופקע כדי לתת הרגשה מוטעית לצרכן כאילו שהוא רכש מוצר איכות.

שום דבר לא סטנדרטי אצליהם. משתמשים במחבר RCA לרמקולים עם חוטים דקים וזולים. יש פער של כמאה הרץ בין הסאב לסטילייטים ולכן תחום האודיו המלא לא מכוסה. הם לא מפרסמים נתונים טכניים כדי שהצרכן לא ירתע מהם.

בתוך הסאב יש קרוסאוברים עם חיתוך מאד גבוהה. רסיבר ימהה לא יוכל לחתוך בגובה כזה וסביר להניח שאתה תשרוף את הסטליטים הללו בחיבור ישיר. בכלל, למה לך לחבר רמקול שהוא רק מיד? אין לו וופר ולא טוויטר. כמו שהאמירה הנפוצה אומרת:

No highs, no lows, it must be Bose

תזרוק לפח ותקנה רמקולים אמיתיים אפילו יד שנייה.

DRUNITE

New member
ראשית תודה שאלת המשך

אם אני קונה AM10 סדרה 4 גם הם מתחברים דרך הסאב אבל מיועדים לצערכת. אני יכול להשיג חדש ב3500 שח...זה גם לא שווה?

הבנת הנקרא

שלום
EB10000 כתב לך בתשובתו עד כמה הוא לא מחבב את המוצרים של BOSE.
למיטב הבנתי, מקריאת דבריו, הוא אפילו מתעב אותם!
אז אתה חוזר ושואל אותו לגבי דגם אחר של החברה?

בעיקרון לשילוב הזה של BOSE (או כל מותג) יש חיסרון בקשירת ידיים ורגליים ל-SET UP יחודי ויעודי.
פתרונות:
אם אתה חפץ במימוש הרמקולים כרמקולי לווין וסאב, יש עוד מותגים שמציעים חבילות כאילו. מציע שתקשיב ל-MOREL וגם קבאסה. האחרון לא זול אך יכול לשמש לך כייחוס לעד כמה אתה יכול להתקרב...
לגבי הגברה, אתה יכול להשיג רסיבר ביד 2 (כמו פה: [URL]http://www.hifimusic.co.il/viewforum.php?f=18[/URL])
שיתמוך בפינוח והגברה של 5 ערוצים.

לטעמי BOSE מיצרים כמה מוצרים מעניינים אך מתומחרים גבוהה מדי לאיכותם.
הם חדשניים במידה מסוימת, ויש להם מערכות מצוינות לרכב. בתחום השילוב של
לוונים וסאב, הם היו די בחזית, (למרות שזה לא המצאה שלהם), אך לצליל שלהם יש בעיה (כמו לחלק מהיצרנים גם) שאין טיפול הולם לכל הצלילים. הדבר ניכר כאשר מנגנים קטע פסנתר סולו על ה-BOSE ואח"כ על רמקול רצפתי. רובד צלילים שנמצא בחיבור בין הנמוכים (סאב) והמיד (לווינים) פשוט חסר.
BOSE - הרבה שיווק ופרסום מעט מוצר.

EB10000

New member
נגד bose בכלל מנסיון. אבל גם נגד סטלייטים עבור מוסיקה

סטלייטים זה מצוין למערכת קולנוע ביתי בתנאי שזה השימוש העיקרי שלה. אין בעיה עם מוסיקת רקע, אבל בשביל האזנה רצינית, צריך שני קדמיים שהם full range ולא רמקולים מוגבלי טווח תדרים עם סאב שלא נועד למוסיקה.. יצא לי גם לפרק המון רמקולים של bose. איכות החומרים, התכנון והבניה היא מהנמוכות שיש. הם פשוט עובדים על אםקט פסיכולוגי. אתה משלם פי 3 עבור מוצר זול עם שם ידוע ומיד אתה מתחיל לשכנע את עצמך שהוא נשמע טוב. חפש טווח תדרים של רמקולי bose. זה בין 200 הרץ ל 13 קילו הרץ על פי בדיקות מעבדה! משהו כמו טייפים נישאים של שנות ה 80. אפילו שידור FM לא מכוסה בהם...

למעלה