אוזניות אלחוטית- כמעט ללא הגבלת מחיר

esp8266

New member
אוזניות אלחוטית- כמעט ללא הגבלת מחיר

היי,
אני מעוניין באוזניות בלוטוס טובות, עם הגבלת מחיר לא רעה (עד 2000), כשהצרכים העיקריים הם:
1. איכות פיזית , ומראה אלגנטי (אחרי הכל לובשים אותם ואני אסטטי לנושא )
2. איכות סאונד באמת טובה . (לא ליצירת מוסיקה, אם כי אפשר לקרוא לי אודיופיל)
בדקתי עד עכשיו מספר אפשרויות :
1. jbl elite 700 - קראתי דברים טובים, הקשבתי (חוטית )בחנות והתאכזבתי מאוד.
2. beats studio - הבנתי שאיכות הסאונד בדגם האחרון לא רעה בכלל-לא ניסיתי
3. parrot zik 3 נראות מדהים, לא מצאתי מקום שאפשר להקשיב להן.
4. Bose comfort 3 נראות על הפנים, הביקורת אומרת ש-jbl טובות יותר ( jbl גרועות לטעמי- נשמע שהסאונד מחוץ לאוזן ולא עוטף אותך כמו האוזניות שברשותי)
7. b&o - h7 נראות טוב והחברה עם מוניטין, לא מצאתי איפה לנסות.

נראה שהשוק הזה מלא באוזניות של 20 שקל שעטופות נורא יפה, ואני לא מוצא משהו טוב בטווח של עד 2000 שח , שלא נראה כמו איזה אב טיפוס משנות ה80.

כדאי אולי לחפש in ear ? האם ניתן להפיק מהן איכות שמע טובה מספיק ? יש לי כרגע inear של shur se220 , והן לא רעות בכלל. אני רוצה משהו עם תדרים נמוכים מהודקים, קרוב ככל שניתן לסאב אמיתי.
(מהיכרות די עמוקה של פיתוח בלוטוס, אין באמת ירידה באיכות האודיו כמעט כשמשתמשים בצ'יפים הנכונים כך שהבעיה היא האוזניות עצמן)
תודה רבה.

אם תהיה מוכן לוותר על אלחוטי

אזניות אלחוטיות, בדרך כלל, לא מיועדות לשמיעה באיכות גבוהה.
אם חשובה לך הניידות, אתה תצטרך להתפשר על איכות. אם חשובה לך האיכות - וותר על ניידות.
אך, בכל זאת, יש אזניות באיכות גבוהה מאד, המתאימות לתקציב שלך ולהן יש חוט באורך של שלושה מטר, שמקנה ניידות מסויימת.
אלו אוזניות של AKG דגם K550.
אזניות אחרות שבאות בחשבון הן אזניות מדגמים שונים של חברת סנהייזר. חפש ברשת ותוכל למצוא דגמים שיתאימו לתקציבך.
שתי החברות, AKG וסנהייזר הן חברות המתמחות בציוד שמע המיועד למוסיקה קלאסית ומזה נובעת הדרישה שלהן לאיכות סאונד נייטראלית ו"שקופה".
סנהייזר גם מייצרים אזניות קלות משקל.
אריאל אריאלי

esp8266

New member
זו טעות.

אני עוסק לא מעט בצ'יפים האלו, והאיכות זהה לחלוטין (מתמטית) לזו החוטית.
קל לראות גם לפי הביקורות בהאזנה עם ובלי חוט שאין הבדל מורגש כלל.
זו סתם תפיסה מיושנת שנובעת מבורות, אבל תודה רבה.

אריאלי

מקובע בעבר הרחוק
פעם אוזניות אלחוטיות היו עם צליל גרוע
היום שיטות העברת הצליל השתנו
היום יש אוזניות שמחוברות לשלט של הTV . כך שלא צריך להיות חוט ארוך
קניתי TV ב2200 רק HD הוא צחק מימני . היא כבר 5 חודשים אצלי . תמונה מעולה . בשידורים מחו"ל . לא מיצטער לרגע על הקנייה.
אריאלי אוהב הרבה לקשקש בטכנולוגיה ישנה . שעברה מהעולם

למעלה