נבחרת החלומות-התוצאות

../images/Emo41.gifמקום 8../images/Emo41.gif

למקום השמיני מגיע הרוקר השני בדירוג. הוא הצליח טוב יותר בתוכנית והיה פיינליסט העונה הרביעית- בו בייס!

../images/Emo41.gifמקום 7../images/Emo41.gif

למקום השביעי מגיע מתמודד שעשה לנו שמח בלב במלחמה האחרונה. הזמר הרגיש- אליוט ימין!

../images/Emo41.gifמקום 6../images/Emo41.gif

למקום השישי מגיע עוד פיינליסט, הפעם מהעונה השנייה. הזמר ששבר שיאים ומכר יותר מחלק ממנצחי התוכנית- קליי אייקן!

darklighter

New member
ראיתי אותו מגיש את הnbc daytime

באתר של תשוקות בNBC... חח אני עוד לא יודעת איך לעכל אותו ההוא שחיקה אותו באודישנים של 5 והיה חייב להשתין די חקוק לי בזיכרון אבל קליי עצמו שר טובXDDDD

2DH

New member
והנה הקטע

בו קליי השתתף בימי חיינו (בפרק חג המולד). http://www.youtube.com/watch?v=MdoKy7P6A1A אם יש משהו פה שרוא ימי .... הקליפ מכיל ספוילרים מפה ועד הודעה חדשה :) בכל מקרה , זה קליפ ממש חמוד ויפה :)

Juliann

New member
אוי מקסים!!!

אני צריכה לחפש את השיר הזה חחח שיר יפה...

darklighter

New member
תמיד פשנס ודייז טובים בתקופת../images/Emo190.gif

הכריסטמס... טוב ימי חיינו אני לא רואה... אבל אני רואה תשוקות בארה"ב וחשבתי לעצמי שחבל שלא כל יום חג מולד..

Fairywitch

New member
באמת מקסים../images/Emo99.gif

אהבתי את קליי עם שיער ארוך
אני לא רואה את הסדרה, אז פשוט הקשבתי לו וזהו

../images/Emo41.gifמקום 5../images/Emo41.gif

למקום החמישי מגיעה דיווה מוכשרת בעלת קול נפלא. היא גם שחקנית ואף כתבה שיר למנצחת איידול אחרת. טמיירה גריי!

Fairywitch

New member
האיידולית שלי../images/Emo99.gifרק היא הצליחה

לעבור אצלי את קונס...

../images/Emo41.gifמקום 4../images/Emo41.gif

לכאן מגיעה עוד איידולית שמצליחה בגדול בעולם המוסיקה עם אלבום הבכורה שלה. קארי אנדרווד!

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

קרי מקסימה אני חושבת שהאלבום שלה מדהים!!! בשבילי היא מקום ראשון!!!!!!

../images/Emo41.gifטופ 3../images/Emo41.gif

נשארו לנו רק עוד שלושה מתמודדים- האחת בחורה מתוקה שהשתפרה משבוע לשבוע, האחר מוכר טוב יותר מהאיידול שניצח, והאחרונה שבתה אפילו את לב מאזיני גלגל"צ. מצליחים לנחש מי הם?...

../images/Emo41.gifמקום 3../images/Emo41.gif

המתמודדת הזאת זכתה להגיע לשלב זה גם בתחרות עצמה וזכתה לשמוע מה לקלייב דיוויס יש לומר עליה. היא חמודה, מרגשת וגורמת לכולנו לחכות, עדיין, שייצא לה אלבום הבכורה- מתמודדת העונה הרביעית: וונזל סלומון!!!

MeetLofe

New member
../images/Emo109.gif ../images/Emo99.gif

ועוד תמונה מאחת ההופעות האהובות עליי

למעלה