תזכורת רוקסטאר INXS (משוחדת מעט)

מרי לי

New member
הניפוי הכפול - זה שהיה מפתיע בניגוד

בניגוד לזה של העונה....
שכחתי מי היו השתיים אז אני אשים את השלוש שאני מתלבטת ביניהן.... DAPHNA DOVE..... לא משהו מיוחד....

מרי לי

New member
והשלישית - אלוהים יעזור לי לאיית...

HEATHER LUTTRELL היא היתה ... אני לא זוכרת.. משעממת...... ואגב תיקון איות - TARA SLONE ולא SLOAN

darklighter

New member
נראלי הת'ר ודפנה נופו ביחד..../images/Emo190.gif

לא סגורה על זה אבל...

קפיטו

New member
כן..

לצערי. הת'ר הייתה מעולה. היא שרה באותו שבוע את If It Makes You Happy של שריל קרואו שהיה אחד הביצועים האהובים עליי מהעונה.. באמת הייתי בשוק. גם דפנה הייתה לא רעה.

מרי לי

New member
JESSICA

אהבתי מאוד את איך שהיא שרה ומופיעה.. אבל היא הייתה הזאירה של העונה (אני נזהרת להגיד את זה כי היא זאירה המאוד מצונזרת...) פה להיפך... לא אהבו אותה .... אבל אני מאוד אהבתי אותה...

מרי לי

New member
זה ה "ROXANNE" של העונה (הראשון)

BRANDON CALHOON הו נראה כמו איש מערות (רק חסרה לו התלבושת של פרד פלינסטון...) הוא היה מזייף נואשות כשהוא היה שר.... אז הוא הלך הביתה.......

מרי לי

New member
WIL - טעה בכתובת

כן... בדיוק כמו דיינה מהעונה הנוכחית... גם הוא היה צריך להגיע לאיידול ולא לשם... או לאודישנים ללהקת בנים....אז הא הלך.....(לא לאודישנים... )

מרי לי

New member
אחרון חביב NEAL + מסר

מצד אחד הוא היה גרוע ומצד שני הוא היה גרוע כמו מיק ג'אגר....... לא יודעת ... הוא ממש הזכיר אותו בתנועות שלו...... אני זוכרת שכשהוא הלך מאוד התגעגעו אליו באחוזה...... המסר מקווה שהזכרתי לכולם מה מי ומו היה שעונה הראשונה סתם רציתי לעשות שרשור כזה... למקרה שיש פה חדשים שחושבים שהעונה של סופרנובה היא העונה הראשונה - והיו כאלה..... אם מישהו זוכר עוד משהו אני אשמח אם תעדכנו גם ותתקנו אותי אם טעיתי או תתנו דעה שנייה על מתמודדים שאהבתי או לא אהבתי..... זהו מקווה שזה עוזר למישהו מריה

מרי לי

New member
אה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gifלמה דווקא התיאטרון הזה?

כי התיאטרון המייאן בלוס אנג'לס הייה ההופעה האחרונה אי פעם של INXS אחריה מייקל האצ'ינס כבר מת...... NOW YOU KNOW

darklighter

New member
את זה לא ידעתי קודם../images/Emo70.gif../images/Emo2.gif../images/Emo190.gif

כל הכבוד לך
|סוגד| שרשור מושקע ואינפורמטיבי ביותר
לא יכלתי לכתוב את זה טוב יותר.... חנה *שיעול*טאגליינס*שיעול*

Curr

New member
אה תודה פשוט עברתי מהר מדי

חשבתי שרשמת את השם שלו באנגלית בכותרת אז לא טרחתי לחפש אשכולות בעיברית. בכל זאת אחרי הוא הפסיק להיות יהיר במהלך העונה, היו לו הופעות מאוד טובות ואחלה שיר מקורי.

למעלה