תזכורת רוקסטאר INXS (משוחדת מעט)

מרי לי

New member
תזכורת רוקסטאר INXS (משוחדת מעט)

אז ככה.... זה לא היה אמור להיות כזה "ממוסחר" בהתחלה..... הרעיון היה שלהקת INXS רצתה לעשות קאמבק, אבל הם לא ידעו איך אפשר להחליף את מייקל האצ'ינס המנוח... וגם עבררו מלאאאא שנים מהאלבום האחרון שלהם, אז...... הם הרגו שתי ציפורים במכה, עשו תכנית שגם תזכיר לכולם מיהם, וגם ימצאו לעצמם זמר/ת חדש בתמונה: INXS החנונים מהעבר
(לא.. הם מעולים, אבל תודו שהם נראו כמו חנונים בעבר.....)

מרי לי

New member
אז ככה נולדה התכנית ROCKSTAR: INXS

15 רוקרים מכל רחבי העולם הובאו לאחוזה מפוארת בLA (אז זה לא היה כזה מובן מאליו). רק נכנסו, ומיד שמעו נגינה.... היגיעו לאולם הגדול, ושם, ראו את INXS מנגנים, איתם היה עוד גיטריסט "אלמוני" כשהסתיים הג'אם, היציגו INXS את הגיטריסט - הרי זה היה לא אחר מאשר DAVE NAVARRO שלנו, (סליחה שאני נשמעת כמו מספרת סיפורים גרועה
... תתמודדו, נכון...
) דייב אמר לרוקרים שני דברים: האחד, שהוא עומד לרשותם להכל, ואם יש להם איזו בעייה או שאלה הוא האדם לפנות אליו.... והשני הוא....... שיש להם שעתיים להתכונן, לעשות חזרות על השיר הכי טוב שלהם, ולהיות מוכנים לצאת לתיאטרון המייאן - כי הם מופיעים כבר אז
איזה פחד היה לראות את זה בזמנו........

מרי לי

New member
הרוקרים:

זה האתר הישן: http://rockstar.msn.com/show/inxs אל תתפלאו... הוא לא כזה מושקע כמו של סופרנובה....... דיינה: (בתמונה) הייתה הראשונה שעזבה - עוד לפני שהקהל הצביע...... היא נופתה ע"י INXS עצמם כי היא שרה KNOCKING ON HEAVEN'S DOOR ונתנה מן........שאגה (
) כזאת..... באמצע, שארכה איזה יובל......ולכן היא הלכה הביתה........

darklighter

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo190.gif

לדעתי סוזי הייתה צריכה לעוף לפניה...

shayp619

New member
*** holy sh

לא ראיתי את העונה הראשונה של רוקסטאר אבל עכשיו שמעתי את ג'ורדיס ופשוט תענוג לשמוע אותה אם אתם יכולים לשלוח עוד לינקים של שירים שלה אני אשמח

darklighter

New member
הוא היה מעולה אבל לא בקטע של רוק

ובאמת עם הזמן הוא נהיה פחות... הסגנון שלו לא התאים ללהקה...

מרי לי

New member
זה המנצח של העונה

JD FORTUNE בחור מעצבן..... יותר יהיר מלוקאס - כן זה קיים
בהופעה הראשונה שלו הוא משך למישהי מהקהל בשיער וINXS לא אהבו את זה אח"כ הוא קיבל את הביקורת שלהם והם אהבו אותו אח"כ בשבוע השני הוא עשה REARRANGEMENT לשיר ALL THE LEAVES HAVE FROUNED - שכחתי איך השם המקורי.... של הMAMAS & THE PAPAS ואיתו הוא היה גם הENCORE הראשון בהסטוריה - בגלל זה קיוויתי שדילאנה תנצח ...
כשהיה להם CLINIC לכתוב שיר של טראק של INXS , JD התעצבן, עזב את הקבוצה שהוא היה איתה, אמר שהמוסיקה שלהם חרא (של הקבוצה שלו) וכתב שיר בעצמו - השיר נקרא PRETTY VEGAS זה שיר מעולה, המקורי הראשון שהתפרסם,והאהוב עליי משתי העונות http://www.youtube.com/watch?v=T5T12llcbzU בסוף כמובן שהוא ניצח
לאלבום קוראים SWITCH

darklighter

New member
אוי איך שנאתי אותו../images/Emo46.gif בגלל זה הוא

ניצח... חח סתם בלי קשר PRETTY VEGAS היה שיר יפה...ובסוף הוא די התאים ללהקה למרות שמיג ומרטי היו יותר מוכשרים ממנו...

קפיטו

New member
תיקון טעות

ג'יי די קיבל את ההדרן הראשון בתכנית על California Dreamin' שהיה באמת ביצוע מעולה. גם אני לא אהבתי אותו בהתחלה. הוא פגע באחרים כשאמר לאינקסס שכל הרוקרים לומדים את השירים שלהם מחוסר ברירה ואילו הוא שר אותם כי הוא אוהב אותם. אחרי כמה שבועות הוא נהיה גדול. לא יותר טוב ממיג ומארטי ובטח שלא מג'ורדיס, אבל הוא באמת התאים לאינקסס.

מרי לי

New member
נכון../images/Emo70.gif ככה קוראים לשיר../images/Emo70.gif (זה אותו

השיר) הוא אמר עוד מלא דברים מגעילים.... הוא גם פעם רב עם ג'ורדיס על שיר... ובסוף קיבל אותו ולא אהב... אז הוא אמר לה שהוא מוכן להתפשר ולהחזיר לה את השיר
הוא גם נרדם עם כוס בירה על התווים כשINXS נתנו לכולם ללמוד את השיר שלהם.. כולם למדו והוא ישן והשתמש בתווים שלהם כתחתית לכוס הבירה

קפיטו

New member
אוו אני זוכרת

זה היה על We Are The Champions. הוא פתאום גילה שזה שיר נורא קשה וניסה להחזיר לה אותו.. טמבל

whatever4

New member
אני דווקא אהבתי אותו

בהתחלה לא, כי הוא באמת היה מגעיל, אבל לאורך התוכנית הוא ממש השתפר והוא הופיע מעולה. ואפשר היה לראות שהוא הכי התאים ללהקה.

למעלה