צריך הסבר בבקשה...

• פותח הנושא Deanb
  • פורסם בתאריך

Deanb

New member
צריך הסבר בבקשה...

מישהו יכול להסביר לי באופן מפורט על השלבים שקודמים לתכנית ה-TOP 12 ? כלומר הקבוצות? בעיקר איך שהעונה הראשונה התנהלה כולל האודישנים המוקדמים... תודה!!!

14מתן

New member
המממ כתבתי פעם הסבר מפורט

טוב לא משנה התוכנית מתחילה מאודישנים מול השופטים (זה גם לא האודישן הראשון אבל זה השלב הראשון שרואים בטלוויזיה) אחרי זה מי שעובר מגיע לשלב של הוליווד, מגיעים לשם בסביבות ה150 איש פחות או יותר כל אחד שר לבד, שרים בקבוצות, שרים עוד קצת וכאן עכשיו יש 3 אפשרויות בעונה הראשונה השופטים בוחרים 30 אנשים שיעלו לשלב הבא שבו הקהל כבר בוחר מי עולה ומי לא ה30 מחולקים ל3 קבוצות של 10 אנשים כך שבתוכנית אחת מופיעים כל כל המתמודדים מקבוצה מסויימת, הקהל מצביע והשלושה עם הכי הרבה קולות עולים לטופ10 מתוך ה30 אנשים שהגיעו לשלב הזה מגיעים כמה מתמודדים לשלב הwildcard שבו שוב, שרים והשופטים בוחרים יחד את מי מהמתמודדים להעביר לשלב הבא ככה יש 10 אנשים ומתחילה התוכנית ברצינות כל שבוע מופיעים הטופ10, מצביעים בבית ומי שיש לו את הכי פחות קולות נושר מהתחרות (בתוכנית הראשונה של הטופ10 עפו השניים עם הכי מעט קולות) |עונה שניה והשלישית השופטים בוחרים מהוליווד 32 אנשים, מחלקים אותם ל4 קבוצות של 8 כל שבוע מופיעה קבוצה והשניים עם הכי הרבה קולות עולים לטופ12 אחרי שעולים 8 אנשים (2 מכל קבוצה כן ?) השופטים בוחרים מספר של מתמודדים (לא בהכרח שהיו בטופ32) שיופיעו בwilcard המתמודד שקיבל הכי הרבה קולות מהקהל בבית עולה לטופ12 יחד עם עוד שלושה מתמודדים שהשופטים בחרו (כל שופט בוחר מתמודד) אחר כך הטופ12 מופיעים וכל שבוע המתמודד עם הכי פחות קולות יוצא מהתחרות עד שנשארים שניים ומוכתר הזוכה העונה הרביעית השופטים בוחרים 24 מתמודדים - 12 בנים ו12 בנות יום אחד מופיעים הבנים, יום אחרי מופיעות הבנות הקהל מצביע ו2 הבנים עם הכי מעט קולות יוצאים מהתחרות וכך גם אצל הבנות, 2 הבנות עם הכי מעט קולות יוצאות מהתחרות ככה עד שנשארים 6 בנים ו6 בנות ושתי הקבוצות מתאחדות לקבוצה אחת שהיא הטופ12 וכאן עוברים לבמה הרצינית של איידול שמה מתחילה התחרות האמיתית כל שבוע מופיעים הטופ12 ומי שקיבל הכי פחות קולות יוצא מהתחרות עד שנשאר 1 שהוא האמריקן איידול

14מתן

New member
חחחח וחנה אני מבקש לטאגלן ../images/Emo9.gif

purple rain2

New member
אני לא מבינה משהו

1. מה זה ה-wildcard הזה?
2. למה הם שינו שלוש פעמים את הפורמט?!
3. ואז מה אם אני לא קשורה- לפני כמה ימים מישהי פה אמרה שקלי מסוכסכת עם המפיקים של איידול ושאלתי למה וטרם קיבלתי תשובה

Juliann

New member
אני אסביר לךךךך זהירות מגילונת !

1. ווילד קארד זה הזדמנות שניה, כמו גלגל הצלה בכוכב נולד... 2. הם משנים את הפורמט כדי לשפר אותו וגם כדי לרענן את הסדרה. הפורמט הכי טוב הוא של העונה 4, ככה קיבלנו גם הופעות בסמי פיילס. אחלה רעיון! 3. קלי לא בדיוק מסוכסכת איתם... זה סיפור ארוך שהתחיל כשקליי אייקן מהעונה השניה רצה לעזוב את ההנהלה של איידול, לא יודעת בדיוק למה כנראה בגלל שרובן קיבל יותר השקעה מהם ואותו די זנחו, או שזה בגלל שאיידול לוקחים להם 60 אחוז מהכסף ולא נותנים להם להחליט שום דבר בקשר לקריירה שלהם, קובעים להם הכל ואין לאיידולים מה להגיד בנושא וכו' וכו'. קיצר החוזה של איידול דפוק. אז קליי מצא עו"ד תותח בשם ג'ס רוזן שהוא עו"ד שמבין בעינייני חוזים של שואו ביז והעו"ד הזה תוך כמה חודשים הצליח לשחרר אותו מהחוזה של איידול... וקליי עבר להנהלה אחרת בשם THE FIRM. אחרי קליי, גם קלי החליטה שלא מתאים לה להישאר עם איידול, כנראה מסיבות דומות, והיא גם השתחררה חלקית מהחוזה ועברה להנהלה של קליי THE FIRM. גם מאריו שפרש שכר את ג'ס רוזן להוציא אותו מאיזשהו חוזה שהוא חתם עם איידול....

purple rain2

New member
תודה רבה!../images/Emo9.gif

והאמת לא ראיתי את העונות הקודמות אבל הפורמט של העונה האחרונה בהחלט מוצלח ביותר

14מתן

New member
אני דווקא יותר אוהב את הפורמט הישן

יותר של העונה השניה והשלישית עם הקבוצות והכל

Juliann

New member
אני חושבת שזה יותר הוגן בעונה 4

ככה עפים אלו שהכי פחות אוהבים כביכול... ובעונות קודמות קרו מקרים שבקבוצה אחת היו איזה 4-5 ממש טובים ורק 2 עלו כי זה החוק ובקבוצה השניה היה בקושי בנאדם אחד טוב ואז עוד אחד שהוא לא משהו סתם עלה [מקרה מאט רוג'רס]. אני זוכרת ששנה שעברה קבוצה 1 היתה ממש טובה וקבוצה 2 היתה זוועתיתתתתתתת. מה שהם עשו השנה הכי פייר, הכי הגיוני והכי משתלם לצופים.

14מתן

New member
אבל אז השופטים בוחרים על 24 שהם

כבר בתוכנית זה יותר מידי "כח" לשופטים כאן הם בוחרים ב30 ובשביל מצב כמו שאמרת יש את הווילד קארד

Fairywitch

New member
אל תשכחי- בלי ווילד-קארד לא היה לנו

את קליי. וכל מילה נוספת מיותרת...

Juliann

New member
זה לא בדיוק נכון

אם זה היה כמו עונה 4, שכל שבוע 2 עם הכי פחות קולות יוצאים קליי בחיים לא היה יוצא. אז [בעונה 2] הוא היה בקבוצה הכי חזקה עם רובן וקים לוק. חוץ מזה שהוא נראה כל כך זוועתי שזה בטוח השפיע... חחח

Deanb

New member
תודה!!! דרך אגב, בגדול, עד שמגיעים

לטופ 10 בעונה הראשונה, המתמודדים עברו שני אודישנים או יותר? הם עברו אודישן אחד מול השופטים ואת השאר כבר הקהל בוחר? כי זה מה שקלי עברה...

14מתן

New member
לא

כמו שכתבתי, יש כמה אודישנים שלא משדרים בטלווזייה לפני שהמתמודד מגיע בפני השופטים ואז אם עוברים את זה אז מגיעים להוליווד ששם זה גם אודישנים בפני השופטים וזה כמה פעם אחת כל אחד שר לבד ומנפים, ואז שרים בשלשות ומנפים ואז שוב שרים לבד וכו'... ואז מגיעים לשלב של הטופ30/32/24 והקהל כבר בוחר מי ימשיך לפיינל12

למעלה