שרשור קונסי מספר 7,985,453

לא יכול ליהיות...

שהיא סתם מעריצה כי היא הייתה כמעט בכל ההופעות שלו באיידול ראיתי אותו ליד א'יתן אח של קונס

Juliann

New member
אולי בת דודה בכל מקרה היא לא חברה..

שלו מיליון אחוז. שאלו אותו כמעט בכל ראיון אם יש לו חברה והוא אמר שלא, ושאלו גם את טיילור וגם טיילור אמר שלא... וגם התמונה שלהם היא ממש לא תמונה של חבר וחברה, הוא בפוזה הזאת שהוא מצטלם עם מעריצות. קיצר, נחזור לשאלה של חנ'לה.... יאללה שרשור מתנדבות!

Fairywitch

New member
Volunteering again../images/Emo70.gif../images/Emo45.gif

It's a dirty job, but HEY- a girl's gotta do what a girl's gotta do...

Fairywitch

New member
השרשור הקודם לא ישן כל עוד הוא

עדיין בעמוד הראשון של הפורום... אני אשרשר את זה לשם כשאגיע הביתה (עובדת ולומדת היום עד 18:00
) ח"ח על התמונות

בלע. למה האו שר דווקא את ../images/Emo42.gif

השיר הזה? זה השיר שהכי פחות אהבתי את הביצוע שלו.

Juliann

New member
OMGווידאו חובה-ג'וליאנה וקונסי!קורע

אני נקרעתי לגמרי, עוד שניה היא אונסת לי אותו תעשו קליק ימני פה ושמירה בשם

Juliann

New member
אני חושבת... וראיתם היום E ? חחחחחח

ג'וליאנה עשתה את סיכום השבוע, ופטריק [ככה קוראים לו?] רץ להביא לה את החולצה של קונסי ואחרי זה פטריק הזה חיבק אותה והיא אמרה לו תוזיז את הידיים קונסטנטין יקנא! חחחחחחחחחחחחחח ואז היא אמרה בראיון הבא שלי, השאלה שכולנו רוצות לדעת, האם קונסטנטין היה מאוהב? והיא שואלת את החולצה עם התמונה שלו ואז פטריק עושה לה נראה לי שאת מאוהבת! והראיון המלא ישודר רק היום ב7 בערב בארהב

Juliann

New member
כתבה על הראיון המלא =>

כבר רוצה להתחתן?.... לא הגזמנו? http://biz.yahoo.com/prnews/050502/lam140.html?.v=2

Juliann

New member
קונס בפוקס ניוז!!! תקציר! איזה יפה!

היה יפההה הם מצאו תמונה שלו מלפני הרבה זמן שהוא שר במסיבת סוויט 16 של מישהי ושאלו אותו אם הוא עוד מתכוון לעשות מסיבות סוויט16, בר מצוות ולהוציא דיסק הוא אמר שהוא מקווה שלפחות אחד מהם ושהוא בכל מקרה תמיד מחפש עבודה
לגבי פאולה הוא אמר שהסיפור אבסורד ושהם בכלל לא רואים את השופטים במהלך השבוע כי הם "סטארס" כזה חח הוא היה מקסים וחמוד כזה ולפני שהוא הגיע המראיינים [2 גברים ואשה] דיברו על זה שבאירוע בוושינגטון היו הרבה סלבס אבל הוא היה זה שכולם הכי התלהבו ממנו והם התחילו לדון בסקסיות שלו אז אחד מהם אמר שהוא נראה לו טיפוס כזה שאנשים נמשכים אליו והוא כזה אדיש והשני אמר שהוא פגש אותו מקודם והוא מאוד CHARMING! קיצר קונס היה כזה תמים ושקט..נראה ממש טוב...כרגיל.. הם ניסו לרמוז בצחוק שאולי גם לו יש קטע עם פאולה... הוא אמר שהוא שמח שהטלפון מצלצל ושמתקשרים אליו עם הצעות... והראו תמונות שלו מהאירוע בוושינגטון תמונות משעשעות כאלה שהוא נראה מצחיק בהם והוא כזה ירד על עצמו עשה כזה oh myyyyy חחחחחחח זה היה חמוד.. אתם תתפלאו כמה שונה הוא נשמע בראיונות מאשר באיידול, משום מה נראה שהוא הרבה יותר שקט כזה, קצת יורד על עצמו, לא נראה שיש לו ביטחון בשחקים... אנשים סתם מיהרו לשפוט אותו כשחצן וחש. הוא ממש לא. וכל פעם שאומרים לו שבנות חולות עליו וזה הוא מובך ומסמיק ומסתכל למטה חחחחחחחחחחחחחחחחחח

Sweet Misery

New member
../images/Emo13.gif

לרוב הפרפורמרים הכי גדולים הם אנשים מאוד סגורים. אני מכירה את זה על בשרי.

למעלה