שרשור קונסי מספר 7,985,453

Juliann

New member
מי רוצה לשמוע 2שירים מלאים של קונס?

יש לי את TRUCK STOP SALLY [ותודה לסמי] שיר ממכר! ומצאתי שיר שקונס כתב SUICIDE!! אהבתייייייייייייייייייי!!! אני לא אשים פה לינקים כי חנה תהרוג אותי, אם אתם רוצים תשלחו לי מסר!

Juliann

New member
../images/Emo58.gif משהו מהרשמי - שווה קריאה

"I have a bit of info for America, American Idol is F-i-x-e-d!!! The winner is pre-determined. My source has informed me of the above statement to be true. If you have a tape of the results show, you will see that Ryan Seacrest NEVER said (as he usually does) and I quote...." America voted...and Constantine...YOU are going home tonight." He NEVER SAID...as he has with EVERY OTHER CONTESTANT...."You have the lowest number of votes!" Ryan only said you are going home tonight. The producers nor the station....has lied by saying this. Paula was not told....but Simon and Randy knew Constantine was going. Constantine's band got a record deal and the producers asked him what he wanted to do...it was either the band or American Idol. He could not do both. Carrie is the pre-determined winner. That is why Bo's biz was all over the news...about his drug problem today....slowly but surely...Bo, Scott...they have skeletons....they will not allow another black person to win...they've already given 2 titles away...Ruben who is a loser and Fantasia (who is definitely talented) but a street girl. Anthony is just a sweetheart...no skeltons, just whitebread wonderful....but too reminiscent of Clay Aiken....Carrie will be the winner...mark my words...I heard it from the horses mouth....and constantine was getting too many votes, better to oust him now then later when it would not be believed...

גלית172

New member
ראיתי עכשיו את השיר של קונסי

MY FUNNY VALENTUNE וכולם שם נתנו לו ביקורות טובות וגם רנדי אמר שזה היה מדהים לא יודעת מה קרה לו בזמן האחרון הוא התחיל לשנוא את קונסי וקונסי באמת היה מדהיםםםם

|ספוילראיך קראו לשיר שקונסטנטין שר?

איך קראו לשיר שהוא שר בפרק שהעיפו אותו ומי שר אותו מקורי??? אני ממש אוהבת את השיר הזה ואני לא זוכרת מי שר אותו....בבקשה אם מישהו יודע שיכתוב לי!!! תודה... ד"א אני לא כתבתי פה אף פעם (בטח שמתם לב...) כי אני גם לא רואה כל כך הרבה...אני רואה לפעמים...אני גם חדשה בפורומים...

Juliann

New member
../images/Emo58.gif ראיון מתוקקקקקק עם קונסי

מפוקס6 בכל מקרה זה יעודד את כל המעריצים שלו-מבטיחה!! הוא שמח, הוא מחייך, הכל חביב והחיים סבבה. או שהוא פשוט שחקן ממש טוב... הנה

14מתן

New member
אוקיי...

אפילו אם זה נכון אז זאת הייתה בחירה שלו זה לא שאמריקן איידול עשו רימו בכוונה כדי להוציא אותו הוא בחר לצאת וזכותו..

../images/Emo10.gif../images/Emo42.gif

זה לא עולה אצלי
הא.. ומישו יודע כמה קולות כבר יש בעצומה? כי גם אליה אני לא מצליחה להכנס

Fairywitch

New member
גם אני לא מצליחה להיכנס../images/Emo46.gif

זה כבר באמת חשוד- אל תגידו לי שחיבלו בעצומה

Juliann

New member
../images/Emo58.gif ולגבי סקוט.....

אגב אני לא יודעת אם זה באמת היתה בחירה של קונס. תיאוריות הקונספירציה רצות ואין לי מושג מה נכון ומה לא... אבל אני בטוחה שזה קשור לדיסק של הלהקה. מה שכן, איידול טוענים שהם בודקים את הקולות של סקוט... מישהי התקשרה להתלונן וענתה לה מישהי ממחלקת פרסום שטענה שהם בודקים את העיניין. שוב גם זה יכול להיות חירטוט כדי להשתיק אנשים... לכו תדעו.

גלית172

New member
מאיפה התגובה הזאת מגיעה?

מי כתב אותה? ועל מה היא מתבססת? אפשר תרגום בבקשה???

MoGanC

New member
נו אז מה?

מבחינתי,איך שאני רואה את זה - זאת זכותם.דבר ראשון,אני לא חושב שהמפיקים עם רשעים עם שיניים מחודדות שיושבים בחדרים חשוכים וחושבים איך ליצור את השערוריה הבאה.הם בסה"כ בני אדם שעשו תכנית ריאליטי,וכמו בכל תכנית ריאליטי שום דבר לא שווה בלי קצת תיבול.שנית,בלי התוכנית רוב המתחרים כנראה לא היו מגיעים לשום מקום מלכתחילה ואף אחד כנראה לא היה שומע עליהם (ותגידו מה שתרצו,קונסטנטין אולי יכל להמשיך בשלו ולהיות שחקן או וואטאבר,אבל בלי איידול הוא לא היה מקבל אפילו עשירית מהפרסום שיש לו עכשיו).אז כמו שהם בנו אותם,הם יכולים גם להפיל אותם,זאת זכותם ואני בטוח שגם המתחרים יודעים בדיוק למה הם נכנסים לפני שהתכנית מתחילה.אז אל תאשימו את התכנית על זה שהם סילקו לכם את הפייבוריט,אתם צריכים להודות להם על שבכלל הכירו לכם אותו ונתנו לו הזדמנות.

14מתן

New member
../images/Emo6.gif תחילת ההודעה נשמעה לי תיאור

של בני קייזרמן מטלנובלה בע"מ
ולא לצחוק שאני רואה את זה

Juliann

New member
אין פוסטרים שלו...עדיין אבל יהיו =>

אחרי שהסיבוב הופעות של איידול יתחיל. הם עושים פוסטרים לכולם. עוד חודש-חודשיים....

Fairywitch

New member
שרשור קונסי מספר 7,985,453../images/Emo99.gif

|זהריות|מכיל ספוילרים לסטאר

למעלה