טוב חבר'ה בגלל שיש הרבה חדשים....

Fairywitch

New member
טיפלתי בכפילות

תפוז מעצבן לפעמים...

Fairywitch

New member
אולי מיקיילה יהודיה רק מצד האבא?

מה שמתיר לה ללכת עם צלב... לא ידעתי שפולה חצי יהודיה

MiZeGoogle

New member
כן אולי, אבל, מצד שני

אם היא היתה חצי יהודייה , זה היה אומר שהיא לא ממש בקטע של דת, לא?!

Fairywitch

New member
לא הבנתי../images/Emo122.gif

אולי היא בחרה בדרך של הנצרות, כי בין כה לפי היהדות אם אין לה אמא יהודיה- היא לא נחשבת יהודיה...

MiZeGoogle

New member
האמת,

שתהיה יהודיה, נוצרייה, מוסלמית... זה לא משנה מה שכן משנה שידרגו אותה גבוה, ובשביל זה היא צריכה להמציא דת חדשה...

לפי מה שאני יודעת על פולה

היא ממוצא מאוד מעורבב אבל החלק הערבי אצלה הוא לבנוני, למיטב זכרוני

MiZeGoogle

New member
מאשרת

בתקופת ילדותי הרחוקה, כשעוד הערצתי את פאולה, באמת גילית שיש שם משהו לבנוני...

moran500

New member
מתפקדת../images/Emo27.gif

שם: מורן לוקיישן: גבעתיים כמה עונות ראיתי: הופעות נבחרות של קלי מהעונה הראשונה, עונה 3 במלואה ו4 מה ששודר פייבוריט מעונות קודמות: קליי
פייבוריטית מעונות קודמות: קלי
לה-טויה לונדון פייבוריט מהעונה הנוכחית: בו, אנוואר, ניקו פייבוריטית מהעונה הנוכחית: קרי, ג'סיקה הופעות אהובות מכל העונות: קמיל ולסקז (לא אוהבת אותה בכלל! רק את השיר הזה) - ילו בריק רואד, דיאנה דגארמו - דונט קריי אאוט לאוד, להטויה לונדון - דונט ריין או מיי פרייד, קלי קלרקסון - נטורל וומן, קליי אייקן - גריז (כן,כן...) יש גם כמה מהעונה הזאת אבל מוקדם מדי כדי להגיד כמה אני אוהבת אותן.. שופט/ת אהוב/ה: כולם, אבל בעיקר סיימון מי אני רוצה שיזכה השנה: אין לי מושג.. יש טובים אבל אין באף אחד את ה"ניצוץ" שאומר "אני איידול"

moran500

New member
אוי שכחתי גיל../images/Emo27.gif

גיל: 18 תוספת להופעות אהובות מכל העונות: קלי קלארקסון - א מומנט לייק דיס

Sweet Misery

New member
מיפ!

שם: הדר גיל: 16 וחצי לוקיישן: חולון כמה עונות ראיתי: רק את זו פייבוריט מעונות קודמות: אין
פייבוריטית מעונות קודמות: כנ"לנל פייבוריט מהעונה הנוכחית: מריו.
פיבוריטית מהעונה הנוכחית: קרי אנדרווד, וגם נדיה ומיקלה יכולות להיות לא רעות מדי פעם. הופעות אהובות מכל העונות: לא יודעת.
שופט/ת אהוב/ה: פולה חמדמדה. מי אני רוצה שיזכה השנה: קרי או מריו.

STA1

New member
מתפקד!!!

שם:רז גיל:13 לוקיישן:רחובות כמה עונות ראיתי: זאת הראשונה אבל ראיתי כמה מהעונות הקודמות מעט פייבוריט מעונות קודמות: קלי קלארקסון פייבוריטית מעונות קודמות: אין פייבוריט מהעונה הנוכחית: מאריו ואנואר פיבוריטית מהעונה הנוכחית: קרי הופעות אהובות מכל העונות: אין שופט/ת אהוב/ה: סיימון ( הקוטל ) מי אני רוצה שיזכה השנה: או מאריו או קרי או אנואר

IrishKiss

New member
אני:))

שם: מיקה גיל: 17 לוקיישן: הוד השרון כמה עונות ראיתי: אממממ ראיתי הרבה מעונה שניה, את כל השלישית ועכשיו רביעיתי כמובן! פייבוריט מעונות קודמות: קליי אייקן *מושלם* וג'ון סטיבנס! פייבוריטית מעונות קודמות: אמממ....לטמיירה יש קול מדהים! אבל אין לי ממש פייבוריטית... פייבוריט מהעונה הנוכחית: אנטוני!!! אבל גם קונסטנטין...ובו! פיבוריטית מהעונה הנוכחית: מיקיילה הופעות אהובות מכל העונות: Anthony- I wanna know what love is, Anwar- Moon river בערך כ-ל הופעה של קליי המדהים... John stevens- King of the road Constantine- Hard to handle שופט/ת אהוב/ה: סיימון הסקסי! מי אני רוצה שיזכה השנה: אנטוני!!!

R o t e m O p

New member
קצת הגזמנו לא ?

חמוד, מצחיק, מוכשר בצורה בלתי רגילה, אבי ילדיי... אבל עדיין, אף אחד לא מושלם !!!

Juliann

New member
בא לנו שהוא מושלם אז הוא מושלם!../images/Emo6.gif

עדיין לא מצאתי בו משהו שאני לא אוהבת

עונה../images/Emo9.gif

שם:רונה גיל:14 לוקיישן: הוד השרון כמה עונות ראיתי: 2...את זאת שעכשיו ואת הקודמת.. פייבוריט מעונות קודמות: אממ...לא יודעת..אולי ג'ון פיטר לואיס? פייבוריטית מעונות קודמות: אממממ..ג'סמין פייבוריט מהעונה הנוכחית: קונסטנטין ואנטוני
פיבוריטית מהעונה הנוכחית: מיקיילה אני חושבת...זה היה מיקיילה ואמנדה אבל בגלל שעכשיו היא כבר לא בתחרות... הופעות אהובות מכל העונות: לא יודעת..יש הרבה.. שופט/ת אהוב/ה: סיימון
מי אני רוצה שיזכה השנה: קונסטנטין או אנטוני... מוסיפה עוד דברים עליי: אממ..מסנג'ר[email protected] אייסיקיו-219537650 וציטוטים: "I'm a 5 year old, mommy,I'm toilet trained, YAY, give me a lolipop"- Constantine Maroulis...חיחיחי ו- "Everytime, A gay baby is born, A drag queen get's his wings"- Carson Cresly חחחחחחחח הייתי חייבת להוסיף

למעלה