טוב חבר'ה בגלל שיש הרבה חדשים....

חדשה חדשה

טוב, אני חדשה לגמרי בפורום הזה ואני מתה על אמריקן איידול (במיוחד בתחילת העונות כשיש ת'מיונים, זה פשוט קורע אותי) אוקיי אז ככה- שם: אבישג לוקיישן: רעננה (כבוד) כמה עונות ראיתי: שניים וחצי פייבוריט מעונות קודמות: אוף אני גרועה בשמות, איזה אחד חמוד כזה (בלונדיני), שר פעם שיר של אלוויס (וזייף כמו אנ'לא יודעת מה) פייבורטית מעונות קודמות: אנסטסיה (מההתחלה אחותי ואני אמרנו שהיא תנצח) היא פשוט חמודה. פייבוריט מהעונה הנוכחית: מריו ואסקואז (חמוד וחתיך - אני אוהבת אותו עם הכובע) פייבוריטית מהעונה הנוכחית: קארי אנדרווד הופעות אהובות מכל העונות: לא יודעת, אהבתי את כל ההופעות (כמעט) שופט אהוב: סיימון מי אני רוצה שיזכה השנה: מריו ואסקואז דרך אגב, גם המצאתי לחלק מהם כינויים (כרגע יש רק לבנים, אבל גם לבנות אני אמציא): יש את "הארי פוטר הבלונדיני" (אני לא זוכרת מה השם האמיתי שלו אבל אני חושבת שאתם יודעים למי אני מתכוונת) קונסטנטיין הוא dude והרוקיסט השני הוא kid rock אנוור רובינסון זה הפרופסור המזמר וטרוויס (שסילקו אותו...) היה קרייג דיויד

Juliann

New member
אנסטסיה?! WTF?

לא היתה מישהי שקראו לה אנסטסיה בתוכנית... הארי פוטר הוא אנתוני פדרוב. הרוקיסט השני הוא בו בייס וזה ששר אלביס בעונה הקודמת הוא ג'ון פיטר לואיס הידוע בכינויו JPL

חחחח וואלה נכון

התבלבלתי לא אנסטסיה אלא פנטאזיה עזבו, אני מזה גרועה בשמות.... אני גם מרחפת בטירוף עם זיכרון לטווח הקצר

Reutk

Active member
בקשר לכינויים

לא יודעת אם קראתם כאן הארי פוטר אבל אני תמיד מתארת את סריוס כמו קונסטנטין זה מוזר אני יודעת אבל ככה נראה לי שהוא נראה

אף פעם לא חשבתי על זה

אבל אם כבר אנחנו הולכים לכיוון הזה אז קונסטנטין זה סיריוס הצעיר ובו בייס זה הסיריוס המבוגר יותר (אחרי הכלא וכל זה)

Juliann

New member
וואלה../images/Emo9.gifקונסי זה סריוס הצעיר והחתיך

!!! בו - דה קייב מאן- יכול להיות סיריוס אחרי אזקאבאן

shiri_b

New member
עונה!

שם: שירי גיל:18 וחצי לוקיישן:הרצליה כמה עונות ראיתי: שתיים פייבוריט מעונות קודמות: עונה שעברה לא היה לי פייבוריטית מעונות קודמות:כנ"ל פייבוריט מהעונה הנוכחית: אנתוני אנוואר פיבוריטית מהעונה הנוכחית: קארי ונאדיה הופעות אהובות מכל העונות: יש הרבה... שופט/ת אהוב/ה: השילוב מי אני רוצה שיזכה השנה: זה בטח ישתנה אחרי שאני אראה את ההופעות

שניש

New member

שם: שני (אתם מוזמנים לקרוא לי שניש,כמו כל קהיליית תפוז.
)
לוקיישן:שוהם.ממש חור.
כמה עונות ראיתי: את כולן,אבל השתיים האחרונות יותר באדיקות [-:
פייבוריט מהעונה הקודמת:מממ...אני באמת לא זוכרת איך קוראים לה.מישהי שהייתה קצת דומה לפנטז'יה,רק יותר רזה
(ושרה יותר יפה ^^)
פייבוריט מהעונה הנוכחית:בו.הוא כזה רוקר מטורף
(גם אנוואר,הוא כל כך חמוד
)
פייבוריטית מהעונה הנוכחית: מקיילה (שם משפחה
)
הופעות אהובות: מממ....נדיה טרנר בהופעה הראשונה של הבנות.
שופט אהוב: סיימון קאוול. (פאולה ממש מיותרת
)
מי אני רוצה שיזכה השנה: או מקיילה או נדיה טרנר.

Juliann

New member
מקיילה גורדון =>

וזאת שדומה לפנטזיה [הדימיון היחידי הוא ששתיהן שחורות!] ושרה יותר טוב היא לה-טויה לונדון.

MiZeGoogle

New member
מיכאלה גורדון, היא יהודייה?

כשהיא מדברת היא מזכירה לי את הסדרה האמריקנית הזו "נני"... עם הקול המעצבן... למרות שאני אשמח לראות אותה בחמישייה הפותחת.

אני תמיד חשבתי שרנדי מיותר

פאולה דווקא חמודה (ראיתי אתמול קליפ שלה בvh1, היה ממש מצחיק לראות איך היא נראתה לפני איזה 20 שנה) אבל בכל מקרה, אין על סיימון. הוא היחיד שממש אומר מה הוא חושב וגם יש לו דרישות גבוהות.

MiZeGoogle

New member
את עוד צעירה

אבל, עוד בתקופתי, פאולה היתה פצצה עצבנית, וי אם לא פאולה שנתנה שיעורים בריקוד לג'אנט ג'קסון?! היא היתה להיט !!! אגב, מה המוצא שלה?! היא מהבני דודים?! ... תסלחו לי קצת על הגזענות... אבל עבדול?!?!?!?

Juliann

New member
גוגל כמה שאלות יש לך... =>

מקיילה לא יהודיה, היא הולכת עם צלב [תמונה להוכחה]. ומי שכן יהודיה, או לפחות חצי היא פאולה עבדול. אמא שלה קנדית יהודיה ואבא של פאולה סורי אבל אני לא בטוחה אם סורי ממוצא יהודי או נוצרי. לפי מה שאני הבנתי אין מה משהו מוסלמי.

MiZeGoogle

New member
וואלה?! טוב ששאלתי!!!

ותודה שענית :) אגב, אני כבר מתחילה להשתכנע שמיכאלה יכולה להיות משהו ממוצא איטלקי... צריך לבדוק את זה... אבל עדיין הקול שלה מזכיר אם השחקנית ההיא מ"נני" חחחחחחחחחחחח

R o t e m O p

New member
זה בדיוק מה שכתבתי

בהודעה השניה שלי בקומונה ! לעזאזל היא פשוט מזכירה אותה בטירוף זה מעצבן !!!

למעלה