טוב חבר'ה בגלל שיש הרבה חדשים....

Juliann

New member
טוב חבר'ה בגלל שיש הרבה חדשים....

שרשור היכרות! שם: גיל: לוקיישן: כמה עונות ראיתי: פייבוריט מעונות קודמות: פייבוריטית מעונות קודמות: פייבוריט מהעונה הנוכחית: פיבוריטית מהעונה הנוכחית: הופעות אהובות מכל העונות: שופט/ת אהוב/ה: מי אני רוצה שיזכה השנה:

Juliann

New member
אני אתחיל

שם: יפית גיל: כמעט 18 לוקיישן: פ"ת כמה עונות ראיתי:1 חלקית, 2 כמעט מלא, 3 מלא ועכשיו 4 ... פייבוריט מעונות קודמות: קליי אייקן [תמונה מצורפת] פייבוריטית מעונות קודמות: קלי קלארקסון ודיאנה דיגרמו פייבוריט מהעונה הנוכחית: מאריו[1!], אנתוני, קונסי ואנואר פיבוריטית מהעונה הנוכחית: אממ מקיילה, לינדזי.. קארי.. הופעות אהובות מכל העונות: CLAY- BRIDGE OVER TROUBLED WATER CLAY- UNCHAINED MELODY/THIS IS THE NIGHT/SOLITAIRE KELLY- NATURAL WOMAN/WITHOUT YOU/BEFORE YOUR LOVE DIANA- DONT CRY OUT LOUD/NO MORE TEARS ומהעונה הזאת MARIO-WHAT DO I DO, ANWAR-WONDERFUL WORLD, CONSY-EVERY LITTLE THING SHE DOES, NADIA-POWER, ANTHONY-I WANT TO KNOW WHAT LOVE IS שופט/ת אהוב/ה: פאולה וסיימון מי אני רוצה שיזכה השנה: מאריו!

Juliann

New member
שכחתי ת'תמונה

Marusik

New member
:)

שם: מריאנה גיל: 15 לוקיישן: ראשל"צ כמה עונות ראיתי: 2 פייבוריט מעונות קודמות: קליי אייקן, ג'ון פיטר לואיס מייקה ריד, ג'ון סטיבנס ו....זהו. פייבוריטית מעונות קודמות: קלי קלרקסון, ניקי מקקיבין, טמירה גריי, קימברלי לוק, קימברלי קולדוול, פנטזיה ברינו. פייבוריט מהעונה הנוכחית: אנתוני פדורוב!!! (#1) מאריו, ניקו, אנואר, בו (לפעמים) והבחור הזה ששר את "we are the champions" של קווין באודישנים אין לי מושג איך קוראים לו... פיבוריטית מהעונה הנוכחית: נאדיה הופעות אהובות מכל העונות: Clay Aiken- bridge over troubled water (season 3 Kelly Clarkson- Natural Woman Jon Peter Lewis- Jailhouse Rock Anthony Fedorov- טוב, בערך ה-כ-ל-! שופט/ת אהוב/ה: רנדי לפעמים אבל ככה- אף אחד. מי אני רוצה שיזכה השנה: א-נ-ת-ו-נ-י-!!!!

Kryptonite

New member
../images/Emo168.gif

שם: צחי גיל: 16 לוקיישן: ראשל"ץ כמה עונות ראיתי: הרביעית זו הראשונה, אבל יצא לי לשמוע ולראות קטעים של מתמודדים אחרים פייבוריט מעונות קודמות: אמממ אין בן פייבוריטית מעונות קודמות: דיאנה דיגרמו, קלי קלארקסון פייבוריט מהעונה הנוכחית: אין פיבוריטית מהעונה הנוכחית: קארי
הופעות אהובות מכל העונות: אין שופט/ת אהוב/ה: קשה לבחור, זה כמו לבחור בין ההורים שלך! :X מי אני רוצה שיזכה השנה: זה לא ברור?
קארי.

R o t e m O p

New member
אני...אני...אני...

שם: רותם. גיל: 18 וקצת. לוקיישן: אי שם בין הרים וגבעות ועצי זית לרוב. כמה עונות ראיתי: זאת העונה הראשונה שאני רואה בהתמדה את העונה הקודמת ראיתי פה ושם. את העונה הראשונה לא ראיתי בכלל ומעונה השניה הורדתי הורדתי הופעות בקאזאה. פייבוריט מעונות קודמות: קליי אייקן האיש והקול פייבוריטית מעונות קודמות: ג'ניפר האדסון. כל כך התבאסתי כשהיא עפה. אין צדק בעולם. פייבוריט מהעונה הנוכחית: בו בייס ואנואר רובינסון. פיבוריטית מהעונה הנוכחית: נאדיה טרנר הופעות אהובות מכל העונות: יש הרבה ואין לי כל כך כוח לפרט, אולי בהזדמנות אחרת. בואו נגיד רק שזה כל ההופעות של קליי (וזה כולל גם ההופעה של גריז
) ועוד כמה נספחים. שופט/ת אהוב/ה: רנדי ג'קסון יא כלב גזעי שכמותך ! מי אני רוצה שיזכה השנה: בו בייס.

Juliann

New member
האיש והקול ../images/Emo6.gif הרגת אותי. =>

גריז היה חמוד! סיימון הוא סתם ביטצ'
baby was shakin' his bootay!

Billy4

New member
Me

שם:הגר גיל:13 לוקיישן:ירושלים כמה עונות ראיתי:הראשונה פייבוריט מעונות קודמות: פייבוריטית מעונות קודמות:קלי קלארקסון פייבוריט מהעונה הנוכחית:אנתוני פיבוריטית מהעונה הנוכחית:קארי הופעות אהובות מכל העונות:-- שופט/ת אהוב/ה:רנדי מי אני רוצה שיזכה השנה:מאריו או אנתוני...

14מתן

New member
אני

שם: מתן גיל: 17 לוקיישן: גבעתיים כמה עונות ראיתי: אמממ בעונה ראשונה ראיתי את הגמר, את כל ההופעות של קלי ו2 פרקים מהאמצע. עונה שניה ראיתי כמה הופעות של קליי. עונה שלישית את כולה ועונה רביעית גם עד כמה ששודר
פייבוריט מעונות קודמות: ג'סטין גוראני
סתם אמממ לא יודע בעונה קודמת לא אהבתי ת'בנים אז נגיד שקליי פייבוריטית מעונות קודמות: קלי קלארקסון
פייבוריט מהעונה הנוכחית: ניקו פיבוריטית מהעונה הנוכחית: ג'סיקה הופעות אהובות מכל העונות: kelly clarkson - stuff like that there ו think twice clay aiken - this is the night la-toya london - don't rain on my parade ו aint gonig down till the sun comes down diana degarmo - no more tears ו dont cry out loud שופט/ת אהוב/ה: כולם, כל אחד מהם מביא משו אחר מי אני רוצה שיזכה השנה: לא יודע, לא חושב שיש באפאחד השנה את מה שצריך כדי לנצח

Fairywitch

New member
ME../images/Emo70.gifME../images/Emo70.gif

שם:חנה גיל:28 לוקיישן: חיפה כמה עונות ראיתי: זאת הפעם השנייה שלי פייבוריט מעונות קודמות:
צפיתי רק בשנה שעברה, ולא היו בנים מדהימים... אז אני אבחר בקליי (ברירת מחדל לא רעה בכלל
פייבוריטית מעונות קודמות: לה-טויה לונדון פייבוריט מהעונה הנוכחית: אנואר ואנתוני פייבוריטית מהעונה הנוכחית: קרי הופעות אהובות מכל העונות: מאוד אהבתי את ערבי הנושא שופט/ת אהוב/ה: אוהבת את כולם- השילוב ביניהם הוא שעושה את העבודה. אם אני צריכה לבחור אז פולה מנצחת, וסיימון אחריה בהפרש זעום. מי אני רוצה שיזכה השנה: זה קשה- יש המון טובים השנה. אם מכריחים אותי לבחור, אז אנואר או קרי.

MiZeGoogle

New member
תורי הגיע!

שם:המממ... חסוי גיל:29 לוקיישן: חיפה כמה עונות ראיתי: שתיים + כמה פרקים ורכילויות של עונות ראשונות פייבוריט מעונות קודמות: לא היה פייבוריטית מעונות קודמות: שחכתי איך קוראים לה - בחורה צעירה מהוואי יפייפיה פייבוריט מהעונה הנוכחית: אנואר פייבוריטית מהעונה הנוכחית: כבר העיפו אותה השבוע - אמנדה אווילה הופעות אהובות מכל העונות:גם אני מאוד אהבתי את ערבי הנושא שופט/ת אהוב/ה: סיימון !!!!!!!!! מי אני רוצה שיזכה השנה: אנואר, למרות שזה ברור שהוא לא יזכה לצערי...

Unreachable

New member
המפפ...

שם:שחר גיל:16 לוקיישן:המפפפ..קיבוץ הזורע כמה עונות ראיתי:חרא..אני רואה רק מהעונה הזאת וקצת מהעונה הקודמת..
:-\ פייבוריט מעונות קודמות:בלע פייבוריטית מעונות קודמות:בלעכסס...לא היה פייבוריט מהעונה הנוכחית:מאריו פיבוריטית מהעונה הנוכחית:זאת עם האפרו.. הופעות אהובות מכל העונות:פחח..אין לי כוח
שופט/ת אהוב/ה:סיימון..אותי אישית הכי מעניין מה שיש לו להגיד
רתמי אני רוצה שיזכה השנה:מאריו..? בלעכס..אני אשתף פעולה עם המנהלת וגם אשים תמונה של עצמי (לצערכם
)

Fairywitch

New member
נכון לגבי סיימון../images/Emo45.gif

בגלל זה אני לא יכולה לבחור
פולה פשוט יותר נחמדה למתחרים האומללים... אבל בסקר שהיה בקומונה הצבעתי לסיימון
בקיצור- אני אוהבת את השילוב ביניהם.

girl1045

New member
שלום שלום../images/Emo24.gif

שם:לילך גיל:17 לוקיישן: נתניה עיר הקודש כמה עונות ראיתי:שלישית ורביעית פייבוריט מעונות קודמות: הג'ינג'י החמוד פייבוריטית מעונות קודמות:פנטז'יה (מקורי, לא?) פייבוריט מהעונה הנוכחית:הבלונדיני החמוד פיבוריטית מהעונה הנוכחית:אוף, אני לא טובה בשמות! -הבלונדינית שאוהבת מוזיקת קנטרי... הופעות אהובות מכל העונות: ללא ספק- summertime של פנטז'יה שופט/ת אהוב/ה: סיימון תעשה לי ילד! מי אני רוצה שיזכה השנה: בינתיים הכל פתוח....

למעלה