עוד שבוע ל-X פקטור בריטניה13. יש נפש חיה

snirf

Active member
עוד שבוע ל-X פקטור בריטניה13. יש נפש חיה

השמיעו קול!! מקווה שנשארו עוד אנשים לדון איתם על העונה כמו בעונה הקודמת

נראה לי שהולכת להיות עונה טובה! לא רק שדרמות' חוזר להנחות, גם ניקול שרזינגר מנטורית

ומה עוד? ריילן קלארק ינחה את האקסטרה פקטור!
זאת בהחלט הברקה.

אגב, נראה שגם הגרסא האוסטרלית תהיה מעניינת העונה...איגי אזליה ואדם למברט יהיו מנטורים!! (ומשום מה יהיו רק 3 ולא 4
איזו קטגוריה ירדה?)
*עריכה*
ביררתי הרגע ויש מנטורית רביעית-מלB! משום מה היא לא הופיעה בפרומואים שראיתי.
איזה כיף להם...אהבתי אותה בבריטית! בקיצור נראה שגם העונה שלהם הולכת להיות מעניינת

limors2

Active member
ריילן מנחה את האקסטרה???

טוב, כנראה שאני אחזור לראות גם אותה

&nbsp
וסביר להניח שאני לא אגיב על הפרקים כי אני עצלנית ולא אוהבת לכתוב הערות+לא זוכרת מה ראיתי אם אני לא כותבת הערות, אבל אציץ מדי פעם.
&nbsp
וניקול עשתה טיפולים קוסמטיים כלשהם? כי בפרק הראשון היא נראית... מוזר.

limors2

Active member
לא משנה לגבי ניקול.

אולי היא סתם הייתה עייפה בטירוף, בפרק השני היא נראית מעולה כרגיל

is00

New member
כמה מילים.

קודם כל שמחתי לראות את אמילי מידלמס שוב. אני עוד זוכר אותה מלפני שנתיים וכמה לא אהבתי את ההחלטה של שריל לא לקחת אותה לתכניות החיות בגלל הגיל שלה.
&nbsp
אה והיה מפתיע שאף אחד מהשופטים לא אמר לבחורה הפינית שנבחנה עד כמה הסגנון שלה מזכיר שירים בסרטי דיסני. חשבתי שבכוונה דאגו להראות בקטע ההצגה שלה את כל עניין נסיכות דיסני.
&nbsp
אה והראפרית שסגרה את התכנית הראשונה...

&nbsp
חוץ מזה חבל לי שריטה אורה לא חזרה העונה. היה מעניין לראות אותה ואת ניקול יחד באותו הפאנל.

snirf

Active member
כיף שאתה פה
חשבתי שנעלמת

לפחות שיהיה לי עם מי לדון על העונה

טרם צפיתי בפרקים...אבל דווקא על ריטה אורה שלא המשיכה אני לא מצר, כנ"ל לגבי ניק גרימשו...
מה שכן-אם מלB הייתה חוזרת-זה היה מצויין(במקום אוסבורן).
&nbsp
ומקווה שיהיו מתמודדים-חוזרים כמו סיימון לינץ' מהעונה הקודמת שהיה די מפתיע שלא המשיך, וגם מאוד אהבתי את הביצוע שלו לשיר הזה(עיבוד מעניין)
https://youtu.be/mhpZHUgseF0

snirf

Active member
על שני פרקי האודישנים

וול, רעננו את הפתיח-אהבתי! כנ"ל לגבי הצגת השופטים עם הפלורסנטים וכו'.
פשוט כיף שדרמוט' חזר, אין עליו

אומנם אני מאוד אוהב את ניקול כמנטורית כמו שאמרתי כבר, אבל באודישנים היא די מעצבנת עם העובדה שהיא מתרגשת מכל דבר ומגזימה

יס-לאד: סתם התלהבו מהם, הם בוסר עדיין ולא יחזיקו מעמד.
ג'יימס וילסון שגר בקראוון: גם לא נראה לי שיעמוד בלחץ התחרות...הוא עצם עיניים בהופעה ולא העירו לו על זה.
קייטלין ששרה קלי קלרקסון: זה השיר שמרגש, לא היא...מזכירה לי מדי את לורן מורי מהעונה הקודמת, על אותה משבצת לדעתי.
כנ"ל לגבי הבחור "החתיך" ששר וואמפס, הוא עומד על התקן של ג'ק וולטון (שתי עונות אחורה), רק שג'ק הרבה יותר טוב ממנו- https://youtu.be/r-33Wm5tXVo
האני ג' הראפרית-קורעת
טוב שהעבירו אותה בשלב הזה הגיע לה...לעומת כמה מתמודדים שלא ברור איך העבירו אותם (מליסה פדרו אאל"ט)
זה שדומה לסיימון קאוול וכל השיחה שהייתה ביניהם חח
קאוול נעשתה קליל וכייפי מעונה לעונה

אמילי שחזרה- בטח הפעם תגיע לנבחרת...

מעניין איזה מנטור יקבל כל קטגוריה...אין מצב שסיימון שוב יקבל את המבוגרים הרי...מקווה שאת הלהקות תקבל ניקול ולא לואי וולש.

וכרגיל-צופה בסופ"שים שלאחר מכן בפרקים

is00

New member
אודישנים - שבוע 2.

אני חייב לציין שבתכנית השנייה השבוע היו אקטים הרבה יותר...בלתי נשכחים. ולא אני לא מדבר רק על "הבובה האנושית".
&nbsp
חסר לי גם השנה משהו שכבר היה בשנה שעברה - היעדר להקות. בשבוע השני היו אומנם שני צמדים, אבל איפה כל הלהקות? זה לא שלא ראינו, בכל הקטעים בחוץ של הנבחנים שמגיעים לאודישנים, להקות. למיטב זיכרוני ראיתי לפחות 5-6 כאלה, אז איפה הן?
&nbsp
אפרופו צמדים - הצמד שהיה בפרק השני השבוע... אני מסכים לגמרי שהבחור בצמד זמר הרבה יותר טוב מהבחורה, אבל זה לא שהיא הייתה גרועה. היא הייתה סבירה פלוס. לטעמי יש להם יותר סיכוי להגיע רחוק כצמד מהסיכוי של הבחור להגיע רחוק לבד. יש לי הרבה כבוד לבחור שלא התפתה להצעה של סיימון לפרק אותם. אני גם מקווה שהבחורה תעמוד על שלה ולא תהפוך ל"כינור שני" בצמד.
&nbsp
עיקר הדברים שאני אזכור מהפרק הראשון השבוע זה את האודישנים הגרועים שפתחו אותו. היו כמה אקטים טובים, אבל אני כבר שכחתי את כולם...

בפרק השני לעומת זאת היו כמה דברים הרבה יותר בלתי נשכחים. קודם כל אני מודה לאל שארינה הייתה טובה כל כך. עם כל האינטרו שלה ממש חששתי שהיא תתגלה כפלופ רציני. אם היא לא תגיע לפחות לבית השופטים אני מאוד אופתע.
&nbsp
מריאנה שסגרה את הפרק השני, לטעמי, הייתה טובה - כל עוד היא לא עלתה לתווים הגבוהים. אני חייב להגיד שבתווים הגבוהים שלו הקול שלה לא נשמע טוב. היא תצטרך לעבוד על זה.
ולסיום..."הבובה האנושית". הייתי בטוח שהעורכים מכינים אותנו לאחד האודישנים הכי גרועים ומבדחים בתכנית, אבל היא הפתיעה ממש. יש לה קול ממש טוב.
&nbsp
בינתיים יש דבר אחד מאוד בולט העונה - יש המון אקטים שיהיו מועמדים להיות ה"JOKE ACT" של העונה. בטח המפיקים של אקס פקטור, ובעיקר לואי, השנה מרגישים שהם בגן עדן. אני מקווה רק לדבר אחד - שהאקט המבדח של העונה שיגיע לתכניות החיות יהיה אחד מאלה שגם יודעים לשיר. ויש כמה כאלה, בינתיים.

snirf

Active member
הפרקים קצרים, לא?

השבוע שני הפרקים היו 45 דק'...בדרך כלל הפרקים הם שעה+ בשלבים המקדימים, מוזר...

בכל מקרה, גם לי מוזר עניין העדר הלהקות והצמדים...למה הם מחכים להראות אודישנים של הקבוצה הזאת?
לגבי הדאגה שלך בעניין הג'וק-אקטס אני חושב שמרביתם ינופו מן הסתם בשלבים המתקדמים...כנ"ל לגבי הצמד שרבו על העוף(יותר מדי זמן מסך עליהם ועל הריב המטופש הזה
) שלגמריי לא ברור לי איך הם המשיכו הלאה, אבל נו טוב...

זאת ששרה את with you-סיימון אמר "לא יודע איך השיר הזה תמיד מרגש אותי", מסכים. כששמעתי אותו לראשונה גם כן באודישנים של אקס פקטור-ישר חיפשתי אותו https://youtu.be/C9M8PSV2ONM

הבובה החיה הייתה לגמריי הפתעה! וואו יש לה לגמריי "הרבה קולות" שיהיה מסקרן לשמוע...לא רק שהיא עצמה כדמות-מעניינת, אז גם היא יודעת לשיר ככה? ההפקה הרוויחה והיא חייבת להגיע ללייב שואוס.

והיי איזה כיף שג'נט חזרה, אני זוכר אותה! בטוח השנה היא תגיע ללייב-שואוס.

is00

New member
שבוע 3.

נו הגיעו כמה להקות, סוף סוף. אומנם אף אחת לא ממש הרשימה, אבל לפחות לא שכחו אותם. חוץ מזה אני תוהה אם השנה באמת יש כל כך הרבה צמדים או שפשוט השנה טורחים להראות אותם. הצמד "היא יודעת, הוא יודע" היו בדיוק ההפך מהצמד היותר מוצלח משבוע שעבר - הבחורה ממש טובה והבחור לא היה משהו. ההבדל ביניהם הוא שנראה לי שהבחור מודע לזה ובגלל זה נותן לבחורה להיות במרכז - בשכל.
הפיליפינית, לדעתי, לא הייתה משהו ואין לי מושג למה התלהבו ממנה כל כך. הבחורה שחזרה לסיבוב נוסף אחרי 9 שנים... היא יודעת לשיר, אבל היא מסוג הזמרות שאני לא ממש אוהב. איך דילן קראה לזמרות האלה פה בהקשר שלהן ל"אמריקן איידול... "הטנישיות"?

צמד התאומים, לדעתי, היו ממש לא משהו.
התאכזבתי שראינו כל כך מעט את מל בי. חשבתי שאולי יהיה לנו פרק שלם רק עם מל בי שמחליפה את ניקול באודישנים.
הקטע עם הבחור שרצה להיות חבר בפאנל השופטים וקיבל הזדמנות - זה היה ממש מצחיק. היי הוא יותר מוצלח מלואי!
אצל אוליביה גרסיה העצבים עפו לכל עבר בהופעה שלה. באמת קיוויתי שלפחות ניקול תגיד לה "לא".
חוץ מזה למה בדיוק העבירו את הדי'ג'יי לבוט קמפ, בדיוק? ואת זמרת האופרה?
&nbsp
וגיפטי... הרגשה שלי אומרת שאל התכניות החיות היא לא תגיע. לכל היותר לבית השופטים.

snirf

Active member
כבר בשבוע הבא בוטקאמפ?!

טרם צפיתי בפרקים כמובן..(בסופ"ש)
אבל ראיתי בעמוד הפייסבוק שכבר השבוע יגיע שלב הבוטקאמפ...איך כ"כ מהר?! בקושי הראו משהו באודישנים

is00

New member
לא בטוח.

מהתקציר של שבוע הבא בתכנית האחרונה השבוע אמרו שהשבוע הבא יהיה השבוע האחרון של האודישנים. מצד שני אולי הכוונה הייתה שהתכנית הראשונה תהיה אודישנים, אבל לאו דווקא גם השניה...
.
אין לי מושג באמת.

snirf

Active member
לא היה לך מה להגיב השבוע? מקצצים העונה? אני לא מבין

ראיתי שהשבוע כבר שלב 6 הכיסאות הסיוטי! איך כבר? אם היה רק פרק אחד של בוט-קאמפ שזה השלב האהוב עליי...איך צמצמו הכל לפרק אחד? הרי יש כמה שלבים בבוט-קאמפ(טרם צפיתי בפרק)

is00

New member
מתברר שהשנה הם אכן צימצמו את הבוטקאמפ.

היה בדיוק פרק אחד בבוטקאמפ ושלב הופעות אחד(קבוצתי). אחריהם הם סיננו את כל השאר רק על סמך דיון בין 4 השופטים בינם לבין עצמם עם מי כן להמשיך לכיסאות.
אכזבה גדולה!
בכנות לא אהבתי השבוע את הפרקים. בעיקר את הבוטקאמפ. לטעמי זה היה ממש ממש מאכזב. לא רק שלא ראינו המון אקטים שהתבלטו באודישנים בפרק הבוטקמפ, גם מההעריכה בכלל לא הצלחתי להבין מי עבר ומי לא בסינון הקבוצתי.
&nbsp
בכנות, היחידים שאני יודע בוודאות שעברו הם רק אלה שהציגו ב"אתגר הקבוצה". הבעיה היא שכמעט בכל הופעה קבוצתית התמקדו רק באחד מהאקטים, ואין לי מושג מה קרה עם רוב היתר.
ממש מאכזב ובגלל זה אין לי הרבה מה להגיד.
מה שכן כמעט כל מי שציפיתי(והראו בפרק, כמובן) שיגיע לפחות לכיסאות המוזיקליים אכן הגיע לשם, ככה שלא היו הפתעות, לדעתי.

snirf

Active member
ידעתי שזה מה שיקרה...

לא מבחינת הצמצום המאוד מאכזב לפי מה שכתבת (מה נסגר איתם השנה?? לדעתי זה שוב סיימון המלחיץ...בטח גם יצמצמו את שלב הלייב-שואוס עם הדחות כפולות וכו' כמו שהיה באמריקאית ואז בכלל אתעצבן!!!
)
אלא מבחינת המעט שהראו באודישנים-הם אלו שגם ככה יגיעו לשלב הכסאות/בתי השופטים...(גם לפי המעט להקות)
ממש מאכזב שככה ירדו בעריכה כ"כ הרבה חלקים מהבוט-קאמפ הזוי מבחינתי כל הסיפור הזה...הרי איך אחרי כל ההשקעה בצילומים וכו'-בסוף זה בכלל לא משודר וישר מזרזרים הכל?

&nbsp
באסה, שלב הבוט-קאמפ זה השלב המקדים שאני הכי אוהב לפני הלייב-שואוס

&nbsp
ובטעות גיליתי בפייסבוק איך חולקו הקבוצות למנטורים אוףףףףףף

snirf

Active member
אכן מעט מאוד להקות

אם כי הכי התרשמתי מ5AM
לא יודע איך כבר השבוע הם יגיעו לשלב הבוטקאמפ שבקושי הראו להקות בשלב האודישנים
אני מניח שניקול תקבל את הלהקות, סיימון את הבנות...
מגיפטי לא התלהבתי עוד בפעם שעברה כשלא עברה
ו...העבירו הפעם כמה וכמה שלא ברור בכלל איך העבירו אותם

אהבתי את אנליסה ומקווה שתגיע ללייב-שואוס!
ולא התרשמתי מהבלונדינית שפלרטטה עם סיימון כמו שהשופטים התלהבו...

snirf

Active member
על החלוקה לקבוצות

שוב לואי מקבל את הלהקות?! כמעט כל עונה הוא מקבל את הלהקות!

היה עדיף שניקול הייתה המנטורית של הקבוצה הזאת...

snirf

Active member
אחרי הבוטקאמפ ולפני 6 הכיסאות

טוב, היה בוטקאמפ חלש בעיקר בשל העריכה, וההחלטה ההזוייה לקצר את השלב ולבסס את החלטת השופטים רק לפי ביצוע קבוצתי של כולם
(החלוקה לחדרים-לגמריי אמריקן איידול)
העריכה הייתה מאוד מוזרה-נתנו פוקוס של 50 דק' על כמעט כל אחת מהקבוצות(אני בעד), אבל למה ב-10 דק' האחרונים לדחוס את החלטת השופטים, סינון החדרים וחלוקת המנטורים?

מה גם שהייתה הרגשה של "שכונה" בשיפוט...העבירו כ"כ הרבה אקטים נוראיים...לא הייתה סלקציה בכלל, העבירו ממש גרועים לשלב הבא ואח"כ מתפלאים איך נשארו כ"כ הרבה אקטים לבחור מתוכם ולעשות הדחה כזאת מסיבית
גם לפי העריכה היה נראה שלואיס(!!) שולט ומשפיע על שאר השופטים, ניקול הייתה ממש פסיבית...מאכזב.

בכל אופן, לא מרוצה שלואיס אחראי על קטגוריית הלהקות...במצב הזה בטוח שאוטביו ובראדלי יגיעו לשלב הלייב-שואוס וזה מחדל! (איך אגב הם עברו את הסינון וhe knows-she knows לא?)
חסר לו ו-5AM לא יעברו ללייב-שואוס, ולא הצלחתי להבין עם יס-לאד עברו.

לשרון יש את הקבוצה הכי חזקה...רק מקווה שהיא תעשה החלטות נכונות בשלב 6 הכסאות המלחיץ, כי יש לה לא-מעט אקטים מוצלחים.
מקווה בין היתר לראות בלייב את-פייטון, אייבי-גרייס, סמנתה ואת הבובה החיה. (מי עוד שכחתי?)

אני מאוד מקווה שגיפטי תגיע השנה ללייב, יש תחושה שהיא תהיה אקטית כלבבי זמרת ורקדנית כמו פלור איסט..וצריך אחת כזאת!

טוב, יאללה שבוע הבא שלב 6 הכסאות המלחיץ והנוראי...מקווה שנעבור אותו בשלום. לאחריו כבר אגבש דעה לגבי האקטים האהובים
(is00 ושאר הצופים-היכן אתם? השמיעו קול
)

למעלה