ביי ביי אמריקן איידול
לזוכה

• פותח הנושא Uri04
  • פורסם בתאריך

Uri04

New member
ביי ביי אמריקן איידול
לזוכה

מזל טוב, טרנט. הזוכה הגיי הראשון והיחיד של אמריקן איידול אי פעם. העדפתי שלה-פורשה תזכה, אבל המצביעות הלבנות הקבועות החליטו שקללת ה-WGWG צריכה לקבור את התכנית יחד איתה, אז שיהיה בכיף.

הערב עצמו היה גדוש באיידולי עבר ובהופעות מפתיעות ובלתי נשכחות. היה נחמד לראות שוב את סיימון, פאולה ורנדי. קצת פחות את קארה דיוגווארדי (wtf) ואת וויליאם הואנג וההזוי הזה מ-Pants on the ground.

אתגעגע

snirf

Active member
גמר מדהים ומרגש! (+הודעת פרידה מאיידול
)

אומנם איידול איבדה את הקסם שלה בעונות האחרונות ופחות כאב לי שביטלו אותה, אבל היה גמר מדהים ומאוד מרגש! זה בהחלט הזיז אצלי משהו בפנים לראות את כל מתמודדי העבר...בכ"ז אני צופה בתוכנית מאז עונה 6, כמעט עשור!
היו נאמברים מדהימים ואיזו נוסטלגיה הייתה לראות כ"כ הרבה מתמודדים בולטים שהסכימו להשתתף בגמר(רק איפה אדם למברט? ולמה לא הביאו למשל את ג'ינה??)
חיכיתי לראות מה יהיה עם שופטי העבר-רנדי, פאולה וסיימון והיה טיפה מאכזב שהם עלו רק לשנייה לבמה, ולא עשו איתם משהו מעניין אחר...כנ"ל לגבי איזו מחווה רצינית לראיין שמנחה את התוכנית כבר 15 שנה!! ציפיתי ליותר

והזוכה הוא...טרנט. לגמריי מפתיע...השופטים בעצמם התקשו להסתיר את השוק מפניהם. זה מה שקורה כשמסמנים מתמודד לאורך העונה שהוא הזוכה-זה מביא מזל רע
כך או כך לא אהבתי את שניהם ממש...למרות שלסינגל של טרנט הכי התחברתי מבין השלושה (אגב, הם כתבו בעצמם את הסינגלים? יפה!)

כמה חבל שהפורום שומם...היה מעניין לדעת מה קורה עם מתמודדי העבר שהופיעו(כמו קלארק בקהאם, ג'סיקה סנצ'ז, אליסון אירהיטה, אמבר וכו'...) ומה היה מאחורי הקלעים...
קצת עצוב שאין יותר למה לחכות...לכל המסע הזה מההתחלה-האודישנים, שבוע הוליווד וכו'...מתגעגע למתכונת הישנה של ה-2 תוכניות, כמה חבל שהרסו את איידול בכמה שנים האחרונות...

אז עכשיו נותר לי רק לחכות לX פקטור UK

נר2

New member
טרנט לא גיי

מאיפה הוצאת את המידע הזה? אבל לה פורשה המתוקה הסתבכה עם פליטת פה מצערת על חור חדש שהועבר במיסיסיפי על זכויות הקהילה הגאה..
לגבי טקס הגמר היה לי חבל שהם לא טרחו לשתף כמעט את המתמודדים מהעונה האחרונה שהיו הרבה יותר טובים מ3 העונות שקדמו לה, במקום זה בחרו לשים אם קארה דיוגרדי
ו10 דקות של ג'ניפר לופז!?

על התוצאות לא אדבר כי גם ככה שני הפינליסטים יעלמו מהר כמו כולם.

Uri04

New member
גיידאר. בחירת שירים. לבוש. דיבור...

אם זה נראה כמו ברווז ונשמע כמו ברווז, זה מאדרפאקינג גיי דאק.

ואפשר לחשוב שזה משהו רע, בואי לא ניכנס ללחץ.

נר2

New member
וד"א הם לא כתבו את הסינגלים.

השמועות אומרות שדלתון רצה להוציא שיר שלו ולא נתנו לו. הכריחו אותו להקליט את השיר הגרוע שזרקו עליו. בניגוד למקנזי שדוקא כן נתנו לו להוציא את השיר שלו.

למעלה