על הTOP8 ושלטון הלה-פורשה

• פותח הנושא snirf
  • פורסם בתאריך

snirf

Active member
על הTOP8 ושלטון הלה-פורשה

וול, אז הצטמצמנו לתוכנית בשבוע...אני כ"כ לא אוהב את הפורמט הזה מהעונה-שתיים האחרונות, שמתחילים קודם בהדחה ורק אח"כ בביצועים. החלופה ה"מקורית" הזאת לריענון העניינים-לא תורמת בכלום...זה סתם מפגר בעיניי

מה גם שרק השבוע הרמה של המתמודדים טיפה(אבל רק טיפה) עלתה, מאז שסקוט פורשטה התחיל להיות המנטור שלהם(טוב שנזכר, רק בשלב של הTOP8!), מאז שהתחילו הלייב-שואוס קיבלנו רוב גדול של ביצועים ברמה נמוכה עד בינונית...מה הזלזול הזה? המתמודדים אבודים ולא יודעים אילו שירים לבחור(ע"ע טריסטן של שבוע שעבר לעומת השבוע, לאחר המנטורינג של פורשטה).
זאת אמורה להיות עונה אחרונה והכי טובה(בזה הם מתהדרים), אבל זה מרגיש כמו העונה הכי חלשה
...גם מה הלחץ של ההפקה לסיים את העונה כ"כ מהר השנה?! תמיד היא נגמרת בתחילת/אמצע מאי, והשנה? כבר אומרים שנשארו עוד 5 שבועות לגמר, משמע-באפריל היא תסתיים

בשבוע שעבר המתמודדים נזכרו ברגעי האיידול הזכורים שלהם מעונות קודמות, עם כל מיני איזכורים ל-דיוויד קוק, ג'סיקה סנצ'ז, דוטרי, ועוד רבים וטובים...וזה גרם לי לתהות כמה העונות ההן היו כ"כ טובות! מאז שסקוט פורשטה הצטרף לתוכנית-הרמה נמוכה לדעתי, אני מניח שבעיקר מדובר על 3-4 העונות האחרונות. יצא לי דווקא בשבוע האחרון להיכנס לתיקיית איידול שלי במחשב ולשמוע ביצועי אולפן(יש העונה תגידו? או שנגמר התקציב?) ששמרתי מעונות קודמות, ויצא לי לשמוע בין היתר את what hurts the most בביצוע של דני גוקי(אני יודע שלא הרבה אוהבים אותו פה), אבל זה שיר שאני אוהב והביצוע שלו הוא הכי מרגש ויפה לשיר הזה

הגיע הזמן באמת להוריד את השאלטר של התוכנית הזאת עם כל העצב, אבל זהו...העונה הזאת מוכיחה שהרמה של המתמודדים נעשתה מאוד נמוכה. היא גם נעשתה נורא מכנית בשנים האחרונות...
לא מפליא שכבר בשלב הזה(ואף בשלבים מוקדמים יותר) השופטים משתחווים ללה-פורשה, כששאר המתמודדים סבירים.
שיהיה ברור, כן? אני לא אוהב את לה-פורשה, היא לגמריי אוברייטד, אבל לאור הרמה של שאר המתמודדים אני לא מתפלא שהשופטים מתלהבים ממנה.
לא מבין גם מה ההתלהבות סביב טרנט...הוא מוזר.
המתמודדים היחידים שאני די מחבב(וצריכים עוד לעבור תהליך משמעותי) הם לי-ז'ן, מקנזי ודלטון...אה וגם סוניקה חביבה.

אני גם לא אוהבת את לה פורשה

וטרנט באמת מוזר, לפעמים הקול שלו טוב, אבל הוא לא משהו...
לסוניקה יש קול מהמם אבל אין לה נוכחות כשהיא מופיעה. ודלתון ממש איכזב אותי. בהתחלה חשבתי שהוא טוב, אבל הביצועים שלו ממש לא משהו, ויש לו קול ממש חלש :\

snirf

Active member
בעונות האחרונות המתמודדים לא מחדשים

ולא עושים שום דבר מיוחד למדיי עם הביצועים שלהם...איפה ימי דיוויד קוק עם בילי ג'ין למשל? אדם למברט וmad world?
חלפו הרגעים האלו מן העולם...
&nbsp
אמרתי-משהו נעשה מאוד מכני בתוכנית, ההדחות, התהליך שהמתמודדים אמורים לעבור במהלך השבועות והם לא עוברים(במיוחד העונה שכבר עוד 4-5 שבועות הגמר! אה?!)

כן, הם ממש מאיצים את העונה הזאת

בכלל איידול די איבדה את הקסם שלה. טוב שהם מסיימים.

למעלה