טופ 24 - קבוצה שניה

Lhuna1

New member
פרק 13 (סולואים)
בקצרצר

הכי אהבתי את הילד האתיופי, את הבחורה ששרה אחרונה שיר של דמי לובאטו, ואת הקלוזאפים על קית' אורבן (זה נדמה לי או שהוא עם קצת אייליינר?
)
&nbsp
בגדול כל ההופעות "בסדר אבל משעמם" לא מחדשים כלום. בחירות שירים גרועות.
&nbsp
לא מצליחה בינתיים להשיג את פרק 14

&nbsp

הכי אהבתי את דלתון

הוא פשוט מהפנט
למרות שהשיר שהוא בחר לא היה הכי טוב, וגם בהופעה עם דוטרי בקושי שמעו אותו..אבל ישלו כל כך הרבה נוכחות וכריזמה שלא אכפת לי בכלל חח
אוליבייה גם הייתה טובה, וג'ן עם השיער הלבן אני ממש אוהבת את המוזרות שלה חח כל השאר פשוט משעממים וחסרי ייחוד

danlevin1

New member
מסכים לגבי אוליביה ודלתון

שניהם מעולים ומיוחדים ושניהם נתנו את הביצועים הכי טובים בפרק
אני אליהם מוסיף את ג'ן שנתנה ביצועים כבר יותר טובים , ואמיליה שמוסיפה
גוון אחר לתוכנית
הילדונים האלה , לי ותומאס היו צריכים לחכות עוד כמה שנים , הקול שלהם פשוט לא בשל

snirf

Active member
בכללי על המתמודדים והשלב הזה

אהבתי את הרעיון שלכבוד העונה האחרונה מביאים מתמודדים מעונות קודמות לשלב דואטים עם מתמודדי העונה...רק שאני אמביוולנטי אם השלב היה אמור לקרות כבר עכשיו, כ"כ מוקדם.
חרה לי שלא הייתה אהדה מספקת מהקהל ו/או מצד ההפקה/ריאן לדיוויד קוק, הוא אחד המתמודדים הגדולים שיצאו מהתוכנית!
ובאופן סובייקטיבי יותר-אחד הזמרים האהובים עליי.

אז השופטים סותרים את עצמם...מצד אחד אומרים שזאת אחת העונות הקשות עם המתמודדים הכי טובים(ממש
על כל עונה אומרים את זה), אבל מצד שני מודים/לא מסתירים את דעתם על הבינוניות של המתמודדים במיוחד השבוע, בשלב הסולואים...מה שנכון-נכון.

אין הרבה מתמודדים שאני מחבב העונה ועד שיש כאלה אז הם עפים...התבאסתי שCJ למשל עף, הוא ממש טוב! מה נסגר עם השופטים?!
גם את קורי אהבתי והוא עף...ג'יימס ה-8 כנ"ל

מבין אלו שנותרו אני מחבב בעיקר את- דלטון, לי-ג'ין, מני, מקנזי וגם תומאס חביב. כן, מוזר שאין אף בת שאני מחבב העונה
ועוד אמרו שזאת עונת הבנות...נו בטח כי הם עפים על לה-פורשה הזאת
אוליביה גם די מעצבנת אותי, אומנם נכון יש לה קול מיוחד אבל היא לא תואמת את האופי והאטיטוד שאמורים להיות לקול כזה...כך שלעיתים זה יוצא די מביך(כמו הביצוע שלה לדמי-לובאטו)
טריסטן הייתה חביבה עליי עד השבוע, היא עשתה רושם של זמרת פופ מרגשת עם בחירות השירים שלה, ואז הופ הגיע השבוע ופתאום היא זמרת קאנטרי אה?!
לא מתאים לה למען האמת

אגב, איזה מגניב שביצעו את black&gold בתוכנית! לא הייתי מאמין שזה ייקרה
ומרגיז אותי שג'ניפר אמרה למתמודדים שהם צריכים לבחור שירים שהקהל מכיר ויסחוף אותם יותר...
לא תודה! טוב שיש את השלבים הראשוניים האלו שהמתמודדים מתפרעים עם בחירות השירים שלהם, גם אם לא מדובר בהכרח בשירים מוכרים וחרושים...בלייב זה כבר משתנה ושוב אותם שירים חרושים שוב ושוב

אז שבוע הבא TOP10 מה שאומר עוד 4 יעופו...

דיוויד קוק הפך להיות ממש סנוב!

למרות שאני באמת אהבתי אותו כזמר, אבל היה לו אטיטוד שלא אהבתי..
ומסכימה לגבי אוליביה, היא באמת מעצבנת

danlevin1

New member
כל הילדים האלה לי ז'אן ותומאס

לי ז'אן ותומאס על הפנים , השופטים חייבים כל שנה להעביר את הילדים הלא בשלים האלה כמו דניאל סיבי וסם וולף ונצטרך לסבול אותם רוב העונה
אוליביה נהדרת ואני לא מבין מה מעצבן בה , הביצוע האחרון שלה היה מעולה
הכי טוב בפרק
ודיוויד קוק ממש לא סנוב

Lhuna1

New member
לפי דעתי

אני בד"כ מאוד נגד הילדים, אבל בעיני דווקא לי הוא מצוין ויש לו פוטנציאל להיות פייבוריט שלי.
&nbsp

danlevin1

New member
מצוין??

הקול שלו לא בשל בכלל , וההופעות האחרונות מראות את זה , חוץ מזה שהביצועים שלו נשכחים אחרי כמה ימים והוא אדיש על הבמה
עוד כמה שנים הוא יכל להיות טוב .

Lhuna1

New member
לא יודעת למה אתה מתכוון בקול לא בשל

יש לו קול טוב מאוד ולמעשה יש לא מעט זמרים בוגרים ומצליחים עם קול דומה מאוד לשלו.
(אם אתה מתכוון שהקול עוד לא התחלף לו זה יכול להיות
אבל זה בעיה שהוא יצטרך לדאוג לה ולא מעניינת אותי כרגע.)
לי הוא דווקא נשמע בוגר יותר מבחינת צורת ההגשה של השירים ממתמודדים אחרים בגילו - לא משתפך לא מאולץ מידי לא מתיפיף למעריצות, שר טבעי וזורם ודי מאופק. בינתיים כמובן (ראיתי אותו רק בשני פרקים עד עכשיו אז כמובן שזה יכול להתשנות).
לגבי ביצועים נשכחים - מבחינתי כל הביצועים של כל המתמודדים ב-4 התוכניות האחרונות היו נשכחים לצערי.
&nbsp

danlevin1

New member
הוא כזמר

עדיין לא בשל , הקול שלו לא מפותח , בחלקו לא נעים לאוזן , ילדותי מאוד.
אין מה לעשות עם זה כרגע אבל עוד כמה שנים הוא יכול להיות מצוין
אין שום דבר שונה בו לדניאל סיבי או סם וולף
ולגבי ביצועים = מודה שגם אני התאכזבתי מאוד אבל בכל זאת דלתון ואוליביה היו מעל כולם

למעלה