התפקדות 2016 - עונה אחרונה של איידול

התפקדות 2016 - עונה אחרונה של איידול

היי

העונה ה-15 והאחרונה של איידול התחילה השבוע!
מי כאן בשביל לראות ולהחליף חוויות יחד בפעם האחרונה?

שם:

איזה עונות של איידול הכי אהבתם?
מי מתמודדי איידול האהובים עליכם?
מי השופטים האהובים עליכם, מכל השופטים שהיו עד עכשיו?
מה השלב בתוכנית שאתם הי נהנים ממנו? (אודישנים/הוליווד/טופ-24/12 וכו')

והאם נראה לכם שאם יהיה רייטינג מספיק גבוה, FOX ישנו את דעתם ויחדשו את איידול?

שתהיה עונה מצויינת

Uri04

New member
אני היחיד שמגיב? וואו, AI ממש הפכה לתאונת רכבות

נו טוב, נענה :)

שם: uri04

מקום מגורים: ת"א

איזה עונות של איידול הכי אהבתם? 7,8,13
מי מתמודדי איידול האהובים עליכם? דיוויד קוק, קריס אלן, קנדיס גלובר, פיה טוסקנו, סרינה ג'וי קרואו, מלינדה דוליטל.
מי השופטים האהובים עליכם, מכל השופטים שהיו עד עכשיו? אף אחד.
טוב, אולי קצת מראיה.
מה השלב בתוכנית שאתם הי נהנים ממנו? (אודישנים/הוליווד/טופ-24/12 וכו') הייתי רוצה להגיד הוליווד וויק בגלל הדרמה, אבל זה השבוע שטובח בכל כך הרבה זמרים מוכשרים, אז נראה לי שהטופ 24 יותר מתאים לי.

אין מצב בחיים. התכנית הזאת היא סוס מת.

שתהיה עונה מצויינת

עונה

אוף אני כמעט לא מספיק להגיע למחשב במהלך השבוע

&nbsp
שם: ניר
מקום מגורים: קנדה
&nbsp
איזה עונות של איידול הכי אהבתם? 5, 7, 8
&nbsp
מי מתמודדי איידול האהובים עליכם? קרי אנרדווד, כריס דוהטרי, אדם לאמברט
&nbsp
מי השופטים האהובים עליכם, מכל השופטים שהיו עד עכשיו? האמת שאני די בסדר עם הפאנל הנוכחי... אהבתי את סיימון לפני שהוא התחיל להיות מאוס.
&nbsp
מה השלב בתוכנית שאתם הי נהנים ממנו? (אודישנים/הוליווד/טופ-24/12 וכו') אודישנים, תמיד יש את ההופעות הכי מרגשות. ברגע שמתחילים ליפול הפייבוריטים שלי זה כבר לא כיף

Lhuna1

New member
עונה

&nbsp
איזה עונות של איידול הכי אהבתם? 6,7,8 והעונה עם היילי ריננהארט, נדמה לי שזה היה 10 אבל כבר מי זוכר.
מי מתמודדי איידול האהובים עליכם? אדם למברט
, היילי ריינהארט, קריס אלן, מלינדה דוליטל, דיוויד קוק.
מי השופטים האהובים עליכם, מכל השופטים שהיו עד עכשיו? סיימון. הארי קוניק ג'וניור בהתחלה (אח"כ קצת נמאס), קית' אורבן רק בגלל שהוא חתיך. את ג'יי לו בעונות מסוימות שנאתי ממש ובאחרות דווקא חיבבתי. פאולה עבדול - דיברה הרבה שטויות מביכות, אבל היום זוכרת אותה די בנוסטלגיה האמת.
&nbsp
כשמתחילות ההופעות המלאות על הבמה.
הוליווד - מחבבת, יש קטעים חביבים, אבל בתכלס כבר מאוד חוזר על עצמו ולא יודעת אם העונה יהיה לי כוח.
הכי שונאת את הפרק שהמועמדים ה"סופיים" באים לשופטים אחד אחד לשבת לשמוע את גזר הדין אם נכנסו לתוכנית (ואז עושים להם את הקטע של כאילו אנחנו עצובים לומר לך... אבל השנה יש הרבה טובים ונאלצנו לעשות בחירות קשות... אבל... הפתעה! אתה בפנים! איזה קטעים עבדנו עליך בקטע בכלל לא צפוי שעשינו רק 564564 פעמים עד עכשיו בתוכנית ואנחנו עדיין משוכנעים שזה מרגש ומפתיע את הצופים שלנו!!)
תכלס פרק של מריחה אינסופית וקיטש שחורג מכל הגבולות האפשריים + ה"דו-קרב" הבלתי נמנע |מקיא| בחייאת כמה אפשר למחזר.
&nbsp
&nbsp
לא.
אישית אני בעד שכל ז'אנר הריאליטי המוזיקלי כבר יעלם מהמפה, כי "מיצינו" זה לא מילה שמתחילה לתאר אפילו את דרגת המיצוי שהגענו אליה.
אפשר לשאול אם ככה למה אני עוד מתכוונת לצפות בעונה הזאת - כי זו איידול - התוכנית היחידה בז'אנר שבאמת עשתה לי את זה (פעם), ולכן תמיד נשארת בי עוד תקווה קטנה שהם יצליחו לעשות לי את זה שוב. לפחות בפעם האחרונה. אמן.

&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
חזרתי מנאשוויל, עכשיו אפשר להתפקד

שם: דילן
מקום מגורים: קליפורניה (עוד סוף החודש הבא)

איזה עונות של איידול הכי אהבתם? 7+8+12
מי מתמודדי איידול האהובים עליכם? קרי אנדרווד וקלי קלרקסון.
מי השופטים האהובים עליכם, מכל השופטים שהיו עד עכשיו? קארה דיוגווארדי.
מה השלב בתוכנית שאתם הי נהנים ממנו? (אודישנים/הוליווד/טופ-24/12 וכו') גרופ וויק!

והאם נראה לכם שאם יהיה רייטינג מספיק גבוה, FOX ישנו את דעתם ויחדשו את איידול? לא. ולשם שינוי אני בסדר עם זה.

שתהיה עונה מצויינת אמן

danlevin1

New member
עונה

שם: דן
מקום מגורים:ירושלים

איזה עונות של איידול הכי אהבתם? 5 , 7 , 8 , 9 , 10
מי מתמודדי איידול האהובים עליכם? דוטרי , קוק , ברוק ויט , אליסון , היילי ריינהרט , קולטון דיקסון , ג'סיקה מיוז , דידי בןעמי
מי השופטים האהובים עליכם, מכל השופטים שהיו עד עכשיו? סיימון וסטיבן
כמעט כל השלבים אני מוצא את עצמי נהנה
והאם נראה לכם שאם יהיה רייטינג מספיק גבוה, FOX ישנו את דעתם ויחדשו את איידול? לצערי לא , ולמרות שזה כבר ממש לא כמו פעם אני לא רוצה להיפרד

Oukami Kun

New member
אני בחיים!

&nbsp
שם: נדב
מקום מגורים: ירושלים

&nbsp
איזה עונות של איידול הכי אהבתם? 11, 7 5
מי מתמודדי איידול האהובים עליכם? אליס טסטון
, היילי ריינהרט, פיליפ פיליפס (איי נואו, רייט?
), קרלי סמית'סון, דיוויד קוק, אדם למברט. אה וג'נה איירין כמובן.
מי השופטים האהובים עליכם, מכל השופטים שהיו עד עכשיו? הארי קוניק. אבל עוד לא ראיתי את אלן דג'נרס, ואני מת עליה, אז אני מניח שהיא תהיה

מה השלב בתוכנית שאתם הי נהנים ממנו? (אודישנים/הוליווד/טופ-24/12 וכו') לייב שואוז כשהם עושים שני שירים כל אחד.
&nbsp
והאם נראה לכם שאם יהיה רייטינג מספיק גבוה, FOX ישנו את דעתם ויחדשו את איידול? לא. חלאס, הביתה.
&nbsp
שתהיה עונה מצויינת בעזרת השם
&nbsp
*בהזדמנות זו רציתי להגיד שלא ציפיתי שהאקדמיה והחיים יתקפו אותי ככה, אז מצטער על ההיעלמות. עוד לא ראיתי את הפרקים ששודרו מהעונה אבל מבטיח להשלים ולפחות לנסות להישאר בקצב. מן הסתם לא אהיה אחראי על משחק הנקודות העונה, עמכם הסליחה.

LeAnnDylan

Well-known member
אל תבנה על לאהוב את אלן

נראה לי שהסיבה העיקרית שהיא עזבה אחרי עונה אחת זה כדי שאנשים כמוך שעוד אוהבים אותה, ימשיכו לאהוב אותה

היא הייתה נוראית. ממש.

כן היא לא היתה להיט

הבעיה העיקרית היא שכדי לא לפגוע בתדמית שלה היא לא יכלה לתת שום ביקורת אמיתית

למעלה