חוסר זמן

חוסר זמן

היי חברים,

אני ממש מתנצל, אבל כמו שאתם שמים לב, אין לי כמעט זמן להפעיל את הפורום.
אני יודע שהתקופה יבשה, אבל אני מקווה שכולם ישארו/יחזרו עד לתחילת העונה החדשה והאחרונה של איידול.

אני עובד במשרה מלאה ועושה קורס לימודים במקביל, ככה שכמעט ואין לי זמן פנוי לצערי בחודשים הקרובים.
אם יש מישהו מכם שרוצה לקחת על עצמו את הניהול, פנו אליי בפרטי.

וכמובן שאני אשמח לפעילות של חברי הפורום, שרשורי אקס פקטור (שגם לצערי אין לי זמן לראות), עדכונים על פעילות של איידולים לשעבר, וכו'.

תודה וסליחה

LeAnnDylan

Well-known member
מצטרפת אליך

לצערי לא יוצא לי להיכנס לכאן כפי שהייתי רוצה ולקחת חלק פעיל בפורום.
מקווה שכשתתחיל העונה אהיה יותר פעילה

is00

New member
אם את כבר קפצת...

יש באקס פקטור הבריטי השנה מתחרה שמגדירה את עצמה כזמרת סול ו- R&B שאני דווקא חושב, כל פעם שהיא מופיעה, שהיא דווקא צריכה לנסות קאנטרי כי יש לה את ה"לוק" וגם קול שנראה לי יעבוד גם בקאנטרי.
קוראים לה לואיזה ג'ונסון ואני קצת מצטער שטוליסה לא שם כבר, כי אז היית צופה בזה בעצמך ואולי מסכימה איתי.

LeAnnDylan

Well-known member
לא חושבת שטוליסה הייתה עושה את ההבדל

באמת שאין לי זמן לצפות בכמעט שום דבר, גם בדברים שאני מעוניינת לצפות בהם.
זה לא שאני לא צופה מחוסר ענין (למרות שגם), אלא בעיקר ממחסור בזמן.
דווקא ראיתי פרומו לעונה החדשה של דה וייס והיה ממש בא לי להתחיל לעקוב אבל אני פשוט לא מגיעה לזה.
אבל שים פה קישור של הבחורה שדיברת עליה שאוכל להתרשם.

LeAnnDylan

Well-known member
היא באמת טובה

לא כל כך שומעת קאנטרי שם אבל בהחלט יש לה קול טוב. מזכיר לי משהו בין ג'וס סטון ללוסי סילבס. (ואם כבר לוסי סילבס, יצא למישהו לשמוע את האלבום החדש שלה? בעיני בקלות לוקח את תואר אלבום השנה, פשוט פנינה מוזיקלית
)
כמו שאמרתי, אין לי כל כך זמן לעקוב אחרי כל העונה אבל תעדכן פה מידי פעם מה קורה איתה.
כבר יודעים איזה שופט קיבל איזו קבוצה? ואם כבר קבוצות, הקבוצה של המיליון בנות וגיי ששרו יחד, מה נסגר עם השנים הראשונים ששרו? הם מזעזעים, איך העבירו אותם?

אגב, מי זה השופט החדש הזה ומה הוא עשה בחייו כדי להגיע למעמד הזה?

is00

New member
בזה אין מחלוקת.

נכון לעכשיו יש 2 אקטים בתכנית שמרגיש שהם ברמה אחת מעל כולם ולואיזה היא אחת מהאקטים האלה(האקט השני היה איתה באותה קבוצה בשלב הראשון של מחנה האימונים, אגב. אתם יכולים לנחש על מי מדובר?
)
בכל מקרה ברור שלא שומעים אצלה קאנטרי. היא בריטית מאסקס. אני לא בטוח אם היא בכלל יודעת מה זה קאנטרי, כרגע. אני שואל על הפוטנציאל.

&nbsp
אני מניח שאת מתכוונת לשופט החדש - ניק גרימשו... הוא שדרן ברדיו מאוד מצליח ומפורסם בבריטניה.
&nbsp
ידוע כבר איך חולקו הקטגוריות בתכנית ואני יכול להגיד לך גם שלואיזה נמצאת כרגע בשלב האחרון לפני התכניות החיות.

LeAnnDylan

Well-known member
עם איזה שופט היא?

ולא יודעת לגבי פוטנציאל.
בפוטנציאל כל אחד יכול להיות זמר קאנטרי.
אולי יהיו כאלה שיחלקו עליי אבל מבחינתי מוזיקת קאנטרי מבוססת על סטורי-טלינג ופחות על מבטא דרומי כבד (למרות שזה מוסיף!).
תבחר שירים מתאימים, תוסיף קצת אלמנטים קאנטריים מוזיקליים כגון בנג'ו/מנדולינה/סטיל גיטר וכו' ויש לך אמן קאנטרי.
מבחינת הקול שלה היא יכולה להיות לדעתי מוצלחת בכמה ז'אנרים.

is00

New member
אני מניח שזה נכון.

אולי צריך לנסות למצוא תמונה שלה עם כובע בוקרים ומגפיים כדי להחליט אם יש לה את "המראה הנכון".

&nbsp
היא עם ריטה אורה.

LeAnnDylan

Well-known member
זה בסדר, לא צריך

אני יכולה לדמיין אותה בתור זמרת קאנטרי מבחינת מראה.
וריטה אורה זה טוב.
&nbsp

limors2

Active member
גם אני ראיתי וחשבתי "היי הנה פייבוריטית לדילן"

אבל לא אמרתי לך כלום כי זה היה מאלץ אותי לחפש קישורים

LeAnnDylan

Well-known member
חברה בלאי

את יודעת שאת תמיד צריכה ליידע אותי כשזה מגיע לכוסיות שיודעות לשיר

limors2

Active member
אבל ממש התעצלתי, מה לעשות

זה היה מצריך ממני לגלות איך קוראים לה. אני עדיין לא יודעת.

LeAnnDylan

Well-known member
אתה צופה בעונה החדשה של דה וייס האמריקאי?

התחלתי לראות ואני רוצה לדעת אם שווה לי לטרוח לזכור אנשים כדי לשתף את דעותי פה בפורום או שאף אחד לא טורח לצפות ואז אין טעם לנסות לזכור שמות

is00

New member
פרשתי סופית באמצע העונה שעברה.

לעונה הנוכחית כבר לא חזרתי.
נמאס לי.
אולי אם בלייק ואדם, או אחד מהם, ייקח עונה או שתיים הפסקה אני אחזור.

LeAnnDylan

Well-known member
בלייק ואדם זה כל הכיף

כבר די הרבה זמן שאני לא מצליחה להמשיך לעונות עצמן אחרי האודישנים. כל הכיף זה המריבות שלהם באודישנים. אני צריכה שיהיה לי פייבוריט מובהק ללכת איתו לעונה כדי להמשיך. אם כי גם במקרה של העונה הקודמת עם מייגן היה לי קשה לעקוב אחרי העונה עצמה והשלמתי רק את ההופעות שלה.
בינתיים אין לי פייבוריטים אבל אני מקווה שעד שיסתיימו האודישנים אמצא מישהו להזיל עליו ריר. וכדאי שהם יהיו בטים בלייק.

למעלה